Şimdi Ara

Samsung shop M21 + Galaxy Fit2 + 200 tl (Migros,Boyner,Yemeksepeti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
5
Favori
13.876
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: killforyou1981

İhtiyacı olan için çok güzel fiyat bileklik 250tl haber verdiğiniz için teşekkürler
    nacizane ben bu modeli iki gün önce alan olarak amazon fiyatı 2300tl amazon kodla 30tl düşüyor 500tl dijital kartla hediye kart alımına 50 wp 1000tl üstü kredi kart alışverişe 75 wp telefon 2145 tl ye geliyor isteyen bunuda değerlendirebilir

Uyku sersemi benmi yanlış yazdım acaba diğe bir kaç kez okudum doğru yazmışım diyorum herhalde yazım hatası yaptım

O üzden yanlış anlaşıldım herhalde 1000 e 76

Samsung shop M21 + Galaxy Fit2 + 200 tl (Migros,Boyner,Yemeksepeti)

Ben telefon aldım 500 tl si dijital karttan otomatik düştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt

50 tl den aşağı tamamlanacak ürün yok malesef 50 tl karşılığı 100 tl migros çeki alınır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dvjbpm

50 tl den aşağı tamamlanacak ürün yok malesef 50 tl karşılığı 100 tl migros çeki alınır mı ?

Alınır tabi ki. 50 tl ye aldığınız şeyde kullanabilirsiniz.
    Kulaklık ihtiyacı olanlar için 100 TL den başlıyor kulaklıklar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Kırılmaz cam stokta olsa bende öyle 2500 tamamlayacaktım hocam.
  • YoureGodDamnRight kullanıcısına yanıt
    Migros kuponu mağazada tüm ürünlerde geçerli ama sanaldan alırsan sepet tutarın 250 TL olması gerekiyor yani markete gidip direk kullanabilirsin. Boyner kuponun avantajı ise parça parça kullanabiliyorsun aynı kodu
  • YoureGodDamnRight kullanıcısına yanıt
    Söylemeyi unutmuşum birde ekstra olarak 26 TL Samsung shopta geçerli puanınız oluyor ileride belki kulaklık,kablo yada stoğa gelirse kırılmaz cam alırsınız.
  • BOZD46 B kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam.

• Merhaba,

Ben migros çekini seçtiğim halde sepette gözükmüyor. Normal midir böyle olması, boşa gitmesin çek sonra

• expenciv E kullanıcısına yanıt
    Hocam sepette gözükmüyor tekrar seçerek emin olun benim attığım ekran görüntüsü satın aldıktan sonraki sipariş özeti orada sağ alt kısımda gözükür.
  • Hocam 10 kere seçtim bir türlü çıkmadı

• https://shop.samsung.com/tr/baskets/basket/ sekmesine gelmeden önce çeki seçtiriyor seçiyorum ama checkout yani son ödeme kısmında herhangi bir seçtiğim kupon ile alakalı bilgi yok. Bu normal mi yoksa gözükmesi mi gerek dostlar biri örnek görsel atabilir mi mümkünse.

• Belirtilen kampanyadan telefonu aldım. Kutudan telefonla saat çıktı fakat herhangi bir hediye çeki çıkmadı. Hediye çeki fiziksel olarak mı gönderiliyordu acaba. Bunun için herhangi bir şey yapmam gerekiyor mu?

Şikayetvar adlı sitede birinin başına da gelmiş sanırım.

https://www.sikayetvar.com/samsung/samsung-hediye-ceki-gonderilmemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfaruk_02 -- 26 Aralık 2020; 15:58:37 >
  • omerfaruk_02 O kullanıcısına yanıt
    Hocam hediye çekleri mesaj olarak yada email olarak 5 gün içerisinde gönderiliyor
  • inanlı kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı şeyi bende yaşadım satın aldıktan sonra sipariş özetinde seçtiğim hediye çeki gözüküyor ama kod 5 gün içerisinde gelecek
  • BOZD46 B kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Size ulaştı mı bu arada?

Birde 2499 u 2500 üzerine tamamlamak için en makul seçenek nedir bilen var mı?

m21 mi almalı m31 mi bilemiyorum benzer özelliklere sahipler. Fiyat yükseldikçe 300 koy 200 koy diye diye 3-3,5 bine çıkıyor insan xiaomi redmi note 9 pro da var. Ne alsam bilemiyorum m21 in kamerası da pek iç açıcı değil.

• inanlı kullanıcısına yanıt
    Ben Perşembe günü aldım cuma günü yurtiçi kargo ile kargolandı pazartesi elime ulaşır bu modeli tercih etme nedenim işlemci günlük kullanımda yeterli ekranın süper amoled olması birde 6000 mah batarya m31 in bu modelden farkı kamerası güzel, 6 gb ram birde 128 gb hafıza olması. Bana göre 2300 bandında m21, 2600 bandında redmi note 9s, 3000 üzeri poco x3.
  • bu kampanya diğer telefonlar da da geçerli mi ? m31s falan

• Merhaba arkadaşlar,
    Aynı kampanya Samsung un mağazalarında da mevcut mu acaba?

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Evet Samsung shop M21 + Galaxy Fit2 + 200 tl (Migros,Boyner,Yemeksepeti)
  • quote:

Orijinalden alıntı: partynonstop

Evet

size son bir soru sorayım, ben en para kart ile alsam sizce samsung sitesinde 6 ya bölünebilir mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.