D

Çavuş
29 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ARKADASLAR ESKİDEN MAHŞERİ CÜMBÜŞTE DEEPSOUND VOKALİSTİ MIHLAYAN BİR ADAM VARDI İSMİ NEDİR? SÖYLEDİĞİ TÜR ÇOK HOŞUMA GİDİYORDU AMA İR TÜRLÜ BULAMAIM O ADAMIDA İSMİNİDE NASIL ULAŞABİLİRİM O ADAMIN ŞARKILARINA????
Yeni açtığım profilimi faceden eklerseniz çok sevinirim

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002755930237&ref=tn_tnmn
Arkadaşlar, foruma giremediğim için arkadaşın şifresini ödünç aldım bu mesajı yazıp yardım bulabilmek için.

Mozilla, İ.E., OPERA, NETSCAPE ile denedim ama hiçbir tarayıcı ile 5gündür foruma giremiyorum. Eskiden tek tıklama ile girerken şimdi şu hata çıkıyor.

Sunucu bulunamadı

forum.donanimhaber.com konumundaki sunucu bulunamıyor.

Adreswww.sunucu.com yerine ww.sunucu.com gibi yanlış yazılmış olabilir.
Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını gözden geçirin ve İnternet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.
Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına İnternet'e erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.

Çerezleri vs sildim ama bir türlü sorun çözülmedi, bana lütfen yardımcı olunuz. Ne yapmam lazım.

Not: şuanda işyerindeki arkadaşımın yanında onun hesabından bu mesajı yazıyorum, benim netbooktan girilmiyor şuanda foruma. Lütfen yardımcı olunuz.
ARKADAŞLAR ÖNEMLİ BİR KONUDA YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR. ORJİNAL BİR FİKRİM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. FAKAT ÜRETECEK YADA ÜRETTİRECEK YATIRIMA SAHİP DEĞİLİM. ÖNCE PATENTİNİ ALMAK SONRA SPONSOR FİRMALAR İLE İLERLEMEK İSTİYORUM. BU KONDA PATENT İŞLEMLERİ NASIL YAPILIYOR? PATENT ENSTİTÜSÜNÜN SİTESİNDEN FAZLA BİLGİ EDİNEMEDİM ÇOK KARIŞIK GELDİ AÇIKÇASI AMA PATENTİ TÜRKİYEDE ALINMAMIŞ. ULUSLARARASI PATENTİ ALINMIŞ OLUP OLMADIĞINI ÖĞRENEMEDİM BİLE. BU KONUDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM
ARKADAŞLAR ÖNEMLİ BİR KONUDA YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR. ORJİNAL BİR FİKRİM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. FAKAT ÜRETECEK YADA ÜRETTİRECEK YATIRIMA SAHİP DEĞİLİM. ÖNCE PATENTİNİ ALMAK SONRA SPONSOR FİRMALAR İLE İLERLEMEK İSTİYORUM. BU KONDA PATENT İŞLEMLERİ NASIL YAPILIYOR? PATENT ENSTİTÜSÜNÜN SİTESİNDEN FAZLA BİLGİ EDİNEMEDİM ÇOK KARIŞIK GELDİ AÇIKÇASI AMA PATENTİ TÜRKİYEDE ALINMAMIŞ. ULUSLARARASI PATENTİ ALINMIŞ OLUP OLMADIĞINI ÖĞRENEMEDİM BİLE. BU KONUDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM
Arkadaşlar az önce üye oldum vede satın aldım, Bakırköy'de Paintball 20yerine 10lira imiş. Nette arattım gerçekten çok uygun fiyata.

Yeni üye olduğum için üye olacak arkadaşlar buradan üye olurlarsa çok sevinirim.

Böyle olunca 10lira bonus veriyor ama normal üye olursanız o 10lira boşa gidiyormuş, hiç olmazsa benim gibi bir forumdaşınızın ihtiyacı karşılanır

Saygılarımla

https://www.grupfoni.com/r/taneryilmaz86$0040gmail.com

not: ben de arkadaşımın referans linkinden üye oldum ki boşuna 10lira gitmesin, onun işine yarasın diye, saygılarımla
Arkadaşlar 12liraya toplamda 20kolon sayısal loto yani 6/49 oynayacağım

20adet kolon doldurup şansımı deneyeceğim. 15adedini siz söyleyin. Herkes 1kolon söylesin. 15olunca başlık kilitlensin.

Belki DH şansına çıkar parayı kırışırım söz veriyorum %20 sizin olacak eğer sizin sayılardan tutarsa.

Evet arkadaşlar sayıları alalım lütfen
SLM ARKADAŞLAR TEKNİK ÇİZİM İÇİN RAHAT KULLANABİLECEĞİMİZ BİR BİLGİSAYAR ALACAĞIZ. MONİTÖRDE DAHİL 1000TL GİBİ BİR BÜTÇE VAR. SİSTEM TAVSİYELERİNİZ NELERDİR?
ARKADAŞLAR AMERİKADAN BİR BAĞLANTI İLE IPAD ALMAYI İSTİYORUM FAKAT GÜMRÜK İŞLEMLERİ V.S. NASIL HALLEDİLİYOR. DANA ÖNCE HİÇ YURTDIŞINDAN BİR ÜRÜN ALMADIM. MEVZUATLARI KOŞULLARI NELERDİR? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TEŞEKKURLER İYİ BAYRAMLAR
ARKADAŞLAR AMERİKADAN BİR BAĞLANTI İLE IPAD ALMAYI İSTİYORUM FAKAT GÜMRÜK İŞLEMLERİ V.S. NASIL HALLEDİLİYOR. DANA ÖNCE HİÇ YURTDIŞINDAN BİR ÜRÜN ALMADIM. MEVZUATLARI KOŞULLARI NELERDİR? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TEŞEKKURLER İYİ BAYRAMLAR
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 181
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 12.710 (Bu ay: 150)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.