Şimdi Ara

Samsung S5620 Monte; 3 inç 240x400 piksel dokunmatik ekran / WI-FI / A-GPS (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.681
Cevap
4
Favori
515.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu saatten sonra alınmaz bu telefon. Gerçi vaktiyle de almasaymışım keşke diyorum şimdi. "Fiyatına göre çok iyi" yeterli bir gerekçe değil bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirmisekizli

quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

donanimhaber widgeti yaptım arkadaşlar. verdiğim linkteki klasörü direk telefona atın. install yazana tıklayın widget kurulmuş olacaktır..

http://hotfile.com/dl/138317342/f3d9c80/widget.rar.html

telefonun kendi tarayıcısından açacağı için gerek yok.

Telefonun ana menüsünü değiştirebilirsiniz. **** gibi forumlarda aradığınız her şey var

evet kendi tarayıcısından açıyor ama 3gden girmek istersek kolay olur diye yaptık. maksat konu hareketlensin. eveet dediğin forumda aradığımız şeyler olabilir ama oraya direk kopyalayalım mı buraya? yada burda birşey yok, millet başka foruma gidelim mi diyelim?

• quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

quote:

donanimhaber widgeti yaptım arkadaşlar. verdiğim linkteki klasörü direk telefona atın. install yazana tıklayın widget kurulmuş olacaktır..

bu verdiğin her neyse jar değil yani telefon tanımıyor onu dosya türü desteklenmiyor diyor ayrıca telefonun kendi tarayıcısından açarsa da hiiç gerek yok uğraşmaya

bu telefonun bu forumda aynı tarihlerde açılmış iki konusu var ve sen ikisindede varsın anlamadım gitti iki konuyu birleştirsekya bir konuda telefonun başka özellikler le uğraşırken diğerinde başka hemde aynı anda

diğer konu

birisi telefon hakkında genel konu, diğeri kullanıcı yorumları konusu. ikisi de hareketlensin diye ikisinde de farklı şeyler koydum. neyi rahatsız etti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 24 Aralık 2011; 12:09:53 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yirmisekizli

quote:

telefonun kendi tarayıcısından açacağı için gerek yok.

Telefonun ana menüsünü değiştirebilirsiniz. **** gibi forumlarda aradığınız her şey var

evet kendi tarayıcısından açıyor ama 3gden girmek istersek kolay olur diye yaptık. maksat konu hareketlensin. eveet dediğin forumda aradığımız şeyler olabilir ama oraya direk kopyalayalım mı buraya? yada burda birşey yok, millet başka foruma gidelim mi diyelim?

3g den derken anlamadım. Opera dan da 3g ile girilebiliyor zaten.

İkicnsi söylediğim konuda sadece adres verdim arayan arkadaşlara için orada var, burada gereksiz diye değil. Buraya alıntı yapabiliriz tabi ki. Tabi o forum cep telefonu forumu olduğu için bu tür konularda daha geniş bir arşivi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andırgalsın -- 24 Aralık 2011; 21:18:07 >

• ya su monte androidi becerrebilln var mi ck ugrstm ama olmadi sonunda eski halıne cevirdim hala java :)
  • satılık monte s5620 gıcır gıcır ekran bandı bile duruyor şimdiye kadar hiç araza benzeri veya tekleme yapmadı 4 gb kartda hediye verebilirim hala bir yıldan fazla garantisi var bimeksten aldım ilgilenen pm atsın sorusu olan buyursun...

e hadi ama bu güzel telefonla ilgilenen yokmu piyasanın en iyi(!) telefonlarından biri sonra çok pişman olursunuz kaçırdığınıza ama
  • Montem satılıktır sorunsuz 2 yıldır kullanyorum çizik dahi yok..

Fiyat 350 tl pazarlık yok..
  • Arkadaşlar bi arkadaşın arkadaşı paraya sıkıştığını ve 0 ayarındaki montesini satmak istediğini söylüyor.Telefonu gördüm hakikaten 0 gibi. en fazla ne kadar vereyim. 150 tl istiyor. Ama faturası garantisi yok. ne dersiniz.bir de fatrasız teli. almak riskli midir.Çalıntı falansa mesela.
  • ya telefon şarj olmuyor. şarja takıyorum öylece kalıyor ara sıra ekran siyahken laciverte dönüyo 1 saniye kalıyo sonra tekrar gidiyo

niye böyle ? ve garantiye nasıl yollarım
  • Online olmayan okey oyunu ariyorum , bulduklarim hata veriyor .Jar uzantili olacak , simdiden tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekatmer

Montem satılıktır sorunsuz 2 yıldır kullanyorum çizik dahi yok..

Fiyat 350 tl pazarlık yok..

benim monte ise sadece 349.99 tl evet vanlış duymadınız sadece 349.99 tl kaçırmayın hemen arayın pardon hemen pm atan siz olun bu indirimi kaçırmayın sadece 349.99 tl
  • arkadaşlar bana önerebileceğiniz bi firmware var mı SORUNSUZ olan link atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • en iyi OPERA SÜRÜMÜ hangisi arkadaşlar acil yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler :)
  • Sattığıma pişman olmuştum. Gittim yenisini aldım bugün.
  • telefonu samsung kıes e taktım gt-s5620 den veri alınamıyor gibi bi yazı çıktı.sorunu gider dedim yine aynı yazı çıktı ne yapabilirim arkadaşlar acil cevap.şimdiden teşekkürler...
  • arkadaşlar bende bu telden var ama telefonu yan yatırınca qwerty klavye çıkmıyor telde böyle bir özellik varmı yoksa halledebilirmiyiz
  • Dostlar buradaki firmware yükledim ben, gayet hoş ve güzel oldu. Önerebilirim; tıkla.

F2 kodlu firmware yükleyin şayet isterseniz. Google Maps 'in klavyesiz olanını isteyenler veya problem yaşayanlar özelden ulaşabilirler.

Dipnot: D2 versiyon firmware de menüde görev yöneticisi adında bir ikon var ve çalışıyor. Yalnız o fw 'deki menü çok tırt, saçma ikonlarla dolu ve o ikonlar bilmemne dosyasını düzenleyerek oluşturuluyor. Hiç uğraşmak istemedim. Şayet uğraşırım, menü ikonlarını ve programlarını ayarlarım diyen varsa görev yöneticisi olan bir firmware yi hayata geçirebilir. Ya da hiç olmadı f2'deki dosyadan görev yöneticisi kodunu çekip d2 'ye atarsanız da olur. :)

• samsung telefon almayı düşünüyorum ama monteyimi alsam S8000 JET mi yada OMNİA i900 mü alsam hangisi daha iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zngdev67 -- 21 Ocak 2012; 19:27:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlax67

samsung telefon almayı düşünüyorum ama monteyimi alsam S8000 JET mi yada OMNİA i900 mü alsam hangisi daha iyidir

Monte
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

quote:

Orijinalden alıntı: chatlax67

samsung telefon almayı düşünüyorum ama monteyimi alsam S8000 JET mi yada OMNİA i900 mü alsam hangisi daha iyidir

Monte

jette oto focus var galiba birde şu yol tarifi yapan ücretsiz navigasyon hangisinde var çözemedim
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.