Şimdi Ara

Samsung Smart View 2.0(PC) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
66.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de H6500 model TV var. Her şeyi denedim ama yine bağlantı kuramadım tv ile. Program tv yi görmüyor.
  • arkadaşlar varmı bir gelişme..
  • win 8 kullanmanzı tavsiye ediyorum. smartview daha çok uzaktan kumanda gibi kullanmak için.
  • Konu canlansın...

Halen daha güncelleme çalışması yapılmamış ve bağlantı problemi yaşanmakta.
    Telefondan bağlantı kurabiliyorum. Fakat pcden ağda tvyi bulamadı diye hata alıyorum.
    Az evvel müşteri temsilcisi ile görüştüm güncelleme çalışmaları devam ediyor dedi. Ne güncellemeymiş arkadaş.
  • ScaT kullanıcısına yanıt
    Müşteri oyalama taktiği
  • Ne yazık ki samsung gibi bi firma bile bunu yapıyor güncelleme ile özellikleri kısma modası yeni cıktı sanırım yazık. Böle faydalı özelliği bilerek kapatan Samsung alırken 2 kere düşünmemiz gerekecek.
  • samsung tv leri tablet ve bilgisayardan kumanda etmek için.
  • Takip, bakalım ne zaman düzelecek
  • düzelmesi zor bence. yeni ürünlere ağırlık verirler.
  • Bir kaç gün önce denediğimde çalışmamıştı. Tabletten bağlanıyor ama bilgisayardan bağlanmıyor.
  • Laptoptan programı açınca TV yi görüyor ama ağa bağlanamadı hatası veriyor aynı ağda olmasına rağmen.

Samsung Smart View 2.0(PC) Samsung Smart View 2.0(PC)

• beyler bende de aynı sorun var. ne telefon ne tablet ne bilgisayar baglanmıyor.

tv samsung ue40h5570
  • * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 20:27:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |erdem|

Bendede 40H6500 TV ile ipad birbirlerine bağlanıyor Pin giriyorum , sonra TV'de cihaz bağlandı diyor fakat ipadde "smart view 2.0" uygulamasında " connection with the device has been lost samsung " hatası veriyor. Sorunu çözebilen varmı?

Aynı sorun bende de var kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • talhayarici kullanıcısına yanıt
    * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 20:27:49 >
  • iPad de denemedim de
    iPhone da aynısını bende farkettim
    Ha bide yukarı da arkadaşın biri ev ağı olacak Paylaşım açık olcak vs Demiş onla bi alakası var mı acaba
    Bide bi yerde bi tanesi teli modem yapmış denemiş olur gibi mi olmuş ıvır zıvır
    Bişeyler okumuştum yarın olmazsa bi deneyeyim

Yani bide hocam en çokta dokunmatik kumanda mantığı Lazım bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhayarici -- 12 Mart 2015; 1:49:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • |erdem| | kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni Güncelleme gelmiş
    Denedim bu sefer sorunsuz Çalışıyor

Nasıl Çalıştırdın öğrene bilir miyim bende hiçbir şekilde çalışmıyor ne ingilizesi ne türkçesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri1453 -- 18 Mart 2015; 16:26:50 >
  • Apple Store den indirilen den bahsediyorum
    Hem iPad e hem iPhone a kurdum ikisi de gayet normal Çalışıyor
    Edit. Öyle ek bi ayar kurcalama vs yapmadım girdim normal açtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhayarici -- 18 Mart 2015; 18:32:22 >
    bende bilgisayarda acıldı sandım iphone kullanıcıları için güzel haber lakin pcde hala sorun var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.