Şimdi Ara

Samsung S5620 Monte; 240x400 Tam Ekran Kaliteli Oyunlar Bakmadan Geçme !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
196.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cevap Verirmisiniz Yetkililer seslerniyorum duyan yok mu ?
  • sagoolll
  • indirmiştim bunları street fighter,price of persia, ilgimi çekmişti. Diğerlerini yüklememiştim bile. Prince of persia'yı bitirdim.
  • indirme linki ***** olarak görünüyor üye olmama ragmen
  • arkadslar üye olmamıza ragmen oyun part adresi ****** olarak görünüyor
    acele aydınlatıcıc bilgi
  • dikkatli okuyunca gördüm rapsihene olucakmıs
  • Oyunlar deneme sürümü mü, tam sürüm mü?
  • ben olsam en kısa sürede elimdekini satar, bütçe yoksa ikinci el iphone 3g falan alırdım.
  • byler indiren birisi başka bi siteden upload etsin ya rapid e bisy olms üyeyim para istio delircem..
  • arkadaslar rapid iice sıkıntı cıkartıyor pro olmadan indirmeye izin vermicekler galba indiren arkadaşlar hotfile falan link verebilirmi acaba?
  • hocam bu indirdiğimiz dosyaları nasıl telefona yukleyeceğiz ne yapmamız gerekiyor? daha önce hiç oyun yuklememiş birine anlatabilirmisin?
  • eski samsunglar gibi karışık değil jar uzantılı dosyayı direkt çalıştırır monte tabi uyumsuz değilse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 12 Kasım 2010; 22:00:15 >
  • hafıza kartına at sonra telden aç
  • Ellerinize sağlık iyi ki varsınız.Tşkler...
  • linkler bende acılmıyo neden acaba ??
  • Oyunları biraz önce indirdim. 2 adet oyunu kurdum ve çalışıyor, teşekkür ederim.
  • linklere ulaşılmıyor :(
  • linklerde sorun yok..
  • sağol dostum emeğine sağlık içlerinden 1 tanesi olmadı ama okadarda olsun ! güzel paylaşım (^^^)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.