Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
21
Favori
760.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fiend

Garip. Wave Soru Cevap konusunda bile Bada 1.2 ile o özelliğin kaldırıldığını yazmışlar. Madem o özellik kalkmamış neye dayanarak öyle yazmışlar, merak ettim.

bu soruya en iyi aydın hoca cavap verir.benim gerekçeler ile ilgili bilgim yok ne desem yalan olur.
  • soru-cevap konusunu açan re storm adlı arkadaş. o ve aydın hoca malesef android moda geçtiler.arada uğruyorlar onlar vaya konu hakkında bilgisi olan birileri belki yanıtlar bende merak ettim doğrusu
  • ben bildiğim kadarını söyleyeyim. ses kaydetme avrupada yasak o yüzden ses kayıt özelliği avrupa versiyonlarında yok.

tr versiyonlarında vardı şimdiye kadar. bundan sonra olacak mı bilemiyorum.
  • quote:

Garip. Wave Soru Cevap konusunda bile Bada 1.2 ile o özelliğin kaldırıldığını yazmışlar. Madem o özellik kalkmamış neye dayanarak öyle yazmışlar, merak ettim.

S8500 da var konuşma, kaydı sadece her bölgede yok, TR yazılımlarinda var Bada versiyonu farketmiyor ister 1.0 ister 1.2 olsun.

S8530 da ise hicbir şekilde konuşma kaydı yok

Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

S8500 da var konuşma, kaydı sadece her bölgede yok, TR yazılımlarinda var Bada versiyonu farketmiyor ister 1.0 ister 1.2 olsun.

S8530 da ise hicbir şekilde konuşma kaydı yok

Kolay gelsin

Hatırlıyorum da bir kere bu konuda bayağı bir tartışma çıkmıştı. Zor da olsa kabullenmişlerdi.

• iyi akşamlar benim şöyle bi sorunum var aldığımda kutunun içinden çıkan telefonun kulaklığıyla bugün görüşme yaptım şöyle bi sorunla karşılaştım sesim kulaklığın mic. dan iletilmesi gerekirken( en azından öyle sanıyorum kulaklığın düğmesinin arkasındaki ufak deliğin amacı o sanırım) telefondan sesim gidiyor konuştuğum kişi sesimin hep uzaktan gelmesinden yakınıyordu sonradan anladım ki telefonun mikrofonundan sesim gidiyor . Bu konuda ne yapmam lazım. ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2AF3R

iyi akşamlar benim şöyle bi sorunum var aldığımda kutunun içinden çıkan telefonun kulaklığıyla bugün görüşme yaptım şöyle bi sorunla karşılaştım sesim kulaklığın mic. dan iletilmesi gerekirken( en azından öyle sanıyorum kulaklığın düğmesinin arkasındaki ufak deliğin amacı o sanırım) telefondan sesim gidiyor konuştuğum kişi sesimin hep uzaktan gelmesinden yakınıyordu sonradan anladım ki telefonun mikrofonundan sesim gidiyor . Bu konuda ne yapmam lazım. ??

Kulaklığın tam oturduğundan emin misiniz?
  • tam oturmadığı zaman kulaklıklardan az ses geliyor onu o şekilde anlayabiliyorum telefonun üstündede herhangi bi simge belirmiyor kulaklık takıldığına dair n70 de mesela kulaklık simgesi oluyordu ama bunda öyle bişey göremiyorum.
  • wave2 kullanalı 2 hafta oldu. kötü bir bug yakaladım. belkide sadece benim başıma geliyordur. mesajları ve dosyalarımı izinsiz erişimden korumak için şifre koydum. ama bazen bir süre sonra mesajlara ve dosyalarıma tıkladığımda hiçbir şey yapmıyor. bu hata gerçekleştiğinde tuş kilidide farklı çalışıyor. mesela normalde tuş kilidine bastıktan sonra ekrandan bir gölgeyi sürüklemek gerekir. ama hata modunda tuş kilidine basar basmaz kullanıma açılıyor ve eğer dokunmazsanız 4-5 saniyede geri dönüyor tuş kilidine. oysa ayarı 30 saniyede. kapayıp açınca normale dönüyor ama bir süre sonra yine bu bug'a düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i3e

wave2 kullanalı 2 hafta oldu. kötü bir bug yakaladım. belkide sadece benim başıma geliyordur. mesajları ve dosyalarımı izinsiz erişimden korumak için şifre koydum. ama bazen bir süre sonra mesajlara ve dosyalarıma tıkladığımda hiçbir şey yapmıyor. bu hata gerçekleştiğinde tuş kilidide farklı çalışıyor. mesela normalde tuş kilidine bastıktan sonra ekrandan bir gölgeyi sürüklemek gerekir. ama hata modunda tuş kilidine basar basmaz kullanıma açılıyor ve eğer dokunmazsanız 4-5 saniyede geri dönüyor tuş kilidine. oysa ayarı 30 saniyede. kapayıp açınca normale dönüyor ama bir süre sonra yine bu bug'a düşüyor.

Bu hatayı 3 ay önce fark edip burada paylaşmıştım. Umarım Bada 2.0 ile düzeltirler. Özellikle de şifre sormadan giriş yapması çok kötü şeylere sebep olabilir (sanırım bu senin başına gelmemiş). Sonuçta biz telefona güvenip bazı verilerimizi şifreliyoruz ve telefona da bizden başkaları dokunabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 24 Temmuz 2011; 13:57:32 >

• Kies'ten yüklediğim bir oyun açılmıyor artık. oyunu telden kaldırdım. kies'te tekrar yüklemek istediğimde indirilenlerde var diyyor tekrar kurmama izin vermiyor indirilenler listesinden sildiğim halde. ne yapmam gerek? kies'i kaldırıp tekrar mı kuracağım?
  • kiesin icinde birde indirme gecmisi diye bir bolum var ordan tekrar sag tiklayarak indirebilirsin.
    benimde basima gelmisti burdan tekrar indirdim
  • tamamdır hocam sağolasın.
  • arabada vb. seylerde mesgule atınca mesaj atıyo "araç kullanıyorum""sinemadayım" vb... otomatik onu nasıl kapatabilirim .........
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcleod23

arabada vb. seylerde mesgule atınca mesaj atıyo "araç kullanıyorum""sinemadayım" vb... otomatik onu nasıl kapatabilirim .........

Bu özellik otomatik değil (şimdi de denedim). Biri sizi aradığı zaman, ekranda "mesajla reddet" seçeneği belirir. Siz o seçeneğe dokunursanız özellik aktif olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 24 Temmuz 2011; 18:44:19 >
  • quote:

quote:

arabada vb. seylerde mesgule atınca mesaj atıyo "araç kullanıyorum""sinemadayım" vb... otomatik onu nasıl kapatabilirim .........

Bu özellik otomatik değil (şimdi de denedim). Biri sizi aradığı zaman, ekranda "mesajla reddet" seçeneği belirir. Siz o seçeneğe dokunursanız özellik aktif olur.

teşşekkürler cevap için arkadasım ama kaldırma şekli yoktu bazen cebimde yanlıslıkla o şekilde gidiyo........ ( bu soruma ben kendim cevap vereyim...ayarlar arama ayarları mesajla reddet menüsüne girilir ve hepsi silinir böylece arandıgınızda o bölüm mesaj yaz olarak beliriyor...tam olarak anlatamadım ama....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcleod23 -- 24 Temmuz 2011; 19:00:37 >

• quote:

quote:

quote:

teşşekkürler cevap için arkadasım ama kaldırma şekli yoktu bazen cebimde yanlıslıkla o şekilde gidiyo........

Önemli değil arkadaşım.
    Ama tuş kilidi aktif ise cebindeyken istemeden gitmez. Çünkü dokunmatik de kilitli oluyor. Dokunmatik kilidi açıkken cebine koyuyorsan ayrı tabii ki.

• Arkadaşlar nasılsınız ne yapıyorsunuz? Bu iki gündür misafirimiz var evde pek ilgilenemiyorum ama sağolsun Fiend abi baya bir yardım etmiş size. :P Fiend abi düzenledin mi konudaki istekleri?
  • geri 1.2 ye dönebilen oldumu samfirmware.com dan aldığım fw ler çalışmadı ekra birşeymi yapmak gerkiyor yoksa
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: i3e

wave2 kullanalı 2 hafta oldu. kötü bir bug yakaladım. belkide sadece benim başıma geliyordur. mesajları ve dosyalarımı izinsiz erişimden korumak için şifre koydum. ama bazen bir süre sonra mesajlara ve dosyalarıma tıkladığımda hiçbir şey yapmıyor. bu hata gerçekleştiğinde tuş kilidide farklı çalışıyor. mesela normalde tuş kilidine bastıktan sonra ekrandan bir gölgeyi sürüklemek gerekir. ama hata modunda tuş kilidine basar basmaz kullanıma açılıyor ve eğer dokunmazsanız 4-5 saniyede geri dönüyor tuş kilidine. oysa ayarı 30 saniyede. kapayıp açınca normale dönüyor ama bir süre sonra yine bu bug'a düşüyor.

Bu hatayı 3 ay önce fark edip burada paylaşmıştım. Umarım Bada 2.0 ile düzeltirler. Özellikle de şifre sormadan giriş yapması çok kötü şeylere sebep olabilir (sanırım bu senin başına gelmemiş). Sonuçta biz telefona güvenip bazı verilerimizi şifreliyoruz ve telefona da bizden başkaları dokunabiliyor.

hayır şifresiz girişle karşılaşmadım. ama sanırım karşılaşsam daha iyi. çünkü mesaj atmam gerektiği zaman telefonu kapatıp açmam gerekiyor. buda sinir bozuyor. şifresiz girse işimi görürdüm :). birde şimdi ndrive sonrası gps'in komple göçmesiyle uğraşıyorum. az önce kayıt yöneticisine baktım. mesaj kısmında tüm haberleşme bana doğru görünüyordu. başkası görse bu herif hep mesaj almış hiç atmamış zanneder. iletim raporları yüzünden. birde arama ses tonu (biri aradığında çalan melodi) illa hafiften başlayıp artmak zorundamı? bir ayarı yoksa öneriler kısmına yazacağım. direk çalsın istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.