Şimdi Ara

Samsung shop M21 + Galaxy Fit2 + 200 tl (Migros,Boyner,Yemeksepeti) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
5
Favori
13.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: abduri

Merhaba, bana dün ulaştı fakat indirim çekinden bir ses yok. 27si akşamı satın almıştım, benimle aynı durumu yaşayan var mı?

Çek 5 gün sonra gelecek yazıyordu. Bana da hala gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi geldi çek

• Güncel fiyat nedir
  • Mubarak tam altın 2500 tl oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 aralıkta teslim aldığım cihaz için migros kodu mesaj ile bugün geldi. Sırayla geliyormus, gelmeyenler şüpheye kapılmasın.

• Maximum uygulamasında "gördüm aldım " diye bölümde m21 2400 tl, yine gördüm aldımda kullanmak üzere 150 tl de puan veriyor. ama maximum uygulamasından alınamıyor, ödeme adımında hata veriyor. İşbankasını arıyoyuz biz ödemede aracıyız diyor, samsung u arayın diyor. Samsung u arıyoruz bizle ne alakası var diyor gördüm aldım denilen sistemden haber leri yok. Bi sorun çıksa uğraşılacak yer değil gördüm aldım, muhatap yok. Ama bu telefonu uyguna getirecek başka yerde yok, bulamadım bir türlü

• abduri A kullanıcısına yanıt
    Bende 27 sinde aldım banada gelmedi bugün mh aradım kayıt oluşturdum
  • benim kod dün geldi.

• Kampanya bitti sanırım. Benzer bir kampanya olursa ben de almayı düşünüyorum.

• Arkadaşla mr merhabalar, sanal 200tl lik kuponu kullanamıyorum. Sepete eklediğimiz ürünün tutarı ne olursa olsun %80 uyarısı alıyorum.
    Sizler çekleri kullandınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erenkuqo

Arkadaşla mr merhabalar, sanal 200tl lik kuponu kullanamıyorum. Sepete eklediğimiz ürünün tutarı ne olursa olsun %80 uyarısı alıyorum.
    Sizler çekleri kullandınız mı ?
    Ben sanaldan kullanmistim geçen ay, 300 TL harcamak için 360 sepet yapmıştım. Sizde 250 falan yapmanız lazım. Yine problem çıkarsa mağazadan alırsınız artık.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.