Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
21
Favori
760.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemrek

arkadaslar bisey sorcam bada2 yukleyenler face uygulamasini sorunsuz kullaniyorlar mi? success hatası alıyorum cozumu nedir?

aynı problem bende de var, sanırım beta sürüm kullananların hepsinde aynı sorun var.
  • Betada Facebook uygulamasının çalışmadığı belirtilmişti. başka hesabımı kaydedince sevindim ama çalışmadı.
  • ::-))bende diyorum kaydedildi ama niye acilmiyo ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrf

quote:

Orijinalden alıntı: Öner

görüşme esnasında ekranın orta alt kısmında ... diye bir kısım var,
    ona dokununca açılan menüde "görüşmeyi kaydet" seçeneği var.
    en azından benim wave1 de var, 2 de de muhtemelen vardır.

benim bildiğim wave2 de yok.

Wave II si olan biri bakarmı acaba callrocorder varmı yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: everest

quote:

quote:

Wave 2 de hem Bada 1.2'de hem de 2.0'da maalesef yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: FbA3*

Beyler mesajlarda İ , Ş , Ç gibi harfler görünmüyor. Sizdede bu sorun var mı ? Düzeltiliyorsa nasıl düzeltiliyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

mesaj yazarken I harfine basılı tutarsan alternatif harfler görünüyor.
    aynı şekilde c, s, o, g gibi harflere de basılı tutarsan ö,ç,ş,ğ harflerini göreceksin.
    Ancak klavyenin @TR şeklinde olması gerek.
    ara çubuğunun hemen sağında göreceksin hangi klavye olduğunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

quote:

quote:

wave1 2.0 da varmı acaba? 2.0 ı kurmayan tek ben kaldım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

quote:

quote:

wave1 2.0 da varmı acaba? 2.0 ı kurmayan tek ben kaldım.

Olacağını sanmıyorum. Bildiğim kadarıyla, yanlış biliyor da olabilirim, S8500 ün Bada 1.2'li bazı sürümlerinde de yok.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FbA3*

Beyler mesajlarda İ , Ş , Ç gibi harfler görünmüyor. Sizdede bu sorun var mı ? Düzeltiliyorsa nasıl düzeltiliyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

mesaj yazarken I harfine basılı tutarsan alternatif harfler görünüyor.
    aynı şekilde c, s, o, g gibi harflere de basılı tutarsan ö,ç,ş,ğ harflerini göreceksin.
    Ancak klavyenin @TR şeklinde olması gerek.
    ara çubuğunun hemen sağında göreceksin hangi klavye olduğunu.

Bence arkadaş gelen mesajlardan bahsetti. Bende de gelen mesajlarda Türkçe karakter gözükmüyor.

• @ mebrar wave1 1.2 de var.2.0 da varmı?onu sormuştum.( görüşmeyi kayıt)
  • quote:

@ mebrar wave1 1.2 de var.2.0 da varmı?onu sormuştum.( görüşmeyi kayıt)

Benim bildiğim kadarıyla Bada 1.2 ile o özellik kaldırıldı. Kaldırılmasının sebebi ise, ses kaydının yasal olmaması. Wave'nin 1.2'li sürümünde de olmadığını biliyorum. Bada 1.0'da vardı. Bada 2.0'ın betasında da yok. Tam sürümde de geleceğini sanmıyorum. Sonuçta hukuksal bir sebepten dolayı kaldırıldı.
  • arkadaşım yanlış biliyorsun wave 1 de bada 1.2 de ses kaydı var görüşme sırasında biraz araştırın bulursunuz :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirozgun

arkadaşım yanlış biliyorsun wave 1 de bada 1.2 de ses kaydı var görüşme sırasında biraz araştırın bulursunuz :d

araştırılacak bir şey yok.ben kullanıyorum tabiki var.2.0 beta da varmı diye sormuştum
  • ben fiend arkadaşa cevap yazmıştım :d
  • quote:

ben fiend arkadaşa cevap yazmıştım :d

biliyorum.sonradan farkettim.özür
  • quote:

quote:

arkadaşım yanlış biliyorsun wave 1 de bada 1.2 de ses kaydı var görüşme sırasında biraz araştırın bulursunuz :d

araştırılacak bir şey yok.ben kullanıyorum tabiki var.2.0 beta da varmı diye sormuştum

Wave II kullanıyorum. Bada 1.2 ile o özelliğin kaldırıldığını duymuştum. Bakın, hatta şurada da yazıyor.
    "İPUCU 6: telefon görüşmesi sırasında .... yazan yere tıklayınca sağ tarafta sesi kaydet var görüşme esnasında kayıt yapabiliyorum,sol taraftada parazit önleme aç-kapa tuşu var. Bada 1.2 de ses kayıt mevcut değil."
    Tabii ki eğer Wave kullanıp da o özellik var diyorsanız, vardır. Wave II'de neden yok, buna şaşırdım şimdi.

• Arkadaşlar. Ben n70 kullanıyordum. O telefonda görüşme kayıt edici vardı. Bazı görüşmelerimde karşı taraf ; ben öyle demedim ! dediği zaman kaydı dinletiyordum. Hemde,Karşı tarafındediğini bazen unutuyorum. yada anlamadığımda tekrar dinliyordum. Benim için büyük kolaylıktı. Sonra samsung monte aldım. 2 ay kadar oldu. Fakat hiç bir yerde görüşme kaydedici program bulamadım. Şimdi bu telefonu değiştirmeye karar verdim. Ama hem 3gsi olan hem görüntülü görüşme olan birde şarşı en az 4 gün kadar giden bir telefon bakıyorum. Tabi callrecorder yüklenebilen. Galiba sambiana dönecem tekrar. Siz ne dersiniz.Olmazsa Görüntülü görüşme özelliğinden vaz geçebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

quote:

quote:

Wave II kullanıyorum. Bada 1.2 ile o özelliğin kaldırıldığını duymuştum. Bakın, hatta şurada da yazıyor.
    "İPUCU 6: telefon görüşmesi sırasında .... yazan yere tıklayınca sağ tarafta sesi kaydet var görüşme esnasında kayıt yapabiliyorum,sol taraftada parazit önleme aç-kapa tuşu var. Bada 1.2 de ses kayıt mevcut değil."
    Tabii ki eğer Wave kullanıp da o özellik var diyorsanız, vardır. Wave II'de neden yok, buna şaşırdım şimdi.

aslımda benim pek kullandığım bir özellik değil.konusu geçti diye yazdım.sizin dediğiniz gibi hukuksal sorunlar yuzünden iptal edildiğini bende okudum.yalnız 8500 1.2 de var.8530 da olmamasını inanın bende bilmiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

quote:

quote:

aslımda benim pek kullandığım bir özellik değil.konusu geçti diye yazdım.sizin dediğiniz gibi hukuksal sorunlar yuzünden iptal edildiğini bende okudum.yalnız 8500 1.2 de var.8530 da olmamasını inanın bende bilmiyorum.

Peki siz Kies ile mi Bada 1.2'yi yüklemiştiniz?

• @ fiend evet hiç ml kullanmadım.yalnız 2.0 fikirlerimi değiştirecek gibi...
  • Garip. Wave Soru Cevap konusunda bile Bada 1.2 ile o özelliğin kaldırıldığını yazmışlar. Madem o özellik kalkmamış neye dayanarak öyle yazmışlar, merak ettim.
  • 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.