Şimdi Ara

Samsung s20 vs xiaomi mi10 t pro

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S20 ile mi 10t pro arasinda kaldim.fiyatlari neredeyse ayni.Hangisini neden önerirsiniz ?
    Bir de 6 k civarıma şu daha iyi dediginiz bir telefon var mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Cihaz aldınız mi? Bende s20 alma düşüncesindeyim? Ne aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi10t den s20 ye geçtim içimde kimseye söyleyemediğim bir pişmanlık var

• Ben olsam Samsung alırdım hocam. 

• Xiamoi güzel ama cin mali

• bilonemsi kullanıcısına yanıt

Niye ki

• x_ir kullanıcısına yanıt

S20 al

• Guest-629144514 G kullanıcısına yanıt

hocam hız yada kullanılabilirlik olarak güzel telefon ama batarya bir günü cok zor dolduruyor sıfır oyun sıfır sosyal medya 3 ayrı mail hesabım kurulu sadece ve kullaklık ile telefon görüşmesi eve varınca %10- 12 kalmış oluluyor pili mi 10t ise neredeyse ikinci günü bile çıkarır seviyede oluyordu ki öyle manyak bibi ekran süresi yapayım uçayım kaçayım gibi bir isteğim yok günü çıkarayım yatmadan önce takayım sarj a yeter ama hep aklımda bir yerde aman pil yeter mi kapanmasın etmesin

bu arada ekran yenileme hıcı tabiki 120 hz kullanamıyorum konum kapalı vs vs

iyi yanı bence miui yazılımından daha güzel onu kabul ediyorum

• Batarya olarak S20 seni baya üzer ama S20 ekran kalitesi,malzeme kalitesi cok iyi

• Hocam S20 kullanıyorum tam 1 sene oldu ilk 6 ay bataryası gerçekten performans olarak berbattı 4000 mah olmasına rağmen yeni batarya olduğu için samsung telefonlarının hepsinde var galiba yeni batarya çabuk bitiyor ekran süresi olarak 3 saati bile göremiyordum sonradan gerçek performansi yakalamaya başladı 6. Aydan sonra batarya kullandıkça performans olarak gözle görülür farkı gördüm şuan ortalama 4.5 saat ve üzeri ekran süresi alıyorum ekran kalitesi olarak ixaomi yanına gelemez samsung un bu son 2K ekran üretimi oldu şuan S21 ekranı fhd ekran

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.