Şimdi Ara

Samsung SGH i780>624mhz,WM pro 6,Qklavye,dokunmatik ekran (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
0
Favori
41.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: denizbülent

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama daha önceden pda kullanan biri olarak yardımınızı rica edicem igo 2006 plus yüklemeye çalışıyorum fakat yüklerken igo ekranı küçüçük sol köşede kalıyor ve yine bu forumdan okuduğum real vga 96 programını yükledim ama bu programı aygıta yükledim olmadı hafıza kartına yükledim olmadı ne yaptıysam igo yu yükliyemiyorum lütfen acıl yardım

arkadaşlar bana yardım lütfen yaa kaldım böyle acil lütfen.
  • i780 kullanan arkadaşlar bi el atın buraya
  • arkadaşlar xda developers sitesinde yaklaşık 1 aydır bu rom upgrade işi ile uğraşıyoruz.daha önce yapılan wm6.1 romlar resmi değildi peki bu romlar nerden geldi? tabiki diğer i780 kullanıcılarından.şu anda asyadaki birçok ülkede malezya ,filipinler ve avrupadaki bazı ülkelerde italya, hollanda gibi buralarda samsung servisine gittiğiniz zaman resmi bir şekilde wm6.1 sürümüne yükseltiyorlar i780'i.bizde rom versiyonunu yükselten kullanıcılardan telefonun sadece ve sadece "pda part" dediğimiz kısmını yani sadece işletim sistemini alıyoruz ve bunları flashable hale getirip yükseltme sağlıyoruz tabi bu işlem garanti kapsamını kıracaktır.bu yüzden ben burdan türkiye samsung'a yada her ne haltsa!!!! diyorumki;

KARDEŞİM ŞU PİS AYRIMCILIK OLAYINI YAPMAYIN ADAM GİBİ YA WM6.1 UPDATE'İ TÜÜÜÜÜM KULLANICILARA KENDİ SİTENİZDEN( OMNİA GİBİ) YAYINLAYIN YADA TÜRKİYEDEKİ TÜM SERVİSLERE BU YENİ WM6.1 YOLLAYIN!!!!Kİ BİZDE SERVİSE GİTTİĞİMİZ ZAMAN SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE RESMİ OLARAK UPDATE YAPALIM.TÜRKİYE SAMSUNG'U ARIYORSUN ADAMLARIN HABERİ BİLE YOK UPDATE VARMI YOKMU!!

SAYGILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snakef1 -- 26 Kasım 2008; 11:19:09 >

• telpa sanırım kesmiş i780 ithalatını...
  • quote:

quote:

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama daha önceden pda kullanan biri olarak yardımınızı rica edicem igo 2006 plus yüklemeye çalışıyorum fakat yüklerken igo ekranı küçüçük sol köşede kalıyor ve yine bu forumdan okuduğum real vga 96 programını yükledim ama bu programı aygıta yükledim olmadı hafıza kartına yükledim olmadı ne yaptıysam igo yu yükliyemiyorum lütfen acıl yardım

arkadaşlar lütfen yardım ya bekliyorum biri el atsın bu işe.

• ben avuçiçi bilgisayar deyince ASUS derim başka bişey demem bırakın bu samsung'u falan
  • quote:

Orjinalden alıntı: fostor

ben avuçiçi bilgisayar deyince ASUS derim başka bişey demem bırakın bu samsung'u falan

sanane kardeşim fikrini soran mı oldu? devam et ses aSUS demeye ve SUS
  • quote:

Orjinalden alıntı: fostor

ben avuçiçi bilgisayar deyince ASUS derim başka bişey demem bırakın bu samsung'u falan

Asus'tan başka cihaz kullandın mı, mesela Samsung i780 cihazı yakından görmeni,Samsung ekran kalitesi ve kasa sağlamlığını,
    işlemci hızı v.s. bir incelemeni tavsiye ederim.Ben de Asus alacaktım ancak birkaç ay önce Vatan bilgisayara gidip , hepsinin toplatıldığını öğrenince güvenim kalmadı malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 26 Kasım 2008; 23:37:22 >

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar lütfen yardım ya bekliyorum biri el atsın bu işe.

yaa arkadaşlar bu telefonu aldığıma nerdeyse pişman olucam çokta memnunum ama ben bukadar yardımsız bır forum sayfası daha görmedim daha önce asusu diğer bütün modellerini kullandım herkes birbirine yardım ediyordu ama burda böyle bir yardım göremedim

• denizbülent aus sahibi insan çok forumda bu telefon sahibi o kadar çok kişi yok, olanlarda belki bilmiyorlardır yada az daha bekle mutlaka çıakr yardımcı olacak biri
  • kardeş real vga programını yükledikten sonra o programı çalıştırıp 96 dpi seçeneğini işaretlyeceksin o zaman program çalışır
  • real vga nedir? nasıl ve nereden indirebiliriz? 96 dpi nedir?
  • Evet arkadaşlar, sanırım yeni bir rekor kırdım.
    Telefonu dün aldım ve bugün romu çöktü.
    Bugün real vga 96 dpi programını yükledim. Programı çalıştırınca, bazı dll dosyaların kayıp olduğuna dair bir hata verdi ben proceed diyince de telefon ekranı ve tuşları kapandı.
    Telefona soft reset atmama ve pili çıkarıp takmama rağmen, telefon ana açılma ekranından sonra ekran ve tuşlar kararıyor.
    Sanırım servis yolları göründü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: seiki

Evet arkadaşlar, sanırım yeni bir rekor kırdım.
    Telefonu dün aldım ve bugün romu çöktü.
    Bugün real vga 96 dpi programını yükledim. Programı çalıştırınca, bazı dll dosyaların kayıp olduğuna dair bir hata verdi ben proceed diyince de telefon ekranı ve tuşları kapandı.
    Telefona soft reset atmama ve pili çıkarıp takmama rağmen, telefon ana açılma ekranından sonra ekran ve tuşlar kararıyor.
    Sanırım servis yolları göründü.

Cihazı dün aldın ve bugün çökerttin nasıl başardın bunu, işin sırrı nedir ? Aydınlatsan bizi biraz bu konuda

• seiki telefonu nereden kaça aldın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

real vga nedir? nasıl ve nereden indirebiliriz? 96 dpi nedir?

Real VGA bir program,Windows Mobile için geliştirildi, Ekran çözünürlüğünü artıran güzel bir program
    Bilgisayar ekranımızda yaptığımız çözünürlük ayarları gibi, PDA cihazınızın ekranında da çözünürlüğü değiştirmeye
    yarayan bir program.Çözünürlüğü yükseltiyor.Derinliğini de ayarlayabiliyorsunuz.Cihazın yazı ve görünümünü küçültüp
    yerden kazanabiliyorsunuz ve daha geniş alanda işlem yapabiliyorsunuz

Programı buaradan indirebilirsiniz , Windows Mobile 6.1 Professional sürümü Freeware

http://uploaded.to/?id=ihjc7j

DPI Nedir ? DOT PER INCH demektir. Türkçesi inch başına nokta sayısı anlamında gelir.

İnç başına nokta sayısı (DPI), çözünürlük ölçmek için kullanılır.Bu program da çözünürlük değerini yükseltiyor
    yanılmıyorsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 30 Kasım 2008; 23:04:12 >

• quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

seiki telefonu nereden kaça aldın?

hepsiburada dan (759 YTL 9 taksit)
  • @ bağatur ve seiki

teşekkürler bilgiler için arkadaşlar
  • Arkadaşlar bir sorum olacak.
    Real Vga 96 dpi yı yükleyenler Leng yüklü türkçe WM 6.0 da mı kullanıyor yoksa İngilizce WM 6.0 da mı kullanıyor?
    cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.