Şimdi Ara

Samsung s3 gear frontier şarj süresi?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saati 1 aydır falan kullanıyorum. Normalde, yani saate bakmadığım zaman ekran sürekli açık şekilde, 2 günü rahat tamamlıyordu. Şimdi ise akşamı zor buluyor. Ekran görüntüsü de aldım. Acaba neden böyle olmuş olabilir?

Edit: %24 şarj ile tahmini 11 saat gider diyor ama hikaye, 2-3 saat gitmeyecek.%76 11 saatte bitti zaten

Samsung s3 gear frontier şarj süresi?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisrabbit -- 20 Mayıs 2017; 20:21:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullandığınız saat arayüzünü değiştirdiyseniz ondan kaynaklanıyor olabilir. Veya S Health uygulamasından antrenman algılama ayarlarına bir göz atabilirsiniz.
  • Aldığımdan beri aynı saat arayüzünü kullanıyorum. Ama bir sürü değişik saat arayüzleri indirdim. Kullanmıyorum ama öyle duruyor. Onlar yaparmı acaba? İskillendim şimdi. Sileyim onları. Shealt uygulamasına gelince, o saat sekillerinden bile daha fazla batarya kullanıyordu. Bugün acaba ondan mı diye tüm fonksiyonlarını kapattım. Ondan da değilmiş. Zaten ilk aldığımdan beri s health da hep acıktı ama şarj bu kadar kısa sürede bilmiyordu. Ne olduysa bir kaç gün içinde oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pisrabbit kullanıcısına yanıt
    Saati fabrika ayarlarına döndürün kurduğunuz birşey etkilemiş olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.