Şimdi Ara

Samsung Scx 3200 .V09 Reset Yazılımı (Paranızı kaptırmayın) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
3
Favori
35.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pascal2006

sesin çıktığına göre senin kapağın gevşemiş...
    madem bu yazıcının yazılımını bedava dağıtıyon neden afra tafra yapıyon... sanki yazılımı kendin yazdında adamsı adamsı para kazanmaya çalışıyon emek işiymiş kimi kandırıyon... moderatorler senin gibilere nasıl izin veriyorlar şaşırıyorum...burası insanların sorunlarına çözüm bulunan bir forum senin gibiler için pazar yeri değil..git ekmeğini başka yerde kazan... umarım her teşekkür eden sana bi kapak takar...

Alıntıları Göster
    bende yazıcı yok ama guzel paylasım sırf kendını dusunmemıssın. takdır ettım

• quote:

madem bu yazıcının yazılımını bedava dağıtıyon neden afra tafra yapıyon... sanki yazılımı kendin yazdında adamsı adamsı para kazanmaya çalışıyon emek işiymiş kimi kandırıyon... moderatorler senin gibilere nasıl izin veriyorlar şaşırıyorum...burası insanların sorunlarına çözüm bulunan bir forum senin gibiler için pazar yeri değil..git ekmeğini başka yerde kazan... umarım her teşekkür eden sana bi kapak takar...

aslında size cevap vermeye değmezde. ben hiçbir yerde kendim yazdım falan demedim. ben satıyorum dedim. benim senin paylaştığın konuyla sorunumda yok. diğer kişilerin paylaştığıylada sorunum yok. sorunum neden parayla satıyoruz diye bu kadar hakarete varan cevaplar yazdığınızla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egel2458

quote:

aslında size cevap vermeye değmezde. ben hiçbir yerde kendim yazdım falan demedim. ben satıyorum dedim. benim senin paylaştığın konuyla sorunumda yok. diğer kişilerin paylaştığıylada sorunum yok. sorunum neden parayla satıyoruz diye bu kadar hakarete varan cevaplar yazdığınızla.

kimsenin kimseye hakaret ettiği yok..ben söylediklerimden sorumluyum senin anladığından değil..... durup dururken saygısız diyen sensin... acaba merak ediyorum sen sattığın fiyata alırmıydın bu programı. emek veriyormuş sen ya emeğin ne olduğu bilmiyorsun yada kolay para kazanmaya alışmışsın... bak delikanlı ben öğretmen adamım aldığım tek kuruşda bile haram yoktur... o yüzden bana emekten felan bahsetme emin ol senden daha iyi biliyorum... kime satıyorsan sat ama burda kendini haklı çıkarmaya çalışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal2006 -- 20 Haziran 2012; 19:56:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wolleskaan

rica ederim canım kardeşim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wolleskaan

rica ederim canım kardeşim

Alıntıları Göster
    paylaşım icin çok sagol peki yazı vermiyen yazıcıdan versiyon yazıyı nasıl çıkaracagız????....şimdikten teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasir13

paylaşım icin çok sagol peki yazı vermiyen yazıcıdan versiyon yazıyı nasıl çıkaracagız????....şimdikten teşekkürler.

Alıntıları Göster
    keşke toner tam bitmeden doldurma çaresine baksaydınız dicem ama iş işten geçmiş artık... versiyon numarası bi şekilde bulunabilir ben hiç araştırmadım... fakat aynı yazıcıdan tanıdığınız biri varsa o toner takılarak versiyon öğrenilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal2006 -- 30 Haziran 2012; 17:12:04 >
  • merhaba pascal2006 yazılım güzel çalışıyor fakat sanki resetlememiş gibi durum ışıgı hala kırmızı yanıyor .bir sorunda yazıcının scanner bölümü çalışmıyor kardeş bunu nasıl düzeltiriz.en kısa zamanda cevap yazarsanız seviinirim saygılarımla. aktifsistembilgisayar@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: madres

merhaba pascal2006 yazılım güzel çalışıyor fakat sanki resetlememiş gibi durum ışıgı hala kırmızı yanıyor .bir sorunda yazıcının scanner bölümü çalışmıyor kardeş bunu nasıl düzeltiriz.en kısa zamanda cevap yazarsanız seviinirim saygılarımla. aktifsistembilgisayar@hotmail.com
    değerli kardeşim eğer adımları eksiksiz yaptıysan yazılımın çalışması gerek... ben bu yazılımı 1 kere attım ve hala çalışıyor... scanner da da bi problem yok... eğer yazılanları okursan birçok kişi çalıştığını söylüyor... yazılımı atmadan önce versiyon kontrolü yaptınmı bide çip üstündeyse çıkarman gerekiyor
  • quote:

merhaba pascal2006 yazılım güzel çalışıyor fakat sanki resetlememiş gibi durum ışıgı hala kırmızı yanıyor .bir sorunda yazıcının scanner bölümü çalışmıyor kardeş bunu nasıl düzeltiriz.en kısa zamanda cevap yazarsanız seviinirim saygılarımla. aktifsistembilgisayar@hotmail.com

Versiyonu yanlışsa tarayıcı iptale geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunahan20

quote:

Versiyonu yanlışsa tarayıcı iptale geçer

Alıntıları Göster
    sallamayın ya. bilen bilmeyen konuşuyor meydanı boş bulunca. ne alakası var 3200 diyo 4300 değil.tarayıcı bozuksa ya kablo ya lambası bozulmuştur. yazılım hatalı olsa toner kartuşu uyumlu değil der.

• quote:

sallamayın ya. bilen bilmeyen konuşuyor meydanı boş bulunca. ne alakası var 3200 diyo 4300 değil.tarayıcı bozuksa ya kablo ya lambası bozulmuştur. yazılım hatalı olsa toner kartuşu uyumlu değil der.

Alıntıları Göster
    ben v3 yazılımı diye attım ama v3 de 7 olanıymış bunların 8 - 9 olanları hatta 10 ları var o yüzden yazıcım pert şuan kırmızı ışık hala. başka yazılımda almıyor. biz 7 yerine 9 atınca tarayıcıda pert oldu işte. kurtarma yazılımı olan arkadslar varsa paylaşırlarsa sevinirim saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madres -- 25 Ağustos 2012; 12:38:17 >
  • quote:

ben v3 yazılımı diye attım ama v3 de 7 olanıymış bunların 8 - 9 olanları hatta 10 ları var o yüzden yazıcım pert şuan kırmızı ışık hala. başka yazılımda almıyor. biz 7 yerine 9 atınca tarayıcıda pert oldu işte. kurtarma yazılımı olan arkadslar varsa paylaşırlarsa sevinirim saygılar

Alıntıları Göster
    keşke adımlara harfiyen uysaydın
  • quote:

keşke adımlara harfiyen uysaydın

Alıntıları Göster
    arkadaşlar yazıcım daha toner bitmeden toner bitti diyor yaklaşık her 300 400 sayfa çıktıdan sonra aynısı oluyor diğer arkadaşlardada durum aynımı. sonra tonerin içini açıyorum bakıyorum toner hala var. daha sonra reset atıyorum tekrar düzeliyor. ben şimdi her toner bitişinde tekrardan resetmi atıcam. birde her resetten sonra tekrar driver yüklüyor. bir geri bildirim yaparsanız memnun kalırım. herkese hayırlı ve bereketli ömürler. arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: heysem1

arkadaşlar yazıcım daha toner bitmeden toner bitti diyor yaklaşık her 300 400 sayfa çıktıdan sonra aynısı oluyor diğer arkadaşlardada durum aynımı. sonra tonerin içini açıyorum bakıyorum toner hala var. daha sonra reset atıyorum tekrar düzeliyor. ben şimdi her toner bitişinde tekrardan resetmi atıcam. birde her resetten sonra tekrar driver yüklüyor. bir geri bildirim yaparsanız memnun kalırım. herkese hayırlı ve bereketli ömürler. arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    bu işlemden sonra mı oldu bunlar... çünkü ben 1 defa yaptım bir daha da yapmadım ve hala çalışıyor

• quote:

bu işlemden sonra mı oldu bunlar... çünkü ben 1 defa yaptım bir daha da yapmadım ve hala çalışıyor

Alıntıları Göster
    selam arkadaşlar, ben burdaki gibi resetledim şuan yaıcını seri nosu değişti sonunda F olacak şekilde her şey tama.
    sorum şu ki: bu işlemden sonra çip kartuşta takılı mı kalacak (ya da bantlı mı)? yoksa çipin üstündeki bantı çıkaralımmı.
    kısaca çipli mi kullanacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: low7

selam arkadaşlar, ben burdaki gibi resetledim şuan yaıcını seri nosu değişti sonunda F olacak şekilde her şey tama.
    sorum şu ki: bu işlemden sonra çip kartuşta takılı mı kalacak (ya da bantlı mı)? yoksa çipin üstündeki bantı çıkaralımmı.
    kısaca çipli mi kullanacağız.

Alıntıları Göster
    yazıcıyı çipsiz kullanacaksın....üzerindeki bantın amacı sadece yazıcı çipi görmesin diye.... yani ister bant çek öyle kullan ister çipi çıkart...ben bantlı kullanıyorum çünkü çipi çıkardığın zaman o yer boş kalıyor ve yazıcıya toneri çıkartıp takarken toneri çıkartması zor oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal2006 -- 6 Kasım 2012; 21:03:13 >

• quote:

"""""bu işi parayla yapanlara da kapak olsun....."""
    saygısız. ben sana öyle bir kapak hazırlarımki şişemisin kapakmısın karışırsın. evet ben parayla yapıyorum. senle benim aramızdaki fark bende tüm yazılımlar mevcut sende ne mevcut. hadi bi 2165 v08 yazılım koyda göreyim.
    az terbiyeli olun. bu işe emek giriyo bak güzel kardeşim. önce emeğe saygınız olsun. parayla alırsın almazsın o senin tercihin. adamsan şimdi çıkar bakkala gider suyu bedava alırsın. nede olsa dağdan iniyo. sor bakalım bakkal amcaya neden parayla satıyor. biz zaten senin paylaştığın dosyayı kim isterse istesin tüm modellere bedava veriyoruz. bizim para ile sattığımız yazıcının kendi seri numarası için hazırlanan yazılımlar. daha 2165 3400 3405 serisi cihazların chipi , muadil toneri yokken biz yazılımını veriyoruz. alsana benden bi kapak. o modelleri verde hakkaten hayıra gir bakalım. bizim bakkala verdiğimiz o yazıcının değil.

Samsung ML-2165'in Firmware Fix'i mevcut olup, ihtiyacı olanlara duyurulur. Kontrol edildi, denendi, serial no vs. istemez.
    Yüklemeden önce yazılım versiyonunuzu kontrol ediniz. Yükledikten sonra yazıcı kendini yeniden açıncaya kadar bekleyin ve enerjiyi tamamen kesip tonerin üzerindeki chipin üzerini bantlayın yada chipi çıkartın. Tercih sizin sağlam iş yapın yeter.

Samsung ML-2165 Firmware Fix'i indirmek için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet478 -- 7 Kasım 2012; 0:15:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: skynet478

quote:

saygısız. ben sana öyle bir kapak hazırlarımki şişemisin kapakmısın karışırsın. evet ben parayla yapıyorum. senle benim aramızdaki fark bende tüm yazılımlar mevcut sende ne mevcut. hadi bi 2165 v08 yazılım koyda göreyim.
    az terbiyeli olun. bu işe emek giriyo bak güzel kardeşim. önce emeğe saygınız olsun. parayla alırsın almazsın o senin tercihin. adamsan şimdi çıkar bakkala gider suyu bedava alırsın. nede olsa dağdan iniyo. sor bakalım bakkal amcaya neden parayla satıyor. biz zaten senin paylaştığın dosyayı kim isterse istesin tüm modellere bedava veriyoruz. bizim para ile sattığımız yazıcının kendi seri numarası için hazırlanan yazılımlar. daha 2165 3400 3405 serisi cihazların chipi , muadil toneri yokken biz yazılımını veriyoruz. alsana benden bi kapak. o modelleri verde hakkaten hayıra gir bakalım. bizim bakkala verdiğimiz o yazıcının değil.

Samsung ML-2165'in Firmware Fix'i mevcut olup, ihtiyacı olanlara duyurulur. Kontrol edildi, denendi, serial no vs. istemez.
    Yüklemeden önce yazılım versiyonunuzu kontrol ediniz. Yükledikten sonra yazıcı kendini yeniden açıncaya kadar bekleyin ve enerjiyi tamamen kesip tonerin üzerindeki chipin üzerini bantlayın yada chipi çıkartın. Tercih sizin sağlam iş yapın yeter.

bunu yayınlama bu dosya 5000 sayfasonra ne olacağı belideyil ben yarın 3400 ile bunu sağlam olanını vericem

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

Orijinalden alıntı: skynet478

quote:

bunu yayınlama bu dosya 5000 sayfasonra ne olacağı belideyil ben yarın 3400 ile bunu sağlam olanını vericem

Tamam Bekleyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

http://www.dosya.tc/server23/0B1hnt/YeniKlas_r_2_.rar.html

buyrun 3 dosya 1arada 2165 v02 3405 v10 3405 v11 hepsşi denedi test edildi

Öncelikle beni kenar mahalle okulunda öğretmenlik yapan birisi olarak çocuklardan para dilenmek zorunda bırakmadığınız için çok ama çok teşekkür ederim. Bizim buradaki toner dolduran amcalar yazılım için 50 TL, toner dolumu için 30 TL istediler. Şimdi ben bu klasörü indirdim. Benim yazıcım samsung 3405 benimle ilgili olan dosyaya tıklıyorum hiçbirşey olmuyor. Rica etsem o dosyadaki programın ya da her neyse nasıl kullanıldığını anlatırmısınız? Tıklıyorum eklediğim sayfa çıkıyor. İsterseniz size yazıcıyla ilgili gerekli bilgileri verebilirim. Yardımcı olursanız size minnettar kalırım. Teşekkür ederim.
    Mail adresim : suatin@mynet.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatin -- 9 Kasım 2012; 17:30:22 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.