Şimdi Ara

Samsung SGH i780>624mhz,WM pro 6,Qklavye,dokunmatik ekran (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
0
Favori
41.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sn maestro_34 ve sn alpman paylaşımınız için çok teşekkurler sağolun varolun

• http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-remote-touch.html remote dekstop bağlantı programı arkadaşlar arayan varsa buyrun download download hadi hadi indiiir

• blade, sende i780 varsa, yukarıda bağatur'a sorduğum soruları cevaplarsan sevinirim kardeş
  • kısaca ben cevap vermeye çalışayım:

optik mouse tuşunun 2ayar modu var.
    1ncisi, laptoplardaki mouse kontrolü gibi. parmağınızla hareket ettirdiğin yere cursor gidiyor, tuşa basınca da "tıklamış" oluyorsun.
    2nci mod ise, örneğin parmağınla soldan sağa doğru hareket yaptığında, menü içinde bir sağdaki nesneye gidiyor. aşağı doğru yaparsan da bir aşağıdaki nesneye. tuşa basınca o nesneyi seçmiş/çalıştırmış oluyorsun... bence daha pratik (pdf okurken aşağı doğru hareket ettirince sayfaı aşağı doğru kaydırıyorsun veya tuşa basınca bir sonraki sayfaya geçiyor örneğin)

bilmem açıklayıcı oldu mu..

verdiğiniz linke bakmadım ama soruyu doğru anladıysam, el yazısını tanıma özelliği mevcut. ama biraz öğrenmek gerekiyor. çok deneme yapmadım ama henüz ben pek başarılı olduğumu söyleyemeyeceğim.. daha çok klavyeyi kullanıyorum (zaten klavyeli almak isteyişimin nedenlerinden biri de bu... ama çalışınca verimli olabilir...)

2nci soru için henüz bir yorum yapamayacağım..

quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

bağatur kardeş birşey danışmak istiyorum.

optik mouse tuşu varya ortadaki kare, o tuşu omniadaki gibi 4-yönlü tuş olarakta kullanabiliyor muyuz? evet ise nasıl yani o sadece basılan bir tuş değil mi yukarı-aşağı-sağa-sola hareket nasıl oluyor bilgilendirirsen sevinirim

birde internet tarayıcısına girdiğin zaman(internet explorer yada opera) flashlı siteleri açabiliyor musun?

ve de son olarak stylus kalemle mesaj yazdığın zaman elinle yani kalemi kullanarak http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/samsung-i780/sshots/gsmarena_s019.jpg linke bakıp demek istediğimi daha iyi anlayabilirsin, böyle yazdığımızda telefon ne yazdığımızı otomatik olarak algılayıp mesaj olarak yazabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpman -- 9 Kasım 2008; 19:32:32 >

• alpman teşekkür ederim cevabın için el yazısını tanıma özelliğini sormuştum olması çok iyi ortadaki tuşun işlevinide iyi anladım flashlı site dediğimde mesela youtube sitesine girince videoları oynatıyor mu? ayrıca mesela bir web sayfasındayız sayfadaki link diyelim ki bilgisayarda yeni pencere açıyor, i780de bunu yapabiliyor mu yeni pencere açabiliyor mu yani ayrıca?
    quote:

Orjinalden alıntı: alpman

kısaca ben cevap vermeye çalışayım:

1ncisi, laptoplardaki mouse kontrolü gibi. parmağınızla hareket ettirdiğin yere cursor gidiyor, tuşa basınca da "tıklamış" oluyorsun.
    2nci mod ise, örneğin parmağınla soldan sağa doğru hareket yaptığında, menü içinde bir sağdaki nesneye gidiyor. aşağı doğru yaparsan da bir aşağıdaki nesneye. tuşa basınca o nesneyi seçmiş/çalıştırmış oluyorsun... bence daha pratik (pdf okurken aşağı doğru hareket ettirince sayfaı aşağı doğru kaydırıyorsun veya tuşa basınca bir sonraki sayfaya geçiyor örneğin)

verdiğiniz linke bakmadım ama soruyu doğru anladıysam, el yazısını tanıma özelliği mevcut. ama biraz öğrenmek gerekiyor. çok deneme yapmadım ama henüz ben pek başarılı olduğumu söyleyemeyeceğim.. daha çok klavyeyi kullanıyorum (zaten klavyeli almak isteyişimin nedenlerinden biri de bu... ama çalışınca verimli olabilir...)

quote:

optik mouse tuşu varya ortadaki kare, o tuşu omniadaki gibi 4-yönlü tuş olarakta kullanabiliyor muyuz? evet ise nasıl yani o sadece basılan bir tuş değil mi yukarı-aşağı-sağa-sola hareket nasıl oluyor bilgilendirirsen sevinirim

birde internet tarayıcısına girdiğin zaman(internet explorer yada opera) flashlı siteleri açabiliyor musun?

ve de son olarak stylus kalemle mesaj yazdığın zaman elinle yani kalemi kullanarak http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/samsung-i780/sshots/gsmarena_s019.jpg linke bakıp demek istediğimi daha iyi anlayabilirsin, böyle yazdığımızda telefon ne yazdığımızı otomatik olarak algılayıp mesaj olarak yazabiliyor mu?

• Sn maestro,

web sayfasindayken 2nci bir sayfayi acabiliyorsunuz. Bir problem yok. Flashli siteyi deneyemedim, cepten youtube'a baglanamadim (erisim engelli oldugu için). Sanırım, bunun için programlar var ama işlerimin yoğunluğundan pek bir program halen yükleyemedim... :(
    Sadece adobe reader ve microsoft reader yükledim... Bunlardan da sadece adobe reader'ı kullanıyorum...
    neyse, başka bir site önerirseniz denerim uygun bir zamanda...

Bu arada browser olarak PDA'ye yüklü gelen operayı kullanıyorum. bir linkin üzerinde stylus'u tutunca, menü açılıyor ve oradan "open in new window" ile 2nci pencereyi açabiliyorum...

quote:

alpman teşekkür ederim cevabın için el yazısını tanıma özelliğini sormuştum olması çok iyi ortadaki tuşun işlevinide iyi anladım flashlı site dediğimde mesela youtube sitesine girince videoları oynatıyor mu? ayrıca mesela bir web sayfasındayız sayfadaki link diyelim ki bilgisayarda yeni pencere açıyor, i780de bunu yapabiliyor mu yeni pencere açabiliyor mu yani ayrıca?
    quote:

Orjinalden alıntı: alpman

kısaca ben cevap vermeye çalışayım:

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpman -- 11 Kasım 2008; 23:47:45 >

• alpman kardeşim cevapların için çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldun bütün sorularıma cevap verdin, bende güzel programlar var en kısa zamanda sana uplaod edip linkini vereceğim. telefon fiyatları biraz düşüncede i780 ile yanınıza katılmayı istiyorum
  • merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama daha önceden pda kullanan biri olarak yardımınızı rica edicem igo 2006 plus yüklemeye çalışıyorum fakat yüklerken igo ekranı küçüçük sol köşede kalıyor ve yine bu forumdan okuduğum real vga 96 programını yükledim ama bu programı aygıta yükledim olmadı hafıza kartına yükledim olmadı ne yaptıysam igo yu yükliyemiyorum lütfen acıl yardım
  • alpman yardımcı olacaktır denizbülent

i780'i yeni mi aldınız?
  • evet yeni aldım.ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: denizbülent

evet yeni aldım.ok

bende almayı düşünüyorum. Nereden kaça aldınız acaba?
  • bide bu i780 mpeg4 video oynatıyor mu?
  • quote:

Bağatur uyuyor , mesajını daha şimdi yeni görüyor dostum kusura bakma

• Bir program tavsiye edeceğim size , Maestro sen de mutlaka dene harika bir program valla kullanmaya doyamadım

Bu programla bağlanabildiği Video sitelerinden istediğiniz video ismini yazıyor ve anında
    izlemeye başlıyorsunuz.

Benim beğendiğim tarafı ise , boşluk kısmında Video ismini yazmaya başladığınız anda videoyu aramaya başlıyor
    ve isimleri hemen listeliyor, ve Youtube şu an kapalı olmasına rağmen , Youtube sitesinden de istediğiniz
    Videoyu izleyebiliyorsunuz. Ayrıca program üzerinde çok sayıda ayar seçeneği var bu da çok iyi.

Programın ana sayfası bu , buradan takip edin ve uygun sürümü indirip yükleyin. Mesela birçok İnternet tarayıcı programla
    ve Flash dosyası yükleyerek Tarayıcı ile de izlersiniz ama bence bu daha pratik oluyor ;

http://www.vtap.com/index.html (Ana sayfa)

http://www.vtap.com/wince_download.html

http://www.vtap.com/wince_download_more_options.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 21 Kasım 2008; 22:35:14 >

• quote:

bide bu i780 mpeg4 video oynatıyor mu?

Oynatıyor standart olarak destekliyor , ayrıca çeşitli Multimedia programları ve codecler yükleyerek de istediğin videoyu
    sorunsuz izleyebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BAĞATUR

quote:

Bağatur uyuyor , mesajını daha şimdi yeni görüyor dostum kusura bakma

rica ederim kardeşim ne demek, olsun ilgin ve alakan yeter

i780 teknosaya gelir gelmez alıcam valla ve dediğin programıda deniycem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maestro_34 -- 21 Kasım 2008; 21:38:54 >

• Bence de al derim , bu cihazı çok kısa süre kullandım ancak mecburen elden çıkarmıştım , şu an tekrar arıyorum ve alacağım.
    Çok düşündüm , çok kararsız kalmıştım ancak HTC , HP ve Samsung arasında seçim yaptım,kendime uygun olan
    özellikleri düşününce bu cihaza tekrar karar verdim.Bu özellikler arasında Batarya süresi ilk sırada ve diğer sebepler ise Kasa sağlamlığı,
    servisi, işlemci hızı , Wi-Fi çekim kalitesi v.s...
    2. el ve açık artırma sitelerine bakıyorum da çok fazla göremiyorum , kullanıcılar genelde memnun demek ki
  • i780 ni 6.1 kullanan arkadaşlar memnunmusunuz önerirmisiniz.
    Bu konuda fikri olan arkadaşlar yorum yaparlarmı.
    6.1 kurarsak makine garanti dışına çıkıyormu, çıkıyorsa buna değermi.

Yorum fikir ve tafsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
    Sağlıcakla,
  • 6dan 6.1e geçişte garanti dışına çıkılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.