Şimdi Ara

Samsung SGH i780>624mhz,WM pro 6,Qklavye,dokunmatik ekran (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
0
Favori
41.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon hiç bir yerde yok,mecburen omnia bakıcaz.offffffff
  • quote:

Orjinalden alıntı: montaj34

Bu telefon hiç bir yerde yok,mecburen omnia bakıcaz.offffffff

haklısın kardeş.sanırım sadece hepsiburada da var ama; teknosanın sitesine girip i780 stoklara girdiğinde haberdar et tuşuna tıklarsan getiriyorlar. şöyle ki, o tuşa basılma oranıyla alakalı. eğer çok talep gelirse tedarik ediyorlarmış

ayrıca i780 alamazsan bile mecburiyetten omnia almak garip olur bence, yani baya farklı tarzda telefonlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: montaj34

Bu telefon hiç bir yerde yok,mecburen omnia bakıcaz.offffffff

2. el ve açık artırma sitelerinde de bulamıyorum, ben de arıyorum bir tane ama yok , kullananlar çok memnun herhalde,
    memnun olmayan yok mu hiç
  • http://www.youtube.com/watch?v=14SF0mbb5Io&feature=related

bu videoya bakın bi, adamın biri bir program yüklemiş tv programı, giriyor istediği kanalı seçip izliyor bizde bulsak süper olur 3G gelince işimize yarayacak çünkü
  • @bağatur

kardeş evinde yada dışarıda wifi bulursan internete girdikten sonra tarayıcıya girince link yerine

http://66.90.101.68/TV-skyturk yada http://144.122.56.15/odtutv

bu ikisinden birini yazarsan direk tv izlemeye başlıyorsun otomatik olarak bunu i780de deneyip kalitesinide yorumlarsan sevinirim

• bağatur ayrıca birşey daha sormak istiyorum. i900de bir özellik var hani telefonun çalarken ters çevirirsen ses kesiliyor ya bu özellik i780de de var mı?

birde şu resme bir bakmanı istiyorum youtubeda bir videoda izlerken gördüm ve screenshot aldım, tcpmp playerda adam tv izledi ayrıca youtube play'e girdi ve iphonedaki gibi youtube videosu izledi biz nereden bulabiliriz o programları?

Samsung SGH i780>624mhz,WM pro 6,Qklavye,dokunmatik ekran

• arkadaşlar telefonu alalı yarım saat oldu fakat telefonun başlangıç kurulumunda align screen çıkıyor ne yaparsam yapayım burayı geçemedim lütfen biri yardımcı olsun yanlış birşey mi yapıyorum.ekrana dokunuyorum 4 hareket sonra başa dönüyorum.bu arada carrefourdan 608 ytl ye aldım alacaklar kaçırmasın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: asilkedi

arkadaşlar telefonu alalı yarım saat oldu fakat telefonun başlangıç kurulumunda align screen çıkıyor ne yaparsam yapayım burayı geçemedim lütfen biri yardımcı olsun yanlış birşey mi yapıyorum.ekrana dokunuyorum 4 hareket sonra başa dönüyorum.bu arada carrefourdan 608 ytl ye aldım alacaklar kaçırmasın....

Yeni telefonunuz hayırlı olsun. Telefonu Carrefour'ın hangi mağazasından aldınız? Kısa süreli bir kampanya mı vardı?
  • izmitten aldım ama bütün mağazalarında aynı fiyatmış kampanya ne zamana kadar devam eder bilmiyorum ama ben şans eseri buldum bitmeden alın bence
  • asilkedi, carrefourdan teşhir ürününü mü aldınız? ben izmitle konuştum, elimizde kalmadı, o fiyatada ancak teşhir ürünüdür dediler de...
  • quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

asilkedi, carrefourdan teşhir ürününü mü aldınız? ben izmitle konuştum, elimizde kalmadı, o fiyatada ancak teşhir ürünüdür dediler de...

Alanlardan biride benim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_28482331/tm.htm
  • teşekkürler winpeace oldukça şanslısınız, zira kadıköy carrefour ve ümraniye carrefourda cihaz kalmamış, içerenköy carrefouda ise fiyatı 1020 ytl. 608'e bulsam bende alıcam ama sanırım mediamarkt yolu gözüktü, 899ytlye....
  • hepsiburada'dan 759 ytl'ye alabilirsiniz.Ayrıca aralık sonuna kadar worldcardınız varsa ve play club üyesiyseniz tek kartla 650 ytl'ye getirebilirseniz.
    Daha düşük olan 570 ytl'ye bile getirebilirsiniz.Bu nasıl olur derseniz.İki playclublı worldcard edinin ve hediye çeki olarak 379 ytl olarak iki çek alın ve bu çeklerden yaklaşık 189 ytl puanınız olur.Bu çekleri cihaz alımında kullanabilirsiniz ve telefonunuz 570 ytl'ye gelmiş olur.
  • winpeace bilgi için teşekkür ederim.yalnız bu çek olayı hepsiburada gibi online alışveriş sitelerinde geçerli di mi?yani oradan alışveriş yaparsak?
  • ben carrefoura girerken birinin elinde görünce şok oldum garanti işlemlerini yaptırıyordu 3 gün önce gittiğimde yoktu.sınırlı sayıda getirtmişler hemen bitmiş.aradılar ama sadece teşhir kalmıştı fiyat değişebilir diye onu almak zorunda kaldım.ama fiyatı teşhir olduğu için değil bütün fiyatlar aynı bu hafta gelmiş olması lazım ama fiyat aynı mı bilemem.tavsiyem ya bekleyin yada hepsiburadadan alın ben oradan alacaktım ordada fiyat iyi...
  • (608ytl + 12 taksit) bu arada wireless tan msne bağlanmayı çözdüm samsungu arayarak versiyon yüklemeye gerek yok.2-3 işlem yapmak gerekiyor anlatmak isterdim ama karıştırabilirim bu yüzden samsungu ararsanız yardımcı oluyorlar...
  • hayırlı olsun asilkedi. içerenköy carrefourda var ama dediğim gibi fiyatı 1020 ytl, oraya bakarak olucam bende.
  • bu arada size iki soru soracağım, i780 maximum kaç gb sd card çalıştırıyor, ikincisi ise i780de telefon kullanım halinde iken vistadaki gibi ram'İn ne kadarını kullandığı cpu gibi gösteriyor mu yada program var mı?
  • teşekürler.bildiğim kadarıyla konuşuyorum 8 gb a kadar çalışıyor,program yüklüyerek görebiliyorsun
  • Dün bayrampaşa carrefoura gittim orda yoktu telefon eve geldim istanbuldaki bütün carrefourlara telefon açtım sadece içerenköyde teşhir ürünü bir adet vardı...yanlış duymadıysam adam bana 580 lira dedi telefonda...sende benim gibi teşhir istemiyorsan şu anda 705 lira fiyatla en ucuz hızlıal'dan alabilirsin

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=02.044.1271.0224

quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

hayırlı olsun asilkedi. içerenköy carrefourda var ama dediğim gibi fiyatı 1020 ytl, oraya bakarak olucam bende.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.