Şimdi Ara

Samsung shop İndirim kuponu kampanya bitti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
7.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya bitti arkadaşlar. Elimde olan kuponları fırsat bulursam yuklerim.

Detay
    Kampanyadan 19- 25 Eylül 2019 tarihleri arasında Samsung Online Mağaza (shop.samsung.com/tr) üzerinden hesabına hediye çeki yükleme fırsatını yakalayan tüketiciler faydalanabileceklerdir. Tüketiciler Online Mağaza’ya girerekhttps://shop.samsung.com/tr/hediye-ceki-kampanyasi-eylul-2019 adresinden hediye çeki sayfasını açıp, seçmek istediği hediye çekine tıklamaları halinde, üyelik girişi yapmışlar ise hediye çeki tutarı belirlenen kategoriler ve ürünler için direkt tüketicinin hesabına yüklenir, tüketici henüz üye değilse üye girişi/üye ol sayfasına yönlendirilir.

Hediye çekleri aşağıdaki ürünlerin satın alımında geçerli değildir:

Hediye çeki geçerli olmayan ürünler:

- Galaxy Note10/ Note10+ (SM-N970F- SM-N975F)

- TabS6 Wifi ve TabS6 LTE model(SM-T860N / SM-T867N)

- Galaxy Watch Active 2 40mm ve Galaxy Watch Active2 44mm (SM-R820N / SM-R830N)

Hediye çeklerinin kullanılabilmesi için, 30 Eylül 2019 (23:59) tarihine kadar aşağıdaki kategorilerde Online Mağaza’dan alışveriş yapılması gerekmektedir:

75TL değerinde hediye çeki, 200TL ve üzeri yukarıda belirtilenler hariç tüm ürünlerde,
    150TL değerinde hediye çeki, 400TL ve üzeri yukarıda belirtilenler hariç tüm ürünlerde,
    200TL değerinde hediye çeki, 1000TL ve üzeri yukarıda belirtilenler hariç tüm ürünlerde,
    300TL değerinde hediye çeki, 1500TL ve üzeri yukarıda belirtilenler hariç tüm ürünlerde,
    400TL değerinde hediye çeki, 2500TL ve üzeri yukarıda belirtilenler hariç tüm ürünlerde,
    1000TL değerinde hediye çeki, 5000TL ve üzeri yukarıda belirtilenler hariç tüm ürünlerde geçerlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinterzi -- 26 Eylül 2019; 0:55:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Krediyle almaya calisiyom vermiyo.3 gun once almistim oldu. Simdi olmuyor anlamadim

• Belki tek hesap üzerinden bir kez alıma izin veriyordur hocam. Başka hesap üzerinden bir kez daha deneyin isterseniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • huseyinterzi H kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam banka bilgilrimi giriyom sifre geliyo sifreyide giriyom sms le geln sonra beni banka menusune gecircegine isleminiz gerceklesmedi lutven sonra deneyin diyi.mustri hizmetlerini aradim subeyle dorusmen lazim diyo.m20 kuponla 1400 e geliyo bide 12 taksit yapmak istiyom ama iste yapamadim.3 gun oncede m20 aldim digutukplay hediyeli.kampanya zamani haala sifremi gindermedi.onun hakkinda bilgisi olan varmi acaba ne kadar zamanda gelir acaba

• İlginc hocam. Yalnız Samsung shopta bir sıkıntı var belli. M20 konusunda kampanya varken benim bildiğim uygulama ile alınıyordu kod ama sonradan nasıl yaptılar bilmiyorum açıkçası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acaba m20 yi alip kampanya zamanina faturayi gonderip kod gelen varmi digiturkplay i alan varmi merak ediyorum

• 2800 e satılan A70 i 3500 den satıyorlar çekle 3100 e geliyor. İndirim mi şimdi bu?

• Samsung 49nu8000 televizyonu 4000 TL den arkadaşa da olmak üzere iki adet aldık. Bitmeden yakalayın dostlar.
  • 55inc. Olanını 3500 e almıştık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En uygun gene m20 geliyor 1400 e 12 taksit

• cagrxx kullanıcısına yanıt
    55nu8000 modelini nu7000 veya mu8000 serisi ile karıştırıyor olabilir misiniz acaba ? Forumda eski konularını da takip ediyorum zamanında da çok pahalıydı nu8000 serisi. 5000 TL altlarına hiç düşmediler gördüğüm kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 23 Eylül 2019; 8:20:57 >
  • 49nu8000 kaç gündür yok hocam yani sepete bile atılmıyor.
    koskoca samsung hepsiburada gibi stok uygulaması yapıyor. bu konuda flo yu da anlamıyorum yani ana firmasın elinde sanki x dükkan gibi 40 tane mal var diyip sonra tükendi diyorsun .
    böyle bir stok tüketme mantığı uygulamaya başlayıp akabinde bunu yapınca pek global marka veya kaliteli marka gibi görünmüyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spoilerman

Bu mesaj silindi.
    1500/300 1500 lirada 300 düşücek.2.alışveriş şartı yok nereden uydurdun onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 23 Eylül 2019; 9:22:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haber veren arkdaşa teşekkür ederim 5.299'a 6 ay taksitli S10 kaptım.
  • benim anlamadığım kredi çektiğimizde vade farkı ödemiş olmuyor muyuz? 2400'lük A50 almak için 2100 TL kredi veriyor. Üstünü de ekstradan mı ödüyoruz sitede? Kafam karıştı alan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
  • samichh S kullanıcısına yanıt
    Banka her durumda vade farkı alıyor ancak Samsung bize bunu yansıtmıyor taban fiyatı düşük göstererek. Sıkıntı yok yani vade farksız almış oluyorsunuz
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    Her üründe değil ama bazı ürünlerde internetten daha uyguna geliyor hocam. Ben telefon almayı düşünmediğim için pek bakmadım. Ssd'lerde bazı modellerde karşılaştırma yaptım piyasadan daha uygun onu söyleyebilirim.
  • englishman22 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, sipariş ettim ben de
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.