Şimdi Ara

SAMSUNG R620 KULLANICILARI KULÜBÜ (3Dmark06 Skoru Eklendi) (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.481
Cevap
14
Favori
256.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bilgisayarın sıkıntısının ne olduğu hakkında bir fikri olan arkadaş aranıyor.

SAMSUNG R620 KULLANICILARI KULÜBÜ (3Dmark06 Skoru Eklendi)

• ekran kartı çipseti yanmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökbayrak

Bu bilgisayarın sıkıntısının ne olduğu hakkında bir fikri olan arkadaş aranıyor.

Büyük ihtimal ekran kartı çip setinden kaynaklı arkadaşım, tanıdığın bir servise göster eğer çip setden ise hiç yaptırmakla uğraşma tamir görmemiş ikinci el çıkma bir anakart bulup değiştirmeye bak ben öyle yapmıştım

• Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için. Geçenlerde harddiski söküp taktığımda normale dönmüştü, bir hafta kullandım öyle.Bir haftanın sonunda gene aynısını yaptı. Vaktim olunca götüreceğim inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7. sene hala kullanıyorum, aslan gibi.
  • Ram upgrade edebilen oldumu arkadaşlar 6 ya yada 8 gb a çıkarabilen oldumu bios güncellemesi ile yapanlar olmuş herhalde..

Eğer oluyorsa bende yapacağım maşAllah 2009 yılından beri tam gaz yola devam taş gibi makina çıktı nazar değmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökbayrak

Bu bilgisayarın sıkıntısının ne olduğu hakkında bir fikri olan arkadaş aranıyor.

Birebir aynı sorun var bende de. Ekran kartı driverını eski 2009 sürümüne çekince düzeliyordu. Bir süre sonra tekrarladı. Video oynatınca falan bir süre sonra bu hale geliyor. Eski sürücülerden birini kullanıp video ve oyun açmadan kullanıyorum ben de.

Driver değiştirince bir süre düzelen bir sorun olduğu için soruyorum. Acaba windows 10 driver uyumsuzluğundan mı oluyor? Sisteminiz nedir windows 10 dışında bir sistem kurup denediniz mi sorununuzu çözdünüz mü acaba?

• PB258 kullanıcısına yanıt
    Sorunun ne olduğunu bulamadım. Attım bir köşeye bilgisayarı öylece duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emektar hala yaşıyor sorunsuz şekilde :D en son 3 sene önce içini temizletip termal macun vs bi bakım yaptırmıştım, şimdi teamspeak ile cs 1.5 maçları atıyorum, hala işlerimi görüyor, 1-2 sene daha götürür herhalde beni bu gidişle :D
  • YAŞIYORMUSUNUZ LO
  • canavar gibi oynuyorum hala pub g falan oynatıyor gayet iyi yaşayan varsa mesaj atsın.
  • komedi6 K kullanıcısına yanıt
    Yaşayan var ama Pubg zor
  • İkinci anakartıda yaktıktan sonra çantasına koyup kenara kaldırdım hala tertemiz duruyor benim makina 10 üzerinden 9 alır kozmetik olarak :) Anakart arıyorum ama bulamadım Aliexpresste var sadece ileride belki uyguna bulursam ordan alıp yeniden ayağa kaldırıcam canavarı :)
  • ben hala kullaniyorum film keyfi yasatiyor counter oynatiyor, emulator ile android tablet gibi de kullanabiliyorum paramin hakkini sonuna kadar verdi seneye hatıra olarak saklayip emekliye ayıracagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  SAMSUNG R620 KULLANICILARI KULÜBÜ (3Dmark06 Skoru Eklendi)Hala Hayattayız sorunsuz bir şekilde

• 12 yıl olmuş hala iş görüyor cs oynatiyor film izletiyor mailleri okuyorum memnunum :D

• Yaşıyor ama artık yoğun bakımda. 500 TL masrafı var. Yaptırsam mi acaba?

• eski bilgisayarlar icin kasmayan en hızlı isletim sistemi win 7 home basic 64 bit. Bunu yılların veridiği tecrübeyle söylüyorum. Şu an bilgisayarla internet, film, müzik her ihtiyacimi gorebiliyorum maillerimi okuyabiliyorum ofiste cad programlarini hiç kasmadan rahatlikla acip kullanabiliyorum. Sadece yeni çıkan güncel oyunlari oynatamaz belki. İlk postlarda mesajlarımı görebilirsiniz 2009 da almıştım 13 sene olmuş zaman su gibi akıyor be.

• Renovatio90 kullanıcısına yanıt

Kendi mesajımı 2 yl sonra şuan mutlulukla alıntı yapıyorum bu gruptan bilenler beni bilir zamaninda sıkı bir Samsung R620 fanıydım halada öyleyim P8700 islemci + 4 gb Ram ve 1 Gb Hd 4650 ile bu makinada zamanin uzerinde isler yapmis biri olarak onlarca oyun bitirmis biri olarak bugun itibariyle arizali makinami yeniden ayaga kaldirdim  SAMSUNG R620 KULLANICILARI KULÜBÜ (3Dmark06 Skoru Eklendi) 

Konuda yazdigim gibi makinayi 2009 da aldiktan 6 yil sonra anakarti yakmistim daha dogrusu bu seride kronik hale gelen ekran cip seti cogu kiside oldugu gibi bende de asiri oyun oynamaktan arizalanmisti makina 1 yil kadar yattiktan sonra neredeyse bedava diyebilecegim bir fiyata ikinci el saglam orjinal ayni anakartdan bulmustum onu takip 2-3 yilda oyle kullanmistim ve o anakartta ayni arizayi verdikten sonra benim icin efsane olan bu laptopumu kendi orjinal cantasina koyup kaldirmistim yaklasik 4 yildir özenle sakliyordum elbet tamir ettirip kullanicam diye :)

Taaa ki gecen haftaya kadar  SAMSUNG R620 KULLANICILARI KULÜBÜ (3Dmark06 Skoru Eklendi) Ve arizali olan bu anakartin cip seti olan Hd 4650 yi söktürüp bu anakartlar icin uzun sure kafa patlatmis olan isinde bence son derece profesyonel olan bir arkadasa Hd 4570 taktirtim ve anakart yeniden calisir hale geldi yillarin efsanesi cihazim yeniden ayaga kalkti ve calisiyor SAMSUNG R620 KULLANICILARI KULÜBÜ (3Dmark06 Skoru Eklendi) 

Hemen bir Ssd destegi ve Windows 8.1 64 bit kurdum harika calisiyor gunluk islerimi hala sorunsuz görecek seviyede tabiki hemen eskiden bitirmedigim oyunlari yukleyecegim test etmek icin bu makinada araliksiz 3 yilimi verdigim Pes 13 ü kurdum denedim sorunsuz calisiyor. Buradan tüm Samsung R620 sevenlere fanlara müjdem olsun cok mutluyum hey gidi günler efsane hala ayakta ve hizmetine devam ediyor👏👏👏👏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 14 Haziran 2022; 20:18:5 >

• sorunsuz calisan bilgisayari bilgisayarci arkadasima verdim ssd takip kullanacak, icini acip baktiginda hayretler icerisinde kaldi sonucta 14. yilina giren bu laptop haddinden fazla calismisti ne diyeyim, her zaman icin o gunun en iyi F/P cihazlarini almaya calisirim, bu da onlardan biriydi ve yillarca faydalandim bu bilgisayar sayesinde is sahibi oldum atandim para kazandim ekmegini yedim. temmuz 2023 te 34 e basacagim sanirim yaslaniyoruz

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.