Şimdi Ara

Samsung S5620 Monte; 3 inç 240x400 piksel dokunmatik ekran / WI-FI / A-GPS (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.682
Cevap
4
Favori
515.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

quote:

Orijinalden alıntı: rza_35

Telefonun menüsüne istediğimiz programları ekleme yapabiliyormuyuz. 3 sayfa var menüde düzenle diyorum 4. sayfa görünüyor ama oraya kısayolları nerden ekleriz bulamadım. Bide bu telefona uygun güzel programlar varmıdır? Birde en son Türkçe firmware sürümü kaç acaba Samsung sitesinden firmwarelerini bulamadım. Ekrana tıklayınca titreşimi kapatamadım bir türlü, titreşim yoğunluğunu 0 yaptım başka yer var mı ki?

telefon menüsüne istediğin programları ekleyemezsin.. sadece ekran olan programların sayfalarının ve o sayfadaki yerlerini değiştirebiliriz..

ekrana tıklayınca olusan titreşimi kapatmak için ; Ayarlar - Telefon ayarları - Titreşimle geribildirim - titreşim yoğunluğunu 0 yap..

Mesajımı okursan son cümlem zaten senin yazdığınla aynı. Ondan başka bir yer varmı diyorum onu yapmama rağmen titreşim kapanmadı.
    quote:

Ne sandın bu telefonu Iphone mu
    Yok tablet sandım ben alırken telefon olduğunu bilmiyordum????!!!! Sağol aydınlatma için.

• son cümleyi iyi okumamışım pardon.. telefonda bi sıkıntı var o zaman, başka bir yer yok çünkü titreşim kapatmak için...
  • Sizde hiç mi titreşim gelmiyor orayı 0 yapınca. Bende arada sırada titreme yapmıyor ama kapalı olmasına rağmen bazen yapması saçma geldi. En son çıkan türkçe firmware kaç acaba? Orjinal firmwareleri sitesinden bulamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rza_35 -- 6 Aralık 2011; 20:03:18 >
  • merhaba: bende samsun monte almayı düşünyrm ama aklımda nokia c3 te var..

samsung monteyi internet sitesinden 360 tl ye buldum normalde 450 ila 480 arası sizce burdan alsam bi sorun yaşarmıyım?? özeelik farkı flan varmıdır?? yorumuma cvp verirseniz çok sevinirim :)(telfn telpa garantili yani ithal)
  • ARKADASLAR BEN DE BAYAADIR ARASTIRIYORUM TELEFON ALICAM DOKUNATİK BU TELEFON ARKADASIMDA VAR COK MEMNUN WİFİ ÖZELLĞİYLE KENDİNİ Bİ HAYLİ BEĞENDİRİYOR.

BAZI SİTERLERDE VERMISLER 300TLVE 350TL ARASI STOKSULARMIIS ONLAR GARANTISI YOKMUS TEK FARK OLARAK BEN ÖYLE BİR YERDEN 300TL YE ALICAM SİZEDE ÖNERMEK İSTEDİM ...
  • Bİşey soruCam s5620 nin meSaj yazmak için kLavyeSi nasıL ?
  • Arkadaşlar, bu telefonu satın almayı düşünüyorum ancak bir şey kafama takıldı: Bazı resimlerde telefonun yan tarafı turuncu bazılarında ise füme. Ancak renk seçeneklerine bakıyorum; beyaz ve siyah-füme var. Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. (Turuncu değilse almayı düşünmüyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bİşey soruCam s5620 nin meSaj yazmak için kLavyeSi nasıL ?

gayet iyi.. hızlıca yazıyorum ben..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Arkadaşlar, bu telefonu satın almayı düşünüyorum ancak bir şey kafama takıldı: Bazı resimlerde telefonun yan tarafı turuncu bazılarında ise füme. Ancak renk seçeneklerine bakıyorum; beyaz ve siyah-füme var. Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. (Turuncu değilse almayı düşünmüyorum:)

yan tarafı füme olan da var turuncu olan da var..
  • Telefonla konuşurken mesajlara bakabilen var mı? Varsa nasıl gerçekleştirdi bu işlemi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rza_35

Telefonla konuşurken mesajlara bakabilen var mı? Varsa nasıl gerçekleştirdi bu işlemi?

malesef konuşurken menüye girilemiyor.
  • slm arkadaşlar ben 6-7 aylık monte kullanıcısıyım. montemi bi sorun olmasın diye vodafone bayisinden aldım. çok tel kullanan biri değilm. nete falan bedava internet bulursam wi-fi üzerinden giriyorum. görüntülü görüşme ve şarjı iyi gittiği için aldım. şimdiye kadar başıma gelen şeyleri paylaşmak istiyorum . önerilerinizi bekliyorum.
    1. 3g açıkken şarjı inanılmaz bir hızla gidiyor. hiç kullanmadan 3g açık kalırsa 1.5 günde tel sarjı bittiği için kapanıyor.
    2. görüntülü görüşme yaptıktan sonra 3g yi kapatmak zorunda kalıyorum. bazen 3g yi kapatınca tel yalnızca acil aramaya geçiyor. yani tel çekmiyor. ne yaparsan yap düzelmiyor. telefonu kapatıp açmam gerekiyor.
    3. bazı normal görüşmelerimden sonra ışık yanık kalıyor. hiç bir tuş aktif olmuyor. sadece rehber tuşu basıyor. ona basınca diğer tuşlarda aktif hale geliyor.
    4. telefon kapanınca tekrar açtığımda alarm ayarları ilk haline geliyor. (bundan dolayı bir kaç kez madur oldum).
    şimdilik aklıma bunlar geldi .

• quote:

Orijinalden alıntı: cengiz4335

slm arkadaşlar ben 6-7 aylık monte kullanıcısıyım. montemi bi sorun olmasın diye vodafone bayisinden aldım. çok tel kullanan biri değilm. nete falan bedava internet bulursam wi-fi üzerinden giriyorum. görüntülü görüşme ve şarjı iyi gittiği için aldım. şimdiye kadar başıma gelen şeyleri paylaşmak istiyorum . önerilerinizi bekliyorum.
    1. 3g açıkken şarjı inanılmaz bir hızla gidiyor. hiç kullanmadan 3g açık kalırsa 1.5 günde tel sarjı bittiği için kapanıyor.
    2. görüntülü görüşme yaptıktan sonra 3g yi kapatmak zorunda kalıyorum. bazen 3g yi kapatınca tel yalnızca acil aramaya geçiyor. yani tel çekmiyor. ne yaparsan yap düzelmiyor. telefonu kapatıp açmam gerekiyor.
    3. bazı normal görüşmelerimden sonra ışık yanık kalıyor. hiç bir tuş aktif olmuyor. sadece rehber tuşu basıyor. ona basınca diğer tuşlarda aktif hale geliyor.
    4. telefon kapanınca tekrar açtığımda alarm ayarları ilk haline geliyor. (bundan dolayı bir kaç kez madur oldum).

olmaması lazım, senin batarya da bi sorun olmasın??? özellikle 4. maddede yazdıkların bataryanda sorun varmış hissi veriyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: meti****

quote:

Orijinalden alıntı: cengiz4335

slm arkadaşlar ben 6-7 aylık monte kullanıcısıyım. montemi bi sorun olmasın diye vodafone bayisinden aldım. çok tel kullanan biri değilm. nete falan bedava internet bulursam wi-fi üzerinden giriyorum. görüntülü görüşme ve şarjı iyi gittiği için aldım. şimdiye kadar başıma gelen şeyleri paylaşmak istiyorum . önerilerinizi bekliyorum.

olmaması lazım, senin batarya da bi sorun olmasın??? özellikle 4. maddede yazdıkların bataryanda sorun varmış hissi veriyor bana.

yeni aldıktan sonra tabii bilmediğim için 3g sürekli açık duruyodu. şarjı 1- 1,5 günde bitiyordu. telle ekstra birşey yapmadığım halde. bende teli aldığım yere gittim durumu anlattım. yeni bir monte kutusu açtı ve içinden çıkan batarya ile değiştirdi. banada 3g ile işim bittikten sonra kapatmamı söyledi. bende öle yaptım. 3g açık kalmazzsa normal şartlarda 5-6 gün gidiyor. ama 3 g yi açık unutursam şarjı 1 gün bile gitmiyor. acaba servise göndersem yeni yazılım yüklenmesi işi çözebilir mi? vodafondaki arkadaş bana yazılım la ilgili şeyler olduğunu söyledi. aslında gönderecektim hem son versiyon yüklenmesi için hemde bu tür problemlerimin çözümü için. ama rehber falan her şey siliniyormuş . onun için şimdilik göndermedim. ama garanti süresi dolmadan mutlaka göndermem gerekiyor.

• Bu 3g nerden kapatılıyorki hiç işim olmuyorda 3g yle
  • quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Bu 3g nerden kapatılıyorki hiç işim olmuyorda 3g yle

şebeke modunu ayarla. gsm 900-1800 yap. [:'-(]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guzel telefondur 11 aydır kullanıyorum h.b dan sıfır 440 tl aldım 1 senede kaskolu. ama 2 cı elının 250 tl etmesı uzucu daha 1 sene doldurmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

quote:

Şebeke moduna nerden giriyoruz ayarlamak için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

quote:

Şebeke moduna nerden giriyoruz ayarlamak için

tamam tamam buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

1- kendi kendine kapanabiliyor
    2-konuşma anında başkası aradığında telefon kafayı yiyor kimi zaman bluetooth açıyor kimi zaman hoparlörü
    3-opera m artık açılmıyor başlangıçta donuyor kalıyor
    4-bazen de sim modu yok diyor

kendi kendine kapandığında nasıl açtın??
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.