Şimdi Ara

Samsung Scx 3200 .V09 Reset Yazılımı (Paranızı kaptırmayın) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
35.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün araştırırken debug diye bir dosya bulmuştum.... nasıl yapılacağını anlatırsan ben denemeye hazırım
  • Burda kimse kimsenin kötü olmasını istemez. inanın burda paylaşılan yazılımların %90 ı problemli. Belki ilk başta yazıcıyı çalıştırır ama sonrasında mutlaka sorun yaratır. Yazıcının yazılım işi bilmeyen kişiler için suya yazmaya benzer. Servislerde dahil olmak üzere makinenin tüm sorunlarını çözebilir ama yazılım problemi olanları kart değişerek düzeltiyorlar. Bu yazılımlar içinde 7 farklı yerde kriptolama ile şifreli olarak korunuyor. siz seri değişip attığınızda bunun 3 noktasını çözebiliyorsunuz. kalan 4 noktada ise böyle ya 5000 sayfa koruma yada tarayıcı hatası gibi başka sorunların oluşmasına neden oluyor. Sonuçta yazılım atılan cihazların en ucuzu 150 tl en pahalısı 1500 tl belli bir ücret karşılığında bunu riske atmamak gerekiyor.
  • bilgileriniz için teşekkürler...şimdi benim aklımdaki şu....bu yüklediğimiz yazılımın üstüne başka bir yazılım yüklesek olmuyormu..yani o firmware hep kalıcımıdır...bir sorum daha olacak bu şekilde garantiye versem ne olur?
  • malesef o yazıcıya debug olmadan yazılım yükleyemezsiniz. Burda debug yapmadaki amaç flasha direk yazılımı yüklemektir. Usb den yüklenen yazılım flasha gitmeden once bi kaç eprondan geçiyor. Ordaki epronlar yazılımın yuklenmesine izin vermiyor. Bi nevi flashın kilitli olmasını düşünün. Biz debug ile o kilidi açıp sorun olmadan yazılımı yuklememize olanak sunuyor. Bunun için illaki o aparatı yapmamız ve pc nin rs232 ile yazıcının mainkartını direk bağlamamız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascal2006

bilgileriniz için teşekkürler...şimdi benim aklımdaki şu....bu yüklediğimiz yazılımın üstüne başka bir yazılım yüklesek olmuyormu..yani o firmware hep kalıcımıdır...bir sorum daha olacak bu şekilde garantiye versem ne olur?

sorunun atığın yazlıala alakası yok 3200 cihazlar hangi yazılım olursa olsun beli bisüre sonra bu hataya maruz kalı yor para ilde alsan parasızda alsan bu hatayı veriyor bazen 3000 sayfada bazen 5000 de üçresiz yazlım tıp da denedim para ile alıpda denedim her ikiside hata verdi bunu çaresi debug yapılması kargolar dahil 40 tl yaparım
  • Teşekkürler 40 tl vereceğime o yazıcıyı yakarım daha iyi. Sağolsun senden önce bir arkadaş bizzat arayıp ücret almadan yapacağını söyledi. Bizim derdimiz bu yazılımdan zarar görmüş insanlara yardım etmek sen ise pazar yerine çevirdin burayı. yaptığın işe saygım sonsuz ama lütfen bunu burda yapma ahmet kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teşekkürler 40 tl vereceğime o yazıcıyı yakarım daha iyi. Sağolsun senden önce bir arkadaş bizzat arayıp ücret almadan yapacağını söyledi. Bizim derdimiz bu yazılımdan zarar görmüş insanlara yardım etmek sen ise pazar yerine çevirdin burayı. yaptığın işe saygım sonsuz ama lütfen bunu burda yapma ahmet kardeşim

ben zaten para almıyorum sadece kargo masrafı 20 tl geliş 20 tl gidiş elimde olan hiç birşeyden yapa bilece gim hiç birseyden para almam bedava dağıtıgım yazlımalrdan anlaman lazımdı çeşke cihaz gelmeden bi çözüm yolu olsada yardımcı olsam ben benim yapa bilece ğim bukadar gerisi sana kalmış bişi
  • quote:

Teşekkürler 40 tl vereceğime o yazıcıyı yakarım daha iyi. Sağolsun senden önce bir arkadaş bizzat arayıp ücret almadan yapacağını söyledi. Bizim derdimiz bu yazılımdan zarar görmüş insanlara yardım etmek sen ise pazar yerine çevirdin burayı. yaptığın işe saygım sonsuz ama lütfen bunu burda yapma ahmet kardeşim

pazar yerine çevirdin demişin sen benim neyi para ile yaptığımı gördün burda kime ne satmışım
  • değerli ahmet kardeşim egel2458 kardeşimizle telefonda uzun uzun konuştuk ve anladımki bizim verdiğimiz yazılımların çoğu düzgün çalışmıyor....yani ilk başta çalışıyor sıkıntı yok ama belirli bir süre sonra mutlaka sıkıntı çıkartıyor...biliyorum sen ücret almıyorsun ama biz iyilik yaptığımızı zannederken aslında insanlara daha büyük sorun çıkartıyoruz...direk anakarta yazılım atılmadan oluşturduğumuz generater yazılımların çoğu problemli... ben oyüzden bu paylaşımı yeniden düzenledim... Şuan yazıcının anakartını egel2458 arkadaşıma kargoyla gönderdim sanırım tek çözümü anakarta yeniden flash atılması.... yardımların için tekrar teşekkürler....bazen sivri dilli olabiliyorum ama Umarım derdimi ve ne demek istediğimi anlamışsındır....ilk başta egel2458 arkadaşıma kızıyordum ama insanlar konuşa konuşa hatasını anlıyor.o bizi uyarmıştı...ve gerçekten o haklıydı ve bu işi bilen kişilerin yapması en doğru...

• quote:

değerli ahmet kardeşim egel2458 kardeşimizle telefonda uzun uzun konuştuk ve anladımki bizim verdiğimiz yazılımların çoğu düzgün çalışmıyor....yani ilk başta çalışıyor sıkıntı yok ama belirli bir süre sonra mutlaka sıkıntı çıkartıyor...biliyorum sen ücret almıyorsun ama biz iyilik yaptığımızı zannederken aslında insanlara daha büyük sorun çıkartıyoruz...direk anakarta yazılım atılmadan oluşturduğumuz generater yazılımların çoğu problemli... ben oyüzden bu paylaşımı yeniden düzenledim... Şuan yazıcının anakartını egel2458 arkadaşıma kargoyla gönderdim sanırım tek çözümü anakarta yeniden flash atılması.... yardımların için tekrar teşekkürler....bazen sivri dilli olabiliyorum ama Umarım derdimi ve ne demek istediğimi anlamışsındır....ilk başta egel2458 arkadaşıma kızıyordum ama insanlar konuşa konuşa hatasını anlıyor.o bizi uyarmıştı...ve gerçekten o haklıydı ve bu işi bilen kişilerin yapması en doğru...

sen hata yapmıyosun bu 3200 lerin huyu ben para ile alıyorum yazlımalrı 0.5 sen den onun için üçret alımıyorum bazı modeller dışın da ve bazı cihazların generatörleri var elimde ama 3200 lerin bi çaresi yok parada versen vermesen de o hatayı alıcak sın o yapmış ben yapmışım farketmez sonun çözülsün ve yazıcı cın çalışır duruma gelsin tekrar arıza yapınca bana hak vericek sin

• egel2458 kardeşimle bende telefonla görüştüm hatta devreyi alıp yaptık ama bir türlü çalıştıramadık devreyi en sonunda bende anakartını kargoladım allah razı olsun kardeşim ücretsiz yapıcak
  • egel2458 kardeşime anakartını gönderdim sağolsun ücret de almadı..tekrar tekrar teşekkürler.....
  • Buralara güvenip de yazılım falan yüklemeyin sonra benim gibi 1 ay uğraşırsınız. Benden uyarması. egel2458 olmasaydı şimdi çalışan bir yazıcım olmayacaktı.
  • Aynı sorun bendede vardı egel kardeşim saolsun benim makinamıda düzeltti allah razı olsun teşekkürler
  • güle güle kullanın. Benim vermiş olduğum yazılımların hiçbiri hiçbir şekilde tekrar toner hatasına düşmez. Bunun nedeni yazılımları sağdan soldan, rus sitelerinden değil direk kaynağından almamdandır. Burada ben kendime pazar yeri oluşturmaya çalışıyorum gibi bir düşüncesi olmasın kimsenin. Boş zamanlarımda ara sıra takip ediyorum ve kimsenin mağdur olmasını istemiyorum. İnanın başka bir gelirim olsa bende burada paylaşım yapardım. Sizlerin ihtiyacı 1 yazılım. Belki pahalı belki ucuz gelebilir size ama benim bu iş için maliyetimi bilseniz hak verirsiniz. Elimdeki test makinelerinin tutarı yaklaşık 13.000 tl flash yazıcı programmer + generatorlerin ise bi o kadar var.Sonuçta bu yazıcıyı kullanıyorsunuz ve belli bir maliyet oluşturuyor sizlere. Bence bu maliyetleriniz içine yazılım ücretinide ilave edin ve bu işi hobi olarak değil ticari olarak yapan arkadaşlardan yardım alınki mağduriyetiniz olduğunda hak talep edebilin.
  • egel bey biz turistik bir tesisiz ahmet beyin paylaştığı yazılımı kullanmıştık muhasebemizdeki yazıcı için artık yazıcıyı bilgisayarda görmez oldu öncelikle bizi bu zor duruma soktuğu için kendisine teşekkür etmemiz lazım heralde , bunu tamir etme şansınız varmıdır ? garantiye girermi ? telefonunuzu alabilirmiyim yazıcı 3200
  • Bu kadar insan bu yazılımlardan mağdur oluyor. Neden site yönetimi bunlara izin veriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mineuncu

egel bey biz turistik bir tesisiz ahmet beyin paylaştığı yazılımı kullanmıştık muhasebemizdeki yazıcı için artık yazıcıyı bilgisayarda görmez oldu öncelikle bizi bu zor duruma soktuğu için kendisine teşekkür etmemiz lazım heralde , bunu tamir etme şansınız varmıdır ? garantiye girermi ? telefonunuzu alabilirmiyim yazıcı 3200

merhaba. iletişim bilgilerimi PM attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egel2458

quote:

Orijinalden alıntı: mineuncu

egel bey biz turistik bir tesisiz ahmet beyin paylaştığı yazılımı kullanmıştık muhasebemizdeki yazıcı için artık yazıcıyı bilgisayarda görmez oldu öncelikle bizi bu zor duruma soktuğu için kendisine teşekkür etmemiz lazım heralde , bunu tamir etme şansınız varmıdır ? garantiye girermi ? telefonunuzu alabilirmiyim yazıcı 3200

merhaba. iletişim bilgilerimi PM attım.

Sayın gültekin bey size gönder diğim 4623f yazıcının bordunu cok güzel yapmışınız elinize sağlık telefon larımı acmadığınız için size burdan ulaşayım dedim bordu göndermeden önce bana telefonda bir sürü hikaye okudunuz yok entegre deyişimleri yapıyorum yok epprom programlı yorum işte şu kadar cihazım var yok özel kodları var vesayre vesayre madem okadar hikaye okudun bu bordun haline böyle senin esnaflığın bumu sana nasıl güvenip de milet iş gönderiyor anmış deyilim frumda birkaç konuyu okudum bu işleri üçretsiz yapmısın herkezin işi olmuş benim ki neden olmadı birde parasınıda peşin ödedik ben yüksek Elektronik mezunuyum senin yaşın kadar okul bitirdim sen telefonda bana bunalrı anlatır ken ben gülüyodum bukadar saladığına göre iyi iş yaparsın diye düşün düm ama senin yaptığın bu işi acemi çaylak bile yapmaz şuan bordu yine frumdan ahmet1987 kulnıcı kişiye gönderdim onunda bi halt yapacağını sanmıyorum bakalım o hangi entegreyi söküp gönderecek siz ancak frum daki işten anlamayan kişileri kandırın sizden bi halt olmaz onu yapıyom bunu yapıyom diye mileti kanadırmayın öyle bi anlatıyosunuz sanki bordu siz üretiniz sayın forum kulanıcıları bu kişilere dikat edin gerci ahmet kulanıcısından bord gelmedi ama dedimya oda kesin başka biyerini söküp gönderecek yakında bord üzerinde bişi kalmicak

• egel bey yazıcıyı kargoya verdik yarın elinizde olur büyük ihtimal aynı gün kargo yapabilirseniz çok makbule geçer
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.