Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
21
Favori
760.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mebrar

Arkadaşlar nasılsınız ne yapıyorsunuz? Bu iki gündür misafirimiz var evde pek ilgilenemiyorum ama sağolsun Fiend abi baya bir yardım etmiş size. :P Fiend abi düzenledin mi konudaki istekleri?

Ben de dugundeydim ve birkac gundur dugun telasi var. Eve daha simdi geldik. Yarin kesinlikle duzenliycem. Simdi acayip uykum var.
    Iyi geceler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reignman

Merhaba,

daha önce Samsung sgh i-780 kullanıyordum ve maillerde hiçbir sıkıntı yaşamıyorum.Wave II'de ise özellikle hotmailde çok sıkıntı yaşıyorum.Öncelikle maili kurunca telefondan hotmail hesabımdaki 5000 maili indirmeye çalıştı ve internet paketimi eritti.MAillerin çoğunu silmek zorunda kaldım.Şu anda server'da 500 mailim olmasına rağmen telefonda hala 2000 tane mail var.Yahoo mailimde ise server'dan silinen mailler otomatik siliniyor.Fakat 2 mail hesabımın da kurulumundaki ayarlar aynı.Ayrıca sadece son birkaçgündeki mailleri göster gibi bir özellik yok mu telefonda?ben ısrarla aradım ama bulamadım...Şimdiden teşekkkürler...

Bende de aksine ne kadar fazla e-mail olursa olsun maksimum 50 tanesini alıyor aynı anda ve 50 den sonrasını almıyor. Tekrardan elle senkorinize etmem gerekiyor.

Merhaba,

Yukardaki konuda bana yardımcı olabilir misiniz Lütfen?

Tşkler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reignman -- 25 Temmuz 2011; 9:31:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

geri 1.2 ye dönebilen oldumu samfirmware.com dan aldığım fw ler çalışmadı ekra birşeymi yapmak gerkiyor yoksa

bu sorudan baktık cevap alamadık bulduğum fw leri denerken cihaz pert oldu galiba şimdi hiç açmıyor servis yolu gözüktü bizede
  • merhaba wave2 kullanıcısıyım. son zamanlarda bişey dikkatimi çekti. mesajlarda gönderilen kısmında belli bi mesajdan sonra otomatik silmeye başlıyor. 200 mesajı geçmiyor. ayarlarından baktım otomatik sil yada herhangi bi silme seçeneği işaretli değil. bu normal mi yoksa bi sorun mu var. teşekkürler..
  • Arkadaşlar müzik dosylarını klasör halinde atıyorum tele karışmaması için ama telde hepsi birden karşıma çıkıyor. Çalma listesi var ama onla uğraşmak istemiyorum, klasör olarak nasıl karşıma çıkartırım?
  • evet aynı olaydan bende şikayetçiyim. hatta karma olarak çalsın dedigimizde bile hep aynı şarkılar dönüyor onda da bi sıkıntı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilginsedat

merhaba wave2 kullanıcısıyım. son zamanlarda bişey dikkatimi çekti. mesajlarda gönderilen kısmında belli bi mesajdan sonra otomatik silmeye başlıyor. 200 mesajı geçmiyor. ayarlarından baktım otomatik sil yada herhangi bi silme seçeneği işaretli değil. bu normal mi yoksa bi sorun mu var. teşekkürler..

Bu maalesef boyle. Duzelmesi icin de Bada 2 yi bekleyecegiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakalon

Arkadaşlar müzik dosylarını klasör halinde atıyorum tele karışmaması için ama telde hepsi birden karşıma çıkıyor. Çalma listesi var ama onla uğraşmak istemiyorum, klasör olarak nasıl karşıma çıkartırım?

Maalesef teker teker calma listesi olusturmaniz gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: i3e

quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

quote:

Orijinalden alıntı: i3e

wave2 kullanalı 2 hafta oldu. kötü bir bug yakaladım. belkide sadece benim başıma geliyordur. mesajları ve dosyalarımı izinsiz erişimden korumak için şifre koydum. ama bazen bir süre sonra mesajlara ve dosyalarıma tıkladığımda hiçbir şey yapmıyor. bu hata gerçekleştiğinde tuş kilidide farklı çalışıyor. mesela normalde tuş kilidine bastıktan sonra ekrandan bir gölgeyi sürüklemek gerekir. ama hata modunda tuş kilidine basar basmaz kullanıma açılıyor ve eğer dokunmazsanız 4-5 saniyede geri dönüyor tuş kilidine. oysa ayarı 30 saniyede. kapayıp açınca normale dönüyor ama bir süre sonra yine bu bug'a düşüyor.

Bu hatayı 3 ay önce fark edip burada paylaşmıştım. Umarım Bada 2.0 ile düzeltirler. Özellikle de şifre sormadan giriş yapması çok kötü şeylere sebep olabilir (sanırım bu senin başına gelmemiş). Sonuçta biz telefona güvenip bazı verilerimizi şifreliyoruz ve telefona da bizden başkaları dokunabiliyor.

hayır şifresiz girişle karşılaşmadım. ama sanırım karşılaşsam daha iyi. çünkü mesaj atmam gerektiği zaman telefonu kapatıp açmam gerekiyor. buda sinir bozuyor. şifresiz girse işimi görürdüm :). birde şimdi ndrive sonrası gps'in komple göçmesiyle uğraşıyorum. az önce kayıt yöneticisine baktım. mesaj kısmında tüm haberleşme bana doğru görünüyordu. başkası görse bu herif hep mesaj almış hiç atmamış zanneder. iletim raporları yüzünden. birde arama ses tonu (biri aradığında çalan melodi) illa hafiften başlayıp artmak zorundamı? bir ayarı yoksa öneriler kısmına yazacağım. direk çalsın istiyorum.

GPS hakkında pek bilgim yok ama Wave Soru Cevap konusuna bir göz at.
    İletim raporları için şu an yapılabilecek bir şey yok. İletim raporlarını kapatabilirsiniz ama çok gerekli bir özellik. Bada 2.0 ile bu sorunun düzeltilmesini umuyoruz.
    Direkt çalma ayarı da yok. Onu da Bada 2.0 ile düzeltmelerini umuyoruz.

quote:

quote:

geri 1.2 ye dönebilen oldumu samfirmware.com dan aldığım fw ler çalışmadı ekra birşeymi yapmak gerkiyor yoksa

bu sorudan baktık cevap alamadık bulduğum fw leri denerken cihaz pert oldu galiba şimdi hiç açmıyor servis yolu gözüktü bizede

İnternetten S8530 Bada 1.2 orijinal FW'leri araştır. Onları Multiloader'le yüklemeye çalış. Forumda bir arkadaşın başına gelmişti, ama sorunu çözdü.

quote:

Orijinalden alıntı: cilginsedat

merhaba wave2 kullanıcısıyım. son zamanlarda bişey dikkatimi çekti. mesajlarda gönderilen kısmında belli bi mesajdan sonra otomatik silmeye başlıyor. 200 mesajı geçmiyor. ayarlarından baktım otomatik sil yada herhangi bi silme seçeneği işaretli değil. bu normal mi yoksa bi sorun mu var. teşekkürler..

Bu sorun hepimizde var. Bada 2.0 ile düzelteceklerini düşünüyoruz.

quote:

Orijinalden alıntı: jakalon

Arkadaşlar müzik dosylarını klasör halinde atıyorum tele karışmaması için ama telde hepsi birden karşıma çıkıyor. Çalma listesi var ama onla uğraşmak istemiyorum, klasör olarak nasıl karşıma çıkartırım?

Aslında çalma listesi en mantıklı yol. Klasör olarak görmek isterseniz de, "Dosyalarım"dan girmelisiniz. Ama o şekilde de Müzik Çalar'ın tüm özelliklerini kullanamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 25 Temmuz 2011; 13:56:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alpbey78

quote:

Orijinalden alıntı: fastx

merhaba,

wave 2 de, pop3 mailleri push mail olarak ayarlamak mümkün mü ? belli süre aralıkları ile email kontrolu yaptırmayı başaramadım

arakadaşım;
    menüden hesaplarımı seç. orada ayarladığın mail adresinin yanında ayar işareti var ona tıkla.
    oradan zaman ayırını değiştirebilirsin...

çözüldü, teşekkür ederim.
  • @Awerz
    Bildigim kadariyla her fw nin icinden ayri driver cikiyor. Bunlari kurdunuz mu?
  • quote:

@Awerz

evet kurdum fakat cihaz şu an için hiç açılmıyor gitti yani öldü ,mortu çekti
  • quote:

quote:

@Awerz

evet kurdum fakat cihaz şu an için hiç açılmıyor gitti yani öldü ,mortu çekti

Peki Download modu da mi acilmiyor?
  • maalesef mortu çekmiş durumda ölü yatıyor download moda da gemiyor normal açılmada şarja takıldığında sarj oluyor ibaresi bile gelmiyor ekran a
  • quote:

maalesef mortu çekmiş durumda ölü yatıyor download moda da gemiyor normal açılmada şarja takıldığında sarj oluyor ibaresi bile gelmiyor ekran a

Gecmis olsun o zaman yapacak bir sey kalmamis
  • merhaba yine ben yine 1 soru spoof diye bi uygulama varmış ve bunun için telefonun mevcut sürümünün yerine bu spoof için gerekli sürüme getiriyormuşuz benim merak ettiğim konu bu sürüme getirirsem telefonu garanti kapsamından çıkıp çıkmıyacağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2AF3R

merhaba yine ben yine 1 soru spoof diye bi uygulama varmış ve bunun için telefonun mevcut sürümünün yerine bu spoof için gerekli sürüme getiriyormuşuz benim merak ettiğim konu bu sürüme getirirsem telefonu garanti kapsamından çıkıp çıkmıyacağı

Garanti konusunu bilmiyorum ama yapmamanızı tavsiye ederim. Hem emeğe saygı açısından uygulamaları satın almanız daha iyi olur hem de başka birisiniz editlediği yazılımı kullanmak pek güven vermez diye düşünüyorum.
  • Konu dondu kaldı ya. Bada 3 gelse de konuya can gelse.
  • quote:

Konu dondu kaldı ya. Bada 3 gelse de konuya can gelse.

haydaaaa :) gelsin gelsin isterük onuda :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2AF3R

merhaba yine ben yine 1 soru spoof diye bi uygulama varmış ve bunun için telefonun mevcut sürümünün yerine bu spoof için gerekli sürüme getiriyormuşuz benim merak ettiğim konu bu sürüme getirirsem telefonu garanti kapsamından çıkıp çıkmıyacağı

Garanti konusunu bilmiyorum ama yapmamanızı tavsiye ederim. Hem emeğe saygı açısından uygulamaları satın almanız daha iyi olur hem de başka birisiniz editlediği yazılımı kullanmak pek güven vermez diye düşünüyorum.

peki tesekkur ederim =))

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.