Şimdi Ara

Samsung S5620 Monte; 3 inç 240x400 piksel dokunmatik ekran / WI-FI / A-GPS (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.682
Cevap
4
Favori
515.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chatlax67

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

quote:

Orijinalden alıntı: chatlax67

samsung telefon almayı düşünüyorum ama monteyimi alsam S8000 JET mi yada OMNİA i900 mü alsam hangisi daha iyidir

Monte

jette oto focus var galiba birde şu yol tarifi yapan ücretsiz navigasyon hangisinde var çözemedim

montede gps var. bulunduğun konumu ve yol tarifini gösteriyor

• montede gps falan yok google maps var onada internet lazım sürekli bilgileri uydudan almadığı operatörden internetten aldığı için de bulunduğun yeri tutturamıyor baz istasyonuna göre atıyor kafadan belki tutar hiç tuttuğunu görmedim yani bundaki google maps in gps le alâkası yok gps nokta atışı yaparak tam yerini buluyor ve hareket edincede seni takip ediyor ve sesli olanlarda var telefonlarda bunda ancak yollara bakarak sokak isimlerinden yolunu bulabilirsin opera mini olmasa bu tel hiç bir işe yaramaz şuan buna verdigim para elimde olsa bu telefonu ALMAM ALMAN ALMAM.

Sahibinden satılık monte tertemiz fiyatta anlaşabiliriz. pm atın yeter.
  • Monte de gps var. bilmemek ayip degil, ogrenmemek ayip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirmisekizli

Monte de gps var. bilmemek ayip degil, ogrenmemek ayip.

o gps değil google maps telefonu satan mağazalar telefon ilgiyi kaybetmesin diye gps yaziyorlar özelliklerine asıl adı google mapstır internet bağlantısı olmadan çalışmaz gps ise tamamen kendi başına operatör den bağımsız olarak amerikanın uydularından alır bilgiyi örnek araçlarda kullanılan sesli tarif yapan cihazlar onların içine ne sim kart takılır nede internet bağlantısı vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

quote:

Orijinalden alıntı: yirmisekizli

Monte de gps var. bilmemek ayip degil, ogrenmemek ayip.

o gps değil google maps telefonu satan mağazalar telefon ilgiyi kaybetmesin diye gps yaziyorlar özelliklerine asıl adı google mapstır internet bağlantısı olmadan çalışmaz gps ise tamamen kendi başına operatör den bağımsız olarak amerikanın uydularından alır bilgiyi örnek araçlarda kullanılan sesli tarif yapan cihazlar onların içine ne sim kart takılır nede internet bağlantısı vardır.

dostum google maps dediğin programdır. gps ise bir donanımdır. monte de gps alıcısı var. eğer evin içinde google maps veya route 66 gibi programları açıp uyduyu bulmasını beklersen bulamaz. İnternet bağlantısı varsa internetten bulunduğun yeri gösterir ve tabi ki sapma payı büyük olur. Açık alanda telefonun gps ayarlarından uydu aratırsan sana direkt olarak konumunu gösterir. İlkinde birkaç dakika alır daha sonra bu süre kısalır. Sonra google mapsa girersen sana bulunduğun yeri gösterir

• quote:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=3571358&p=1

şunu bir incele

ne anlatıyor ki burada? Tamamını okuyamdım şöyle bir göz gezdirdim de bir şey anlamadım.

Siz buraya bir bakın.

http://www.maxicep.com/samsung/samsung-monte-navigasyon-ile-ilgili-cevabi-438093.html

Google Maps in gps e bağlanmada sorunları olduğu ve birtakım işlemlerin yapılması gerektiğinden falan bahsedilmiş ve Google Maps in haritaları dahili olmadığı için de nete bağlantısı olmak zorunda sanırım. Yani programdan kaynaklanan bir durum ama Route 66 navigasyon yükleyip haritaları yüklediğinizde hiçbir sorun kalmaz. Hatta parasını verip sesli navigasyon bile alabilirsiniz. Route66 bende yüklü şu anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andırgalsın -- 23 Ocak 2012; 19:11:19 >

• Route66 programını nerden bulurum
  • quote:

Route66 programını nerden bulurum

buyur kardeşim

http://www.m a x i c e p.com/samsung-uygulama-tema-oyun/samsung-monte-turkce-firmwareli-route-66-turkce-destekli-422853.html

boşlukları kaldır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andırgalsın -- 23 Ocak 2012; 19:42:57 >
  • şu google maps in türkçe ve tam ekranlısını nerden bulabilirim telefonda kurulu vardı hali hazırda da geçenlerde telefona reset attım herşey gitti yedeğinide almamışım bir saattir arıyorum yok bulamadım
  • Beyler Bu telefon için Güncel oyun , program falan nereden bulabilirim . bildiğiniz güncel bir site varmı ?
  • www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-5620-monte-cok-temiz-bimeksten-garantili-14-ay-faturali-acil-72752648/detay
    Satıyorum demiştim
    halen 14 ay garantisi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 1 Şubat 2012; 17:48:54 >
  • tele 320 tl veren var arkadaşım sahibinden. com danda talip var sizce satayımmı monteyi ne dersiniz
  • Kaça ne zaman almıştı, memnunmusun? Bu soruların cevabına göre sat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rza_35

Kaça ne zaman almıştı, memnunmusun? Bu soruların cevabına göre sat...

435 tl ye 12.03.2011 tarihinde bimeks ten aldım bursa da 1 yıldan fazla garantisi var hala faturası ve tüm kutu içeriği tam bir şekilde duruyor. telefonda bir sorun yok ekran bandı bile hala duruyor hiç arza yok telefonda hiç tamir görmedide. biraz sıkıldım telefondan ondan satıyorum daha akıllısını almak için.
  • Ozaman düşünme sat arada ki 115 liralık farkıda kullandığına say :D
  • aslında satacaktım tamda iş yerinden arkadaş sıkıştırıyor sürekli sat bana diye de vaz geçtim sanki yeni telefon almak için para lazım birikmiş yok kredi kartı lazım onuda baş vurdum vurmuştum ayın onunda 4 ay olacak vakıf banka maaşımı da ondan alıyorum diye sorun olmaz dedim olmadıda ama salak kurye kartı teslim etmek için ne evimi nede işte beni bulabiliyor arayıp duruyorlar sürekli adres alıyorlar 4 aydır kartı bana ulaştırmadı salaklar bende kızdım vakıfın sitesinden mail attım küfür hariç kızdım biraz yine aradılar tamam bizde sorun yaşıyoruz kuryelerle dediler yine adres aldılar hehey yine kart yok ortada gelen deli olma bu monte de bile google maps varken ücretlide olsa nasıl oluyorda koca kuryede navigasyon cihazı olmaz anlamıyorum koskoca Bursa da sorarak adres buluyorlar herhalde deli olmak üzereyim bunları niyemi anlatıyorum burda bilmem belkide rahatlamak içindir
  • Aktif kuryemi ne heralde kartı yollayan firma. Çok fazla insanın şikayeti var bu konuda kartlarını alamamakla ilgili. Sende o şanssızlardan birisin demek ki maalesef. Benimde bir çok tanıdığım bu konudan muzdarip 5 ay kartı bekleyip sonra iptal edenler var. Sen en iyisi satma ozaman kararsızsın ve telefon alma durumunda şüpheli, sonra elindekinden de olma. Ayrıca Şikayet var diye bir site var biliyor musun bilmiyorun. Orayada konu hakkındaki şikayetini bildir en azından psikolik olarak biraz rahatlıyor insan.
  • kartı hiçte iptal etmiycem bakalım ne olacak sonu nasıl olsa telefonda almıyorum kartda lazım değil dursun onlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 5 Şubat 2012; 19:37:17 >
  • Şimdi tekrar aradilar kuryeden kart için bugün teslim edeceklermış evdemisiniz diye sordular hadi bakalım ama sanıyorum bu farklı kuryedi neyse akşama anlarız işten gelince
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.