Şimdi Ara

Samsung Scx 3200 .V09 Reset Yazılımı (Paranızı kaptırmayın) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
106
Cevap
3
Favori
35.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

Orijinalden alıntı: suatin

quote:

http://www.dosya.tc/server23/0B1hnt/YeniKlas_r_2_.rar.html

buyrun 3 dosya 1arada 2165 v02 3405 v10 3405 v11 hepsşi denedi test edildi

Öncelikle beni kenar mahalle okulunda öğretmenlik yapan birisi olarak çocuklardan para dilenmek zorunda bırakmadığınız için çok ama çok teşekkür ederim. Bizim buradaki toner dolduran amcalar yazılım için 50 TL, toner dolumu için 30 TL istediler. Şimdi ben bu klasörü indirdim. Benim yazıcım samsung 3405 benimle ilgili olan dosyaya tıklıyorum hiçbirşey olmuyor. Rica etsem o dosyadaki programın ya da her neyse nasıl kullanıldığını anlatırmısınız? Tıklıyorum eklediğim sayfa çıkıyor. İsterseniz size yazıcıyla ilgili gerekli bilgileri verebilirim. Yardımcı olursanız size minnettar kalırım. Teşekkür ederim.
    Mail adresim : suatin@mynet.com

onu tıklayarak zaten atamasınız ben artık herkezde var diye o dosyanın içine usbprn2 koymadım normade 2 dosya olur fiz yazanı diyerini içine sürükleyip bırakır sınız işlem biter ben yarın size tam olarak atarım

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ben daha önce bu işlerle hiç uğraşmadım. Okuluma yeni atandım. Velilerden 1 kuruş katkı yok. Mecburen herşeyi cebimizden karşılımaya çalışıyoruz. Makinayı cebimden yeni aldım. Çaresizlik insana neler öğretiyor. Merak saldım yabancı videolar izledim. Toner nasıl doldurulur reset yazılımı nedir nasıl atılır öğrenmeye çalışırken bu mesaj googledan karşıma çıktı. İnsanın niyeti müspet olunca Allah karşısına nice kapılar açıyor. İnşallah sizin yardımlarınızla bu işin üstesinden geleceğim. İnanın ki toner dolduranlar normal rakamlar istese hiç uğraşmaz onlar ekmeğini kazansın diye düşünürdüm. 17 TLlik yazılıma 50 TL, 5 TLlik toner tozuna 30 Tl istemeleri ve benim çaresiz oluşum bu işe beni itti. Hiçbir maddi kazanç kaygım yok. Sadece sınıftaki yazıcıya çözüm bulayım bana yeter. Siz hiç bilmeyen birisine anlatır gibi bana anlatırsanız sevinirim. Yarın sizden haber bekleyeceğim. Bu saatte su içmeye diye kalktım baktım PC açık kalmış dayanamadım baktım ve yazdım. Hayırlı geceler.

• quote:

msn ekleyen herkeze bütün yazılımalrı üçretsiz veriyorum

clp-360/365 için yollar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascal2006

yazıcıyı çipsiz kullanacaksın....üzerindeki bantın amacı sadece yazıcı çipi görmesin diye.... yani ister bant çek öyle kullan ister çipi çıkart...ben bantlı kullanıyorum çünkü çipi çıkardığın zaman o yer boş kalıyor ve yazıcıya toneri çıkartıp takarken toneri çıkartması zor oluyor

üstad samsung clp-360/365 için yardım eder misiniz? veya kaynak siteler verirmisiniz, kendimde araştırabilirim. ancak siz bulursanız şükela olur. şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

msn ekleyen herkeze bütün yazılımalrı üçretsiz veriyorum

clp-360/365 için yollar mısınız?

http://www.resetbr.com/
  • quote:

quote:

yazıcıyı çipsiz kullanacaksın....üzerindeki bantın amacı sadece yazıcı çipi görmesin diye.... yani ister bant çek öyle kullan ister çipi çıkart...ben bantlı kullanıyorum çünkü çipi çıkardığın zaman o yer boş kalıyor ve yazıcıya toneri çıkartıp takarken toneri çıkartması zor oluyor

üstad samsung clp-360/365 için yardım eder misiniz? veya kaynak siteler verirmisiniz, kendimde araştırabilirim. ancak siz bulursanız şükela olur. şimdiden teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

malesef sitede yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egel2458

quote:

sesin çıktığına göre senin kapağın gevşemiş...
    madem bu yazıcının yazılımını bedava dağıtıyon neden afra tafra yapıyon... sanki yazılımı kendin yazdında adamsı adamsı para kazanmaya çalışıyon emek işiymiş kimi kandırıyon... moderatorler senin gibilere nasıl izin veriyorlar şaşırıyorum...burası insanların sorunlarına çözüm bulunan bir forum senin gibiler için pazar yeri değil..git ekmeğini başka yerde kazan... umarım her teşekkür eden sana bi kapak takar...

aslında size cevap vermeye değmezde. ben hiçbir yerde kendim yazdım falan demedim. ben satıyorum dedim. benim senin paylaştığın konuyla sorunumda yok. diğer kişilerin paylaştığıylada sorunum yok. sorunum neden parayla satıyoruz diye bu kadar hakarete varan cevaplar yazdığınızla.

kimsenin kimseye hakaret ettiği yok..ben söylediklerimden sorumluyum senin anladığından değil..... durup dururken saygısız diyen sensin... acaba merak ediyorum sen sattığın fiyata alırmıydın bu programı. emek veriyormuş sen ya emeğin ne olduğu bilmiyorsun yada kolay para kazanmaya alışmışsın... bak delikanlı ben öğretmen adamım aldığım tek kuruşda bile haram yoktur... o yüzden bana emekten felan bahsetme emin ol senden daha iyi biliyorum... kime satıyorsan sat ama burda kendini haklı çıkarmaya çalışma

Paskal %100 haklı beyler. Helal olsun kardeşim. İyi söylemişsin; bilmeyen insanları kandırmazlar böylece

• teşekkür ederim sweetlyboy01 kardeşim
  • Çok çok teşekkürler..
    Bende biraz önce bedava chip derdinden kurtuldum...
    paylaşımı yapan arkadaştan ALLAH razı olsun....

• quote:

Orijinalden alıntı: canavar264

Çok çok teşekkürler..
    Bende biraz önce bedava chip derdinden kurtuldum...
    paylaşımı yapan arkadaştan ALLAH razı olsun....

yardımcı olabildiysek ne mutlu canım kardeşim

• Selamün aleyküm. Hocam katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler. Benimde Scx 3200 yazıcım var Fimware Version V3.00.01.08 yazıyor sanırım Benimkisinin Versiyonu V3 bana V3 Versiyonunun linkini verebilir misiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beklentiler

Selamün aleyküm. Hocam katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler. Benimde Scx 3200 yazıcım var Fimware Version V3.00.01.08 yazıyor sanırım Benimkisinin Versiyonu V3 bana V3 Versiyonunun linkini verebilir misiniz acaba?

İstediğin yazılımı ben verebilirim yazıcının seri numarasını yazmalısın
    elimdeki Samsung SCX3200 V3.00.01.08 OCT-18-2010 eğer versiyon uyuşuyorsa seri numarasını yaz

• http://www.myckdepot.com/RESETPRIVX/FIX_FIRM_SCX-3200_V08.rar

istediğin yazılım burda bu arada v3 hepsinde yazar sen son rakamına bakacaksın....yani seninkinin versiyonu V8

yalnız ben v9 yükledim yani bu firmware i bizzat denemedim....fakat verdiğm yazılımla kendi kurduğum yazılım aynı siteden olduğu için sorun teşkil edeceğini zannetmiyorum

yardımımız olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal2006 -- 24 Aralık 2012; 23:06:18 >
  • kardeş ben denileni yaptım toneri doldurdum fotokopi alıyorum ama bilgisayardan çıktı alamıyorum bu sefer yazıcıda varsayılan olarak ayarlı
  • MERHABALAR
    elimde scx 3200 var
    daha önce yazılım atılmış
    verisyon
    V.3.00.01.09F (DİKKKAT BÜYÜK F OLMUŞ)
    Sn: Z50DBFBB800264Y

yazılım yemiyor artık yardım edebilecek varmı
  • değerli arkadaşlar ister kızın ister sövün ama araştırmalarıma göre bu yazılım 5000 sayfaya kadar çalışıyormuş.... şuan yazıcı çalışmıyor bende uğraşmaktayım.....konuyu paylaştığıma çok üzüldüm umarım arkadaşlar yardımcı olurda ortaklaşa bi çözüm buluruz.... o yüzden konuyu kaldırmayı düşünüyorum ama kaldıramadım.... ama başlığı değiştireceğim en azından bari bundan sonrakiler düşmesin
  • ben daha önce sizi uyarmıştım ama bana inanmamıştınız. Sayın Forum yöneticileri msj için onay alıyorsunuz ama nerde onaylanıyor anlamıyorum. gerçekten bilgi paylaşımı konusunda insanların güvenini kazanan bir forum burası yanlız bu tür paylaşımlar sayesinde burdaki paylaşımı yapan kişilere değil sizin forum isminize güvenen kullanıcılar mağdur ediliyor. kimsenin art niyetli olduğunu sanmıyorum ama bunu bir an önce çözüme ulaştırmanız lazım. Yazıcısına yanlış yazılım atmış yada yazılımdan dolayı yazıcısını kullanamayan arkadaşlar ulaşabilirse yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egel2458 -- 30 Aralık 2012; 19:30:14 >
  • yaw güzel kardeşim uyarmıştım felan demişsin de...sen çözüm varsa çözüm söyle yangına körükle gitme....varsa bi çözümün anlat bilelim..bende cevap gelmiş diye seviniyorum....
  • Bunun basit bir çözümü var ama geçicidir. tekrar toner hatası verir. her dafasında aynı işlemi yapmanız gerekir. yanlız bu işlemi sürekli tekrarlamanız yazıcını tarayıcısının bozulmasına neden olur. yazıcıya tekrar yazılım yuklemenin tek yolu debug ile yeniden yazıcıya yazılım yüklemektir.

STOP + + STOP - - STOP STOP paneldeki tuşlara sırası ile bastığınızda ekranda UC yazar. + yada - tuşu ile FC ye getirdikten sonra BAŞLAT basarsanız 05 yazar. 05 i 07 yapıp BAŞLAT tekrar basın yazıcı 15-20 sn sonra kapanır. yazıcıyı tekrar açıp 07 i 05 yapın BAŞLAT a basın yazıcı yeniden kapanacaktır. Yazıcıyı açtığınızda makine hazıra geçecektir

Bu işlemi sürekli yapmanız yazıcının tarayıcısının bozulmasına neden olacaktır. Ben debug yapabilirim diyen arkadaşlar gerekli bilgiye PM den ulaşabilir uğraşmak istemeyen arkadaşlar ise yazıcının sadece main kartını bana gönderirse yapıp tekrar yollayabilirim. Kargo maliyeti açısından sadece kartın bana gelmesi yeterlidir.

• Değerli egel2458 kardeşim... bu paylaşımı yaparken emin ol art niyetim yoktu...bende bu yazılımı başka bir siteden buldum sitenin isminide yukarıdaki yazılarımda paylaştım ki makinayı 1 yıldır kullanıyordum sorun dün itibari ile belirdi...Hem art niyetli olsam insanlardan özür dilermiydim...eminim bu yazılımdan faydalanan çok arkadaş vardır ama taki 5000 sayfaya kadar...ve eminimki onların da 5000 sayfa kotası dolunca araştırmaya buraya gelecekler....biz şimdiden çözüm bulursak en azından sorunlarını kısa sürede çözerler....yardımcı olabileceğini söylemişsin senden ricam lütfen bu marka ve bu model için her ne yapmamız gerekiyorsa bizimle paylaşman..saygılarımı sunuyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.