Şimdi Ara

Samsung Smart TV'ler için Kumanda+Klavye (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
13
Favori
17.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gidip alabilecek varsa stokta olan yerlerden, bana da bir tane alabilirse sevinirim. Parasini hemen havale yaparim.

Bulundugum ilde malesef stokda yok. Yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 4 Eylül 2015; 19:57:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, ben de internetten almıştım ama burada h serisine olmuyor yazanları gördükten sonra iptal etmiştim. şimdi oluyor yazan bir arkadaşı görünce gittim ankara cebeciden şubede kalan son kumandayı aldım. ısrarla satmak istemedi ordaki görevli sadece d serisinde oluyor filan dedi, alıp deneyip iade edemezsiniz ürünü kullanmış oluyorsunuz falan dedi ama dinlemedim bu sefer. ve denediğimde gerçekten sıkıntısız kullandım. televizyonum 40h6470. ama klavye kısmı youtube da olmuyor (ya da ben beceremedim), diğer yerlerde sıkıntısız kullanılıyor.

pairing işleminin nasıl yapılacağı içerideki kağıtlarda yazıyor, bir arkadaş da açıklamıştı zaten önceki sayfalarda sağolsun. sözün özü, h serisi kullanan arkadaşlar alma şansınız varsa alın, youtube haricinde klavyesini kullanabilirsiniz, kumanda kısmında zaten hiç sıkıntı yok.
  • Hocam h serisinde klavye çalışmıyor diyenlerden biri de benim. Mağazada bizzat kumandayı denettirdim cihaza tanıtma çalışmadı. Görevlinin de pek satası gelmedi sanki kendilerine alacaklar gibiydi. Ama sırf yedek kumanda için alınır dedim.

Bugün netten geldi tanıttım kullandım ama tv Youtube açmıyor deneyemedim

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Hocam web browser de felan çalışıyor mu orda çalışırsa hepsinde olur bence.

• Çalışıyor hocam eşleştirme yaptıktan sonra bir google açtım fazla vaktim yoktu güzel ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yibo90 -- 4 Eylül 2015; 21:54:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Web browserda facebookda vs samsungun kendi klavye arayüzü çıkan her yerde kullanılıyor ama youtube da youtube klavye için kendi arayüzünü kullanıyor hani ufak kare bir alanda oluyor klavye mesela bu gibi programlarda çalışmıyor. En azından benim yorumum bu şekilde 😀
    Bir de tvyi açıp kapattıktan sonra tekrar eşlemek gerekiyor kumandayı, klavye tarafını kullanabilmek için. Ben bir sefer eşleriz yeterli olur diye düşünmüştüm ama açıp kapattıktan sonra tekrar eşlemek gerekti benim tvde.

• Hocam bir kere tanıttıktan sonra kapattım açtım da kumandanın pillerini takıp çıkardım da her şekilde kullandım sıkıntı olmadı

• Yeniden 29-tl olmuş marmara foruma giderek aldım. 10 tane stok vardı.bendeki tv H serisi curve yuvarlak şeyi takınca sorunsuz olarak çalışıyor

• Konu sahibine firsat icin tesekkurler.

Antalya özdilek teknosada stokta görünüyordu gittigimde yok dediler. Biraz isyan ve bilincli müşteri edalarina hemen cikardilar. Son kalan 3 taneyi ayirmis elemanlar :D

Aklinizda olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lookoutfth -- 4 Eylül 2015; 23:08:30 >
  • Mağazada var görünüyorsa ısrar edin, kavga edin. Donanımhaber ölücüsü olduğunuzu vurgulayın.
    Abim burda konuyu açmadan önce mağazaya ürünü almaya gittiğinde elemanlar; abi bizim bile haberimiz yok mümkün değil bu fiyata satılması demişler.
    Sonrasında sistemden fiyatını kontrol edince eğer haberimiz olsaydı hepsini alırdık demişler.
  • peacemaker kullanıcısına yanıt
    Hocam bana da alabilirmisiniz yol uzeriyse, paranizi havale yaparim hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 5 Eylül 2015; 0:34:09 >
  • alanlar, youtube uygulamasında yazı yazabiliyorlar mı?
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    hocam marmara foruma özel bu iş için gittim. yolumun üzeri olsaydı alırdım.
  • peacemaker kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,

Arkadaslar eger bulursanız biriniz benim içinde alabilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

teşekkürler,

Arkadaslar eger bulursanız biriniz benim içinde alabilirse sevinirim.

+1

hocam optimumda yok mu, yarın gidecektim :(
  • Hocam bu teknosa da çalışanları da bir garip.

Bana yok dediler ama hala gözüküyor. İlk günde başka şubede olduğunu çalışanlara ben gösterdim bir anda sistemden kalktı.

Yakınsanız gidin ya da tlf arayın

yarın giderim çaktırmadan etrafı kolaçan ederim. bulamazsam muhatap oluruz artık
  • Hocam eski model oldukları için reyonda değil. Alt katta kasadan muhattap olacaksın. Ama olduğuna ısrar et.

• izmirde bulan varmı cok ihtiyacım vardı bu klavyeye, smart tv kumandalarıyla yazılmıyor hakkaten
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.