Şimdi Ara

SAMSUNG S5233 Star Wifi ve S5603

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bn bu 2 telefondan birini almayı düşünüyorumda
    Samsung S5233 Star wifi:İÇİN WİFİ ERİŞİMİ ÇOK ZOR SÜREKLİ KOPUYOR DEDİLERDOĞRUMU ACABA.....?(3G yokk)
    Samsung S5603 :İÇİN İSE WİFİ YOK FAKAT 3G Sİ WAR 3G DAHA İYİ BUNU AL DEDİLER NAPMAMI ÖNERİRSİNİZ.
    SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRDINIZ??????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anil92ist -- 9 Şubat 2010; 22:36:26 >

• Bende bayaadır araştırıyordum dün gidip gözümü kırpmadan S5233 wifi aldım. Sebelerini söyle sıralayabilirim.

3g için int. paket üyeliği lazım. Görüntülü konuşma ve diğer 3G özelliklerini ne kadar kullanacağın önemli, benim çevremde o kadar iphone, 5800 sahipleri var kimsenin doğru dürüst (deneme dışında ) 3G kullnamışlığı yok.

S5603 te harekete duyarlılık yok. ( Yani S5233 te telefonu yan konuma getirdiğinde sanal Q klavye açılıyor ve kaleminin de olması ile çok pratik keyifli bir kullanımı var. )

Wireless birçok yerde mevcut, forumlarda birçok bağlantı sorunu okumuştum ama ben hiç sıkıntı yaşamadım.

5603 ün ekranı biraz daha küçük

5603 ün sar değeri (bkz. specific absorbration rate ) daha yüksek. ''Bilgin var ise bu kötü birşey ''

Yani her türlü S5233 wi fi diyorum ben

Benim görüşlerim bu şekilde umarım faydası olur

• 5233w derim no problem.genelde problem olduğunu söyleyenler cihazın kullanma kılavuzunu bile okumamıştır.Sıfır sorunla kullanıyorum wifi'si de gayet iyi.Bu iki cihaz arasında gözün kapalı 5233w al derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAINT -- 19 Şubat 2010; 11:47:05 >
  • ARKADAŞIM KESİNLİKLE SAMSUNG 5603 AL.DOKUNMATİĞİ AYNI IPOHE GİBİ.PARMAKDAKİ ELEKTRİKLE ÇALIŞIYOR.AMA STAR ÖLE DİİLL...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aypc -- 19 Şubat 2010; 11:22:09 >
  • Samsung S5233 Star wifi
  • 5233 wifi aldım bende, 3g gereksiz diye düşünüyorum. wifi de bağlanma sorunu yaşamadım yaşayanlar da şifreyi yanlış giriyolar sanırım:)
    benim tek sıkıntım internette flash videoları oynatmaması telefonun desteği var ama açmıyor açabilen varmı acaba?
  • yazdıklarımı kimse dikkate almamış galiba...
  • İkisini de deneyip öyle kararını ver
  • İlla bu ikisinden olacak diyosan tabiki star diyorum. Sonuçta wireless olan her yerde internete girebilmek mümkün. Evin dışında alışveriş merkezleri cafeler burger king vs..
    Ama 5603te sadece 3G var ve görüntülü konuşma şu anda neredeyse hiç kullanılmıyor internete girmek içinse kontör harcaman lazım paket bile alsan sonuçta çok hızlı ve randımanlı internete girebilmen her zaman mümkün değil. Çünkü her yerde 3G yok hatta çoğu yerde yok.
    Amaaaaa başka alternatiflerede açığım diyosan hem 3G hem wireless hemde qwerty klavyesi olan corby pro veya daha uygun fiyatlı yine hem 3Gli hem wifili tek farkı klavyesi olmayan lindy modelini önerebilirim.
  • S5233 Star wifi
  • dokunmatik kullanımları biraz farklı birisi resistive öbürü capasitive
    5603 biraz daha hassas dokunamtiği gayet güzel menüsü sanki çok az daha hızlı (fakat kullandığım stardaki firmware den olabilir), 5233 resistive fakat 5603 ten çok aşağı kalır yanı yok ondan daha hassas değil fakat yakın diyebilirim kullanımı , wi-fi sürekli olarak kullanmayacaksanız 5603 sizin için daha iyi bir seçim olacaktır fazladan flashlı kamerası var , wi-fi içinse star alın
    2 telefonda neredeyse birbiri ile aynı sayılırlar birkaç farkları var kulanım-menü olarak tamamen aynılar
  • ..zamzung
  • 2 sinide kullandım.5603 4:3 ekran gibi,5233 widescreen ekran.Dokunmatik olarak 5233W daha kullanışlı.Birde 5233W'nin şarjı daha iyi gibi.
  • nokia dan şaşmayın derim samsung çabuk arızalanıyor..
  • ..,
  • quote:

Orijinalden alıntı: OuUuZz

Bende bayaadır araştırıyordum dün gidip gözümü kırpmadan S5233 wifi aldım. Sebelerini söyle sıralayabilirim.

3g için int. paket üyeliği lazım. Görüntülü konuşma ve diğer 3G özelliklerini ne kadar kullanacağın önemli, benim çevremde o kadar iphone, 5800 sahipleri var kimsenin doğru dürüst (deneme dışında ) 3G kullnamışlığı yok.

S5603 te harekete duyarlılık yok. ( Yani S5233 te telefonu yan konuma getirdiğinde sanal Q klavye açılıyor ve kaleminin de olması ile çok pratik keyifli bir kullanımı var. )

Wireless birçok yerde mevcut, forumlarda birçok bağlantı sorunu okumuştum ama ben hiç sıkıntı yaşamadım.

5603 ün ekranı biraz daha küçük

5603 ün sar değeri (bkz. specific absorbration rate ) daha yüksek. ''Bilgin var ise bu kötü birşey ''

Yani her türlü S5233 wi fi diyorum ben

Benim görüşlerim bu şekilde umarım faydası olur

Valla ikisi arasında gidip geliyordum, bana çok faydası oldu. Teşekkür ederim.

• 5233 wi-fi olan modelin orta tuşunda ok var mı yok mu arkadaşlar bende ona takmış durumdayım nette bir türlü sağlıklı fotoğraf bulamadım yardımcı olursanız sevinirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbulanstr

nokia dan şaşmayın derim samsung çabuk arızalanıyor..

Neye dayanarak söyledin bunu merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlozl

5233 wi-fi olan modelin orta tuşunda ok var mı yok mu arkadaşlar bende ona takmış durumdayım nette bir türlü sağlıklı fotoğraf bulamadım yardımcı olursanız sevinirim ?

bende star wıf var ve orta tuşunda ok işreti var...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.