Şimdi Ara

SAMSUNG R580 İNCELEME / KULLANICILAR KULÜBÜ (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.657
Cevap
17
Favori
336.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vuysal

Evet Blutooth çalışıyolr cihazda
    Samsung support sayfasından indirdiğim driveri yüklemiştim cihaz yanımda değil versiyonuna bakamıyorum

Alıntıları Göster
    Teşekkur ederim, onu da demedim ama olmadı, sanırım arızalanmış,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msboughrea

Herkese tekrardan merhabalar, umarım burada hala r580 sevenler vardır :)
    Bugün anakartıma i5 520m işlemcim yerine i7 640m işlemciyi taktım. Sorunlu windows 7 vardı onun yerine formatla windows 10 kurdum. Sürücüleri güncellerken, ondan öncesinde kurulum sonrası program yüklerken falan windows 10 kilitlenip kapanıp durdu. Windows 10'un kurulumu boyubca sıkıntı yoktu hatta sonrasında aktifleştirdim de. Daha önce windows 10 kullanmıştım i5 520m ile sorunsuz; ama microsoft forumlarına baktım herkes 1909 güncellemesi sonrası aynı sorunu yazmış.
    Şimdi geri temiz windows 7 kurmayı düşünüyorum.
    Acaba cpu dan mı yoksa windows 10'dan mı çözemedim. Ona göre işlemciyi iade edeceğim.
    Fikirlerinizi bekliyorum :d
    Çalıştimi işlemcisiniz win 7 de son durum nedir

• vuysal kullanıcısına yanıt
    ben windows 10 ltsct 64 bit mbr şeklinde kurulum yaptım.

windows 7'ye göre hafif daha hızlı.

çünkü windows 10'da hızlı başlat var ve prefetch (sysmain) daha iyi çalışıyor.
    Ayrıca windows 7'nin altyapısı çok eski.

ltsc sürümü 2029'a kadar desteklenecek ve özellik güncellemesi denen o büyük güncellemeleri almıyor.
    kafam rahat yani senelerce format atmam daha.
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    windows 7 de çalışıyor hocam. laptopu kardeşime verdim şu an farklı bir laptop kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuysal

Evet Blutooth çalışıyolr cihazda
    Samsung support sayfasından indirdiğim driveri yüklemiştim cihaz yanımda değil versiyonuna bakamıyorum

Alıntıları Göster
    Rica etsem aygıt yöneticisinden bakabilirmisin, hangi driverler yüklü sizde

SAMSUNG R580 İNCELEME / KULLANICILAR KULÜBÜ

Ben de bu şekilde bluetooh yok birde ağ bagdaştirici sizinde bu şekildemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 16 Ağustos 2020; 20:52:31 >

• Merhaba arkadaşlar. Bende js01 modeli var. Malum artık can çekişiyor bilgisayar. Ssd almayı planlıyorum. Hdd’yi söküp yerine ssd takacağım. Aşağıdaki model uyar mı acaba? Alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı? Mesela bunun özelliklerinde 2,5 inch diyor. 2,5 inch mi almam lazım?

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-BD805682?magaza=Hepsiburada#reviews

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfreeman

Merhaba arkadaşlar. Bende js01 modeli var. Malum artık can çekişiyor bilgisayar. Ssd almayı planlıyorum. Hdd’yi söküp yerine ssd takacağım. Aşağıdaki model uyar mı acaba? Alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı? Mesela bunun özelliklerinde 2,5 inch diyor. 2,5 inch mi almam lazım?

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-BD805682?magaza=Hepsiburada#reviews
     SAMSUNG R580 İNCELEME / KULLANICILAR KULÜBÜ
    samsung r580 bende bu şekilde yüklü görünüyorlar ve sorunsuz çalışyor
    bir kaçtane fazla driver görünüyor usb anten de yüklemiştim ve ayrıca mobil kabloluyu kablosuz olarak dağıtma özelliğide yüklü görünüyorlar kısacası hepsi sorunsuz çalışıyor

• Merhaba arkadaşlar, 10 yıl oldu ve bilgisayarımı update etmeye karar verdim.Arctic termal macun, yeni adaptör, yeni lcd panel, 4bgb kingston ram 1333mhz uyumlu şuanda taktım.ssd için araştırma yapıyorum.sandiskin 500gb ultra ssd 3d ürünü var.bu ürün bizim js06tr için uygun mu bunu araştırıyorum.Bilgisi olan var mı?birde yeni ssd yi taktıktan sonra win 10 kuracağım.fakat driverları nasıl halladeceğim onu bilemiyorum?
  • asaraymin A kullanıcısına yanıt

Ram takviyesi yapacağım. Hangi rami aldınız, link paylaşabilir misiniz?

• msboughrea kullanıcısına yanıt

Rami ve işlemciyi nereden aldınız acaba?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar klavye değişimi yapacağım.fakat hiç bir yerde stokta yok.Bildiğiniz bir yer var mı klavye alabileceğim?

Bu ürünü alıp 4+2 şeklinde mi yaptınız yoksa iki tane alıp 4+4 şeklinde mi? Performans olarak ne durumda bu yaptığınız ram takviyesi sonucunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalex1907

Bu ürünü alıp 4+2 şeklinde mi yaptınız yoksa iki tane alıp 4+4 şeklinde mi? Performans olarak ne durumda bu yaptığınız ram takviyesi sonucunda?

RAM değil ama ben SSD disk takınca performans baya farketti

• Evet arkadaşım bende sandisk 500gb ultra taktım.Ayrıca arctic termal macun aldım.Bilgisayarın içini açtım ve 10 senelik biriken tozu toprağı bir güzel temizledim.İnanmayacaksınız ama fanın giriş kısmında biriken tozu önce filtre zannettim.Fanın dönmeye mecali kalmamış tozdan.Üstünde duran macun taşlaşmış, bir güzel yeniledim.Açılış ve işlem hızı inanılmaz arttı.Aşırı ısınma, ekran kartı hata sorunu, donma, kapanma, güncelleme almama(win 7 için) gibi sorunlarım vardı.win 10 pro 64 bit kurdum gayet sağlıklı bir şekilde çalışıyor.Tüm driverlerı otomatik buldu.

Bu Ram konusunda öncelikle 4+2 yaptım.Forumda önceki sayfalarda konusunda uzman olan arkadaşlar yeterli demişlerdi.Fakat ben toplam destek seviyesi olan 8 gb a tamamlamaya karar verdim ve bir tane daha aynısından sipariş verdim.bugün yarın gelir taktığımda bilgi veririm.Aynı zamanda internette orijinal adaptörü aldığım bir mağazadan orijinal pil siparişi de verdim.Tüm işlemler tamamlandığında buraya değiştirdiğim parça ve fiyat bilgilerini diğer arkadaşları aydınlatması açısından yazacağım.

Şunu belirtmeliyim.2010 yılında aldığım bu bilgisayar gerçekten de çok başarılıymış.

Arkadaşlar klavyemde numerik tuş takımının olduğu kısım komple çalışmıyor.yazılan herşeyi denedim fakat benim arıza sanırım donanımsal değil, mekanik.Bu yüzden klavye değiştirmem gerekecek.Fakat bulamıyorum.Sıfır veya tam çalışan 2.el klavye bulma konusunda bilgisi olan var mıdır?

Bilgisayarda son durum ne oldu? Ramı denediniz mi?

• aldığım ilave 2. 4 gb lık ram i iade ettim.Çünkü kingston marka yazmasına rağmen elpida çipli geldi.Tekrar başka mağazadan aldığım 4 gb ram i bekliyorum.pzartesi gelir bilgi veririm.

• Nihayet bire bir aynı ramda elime ulaştı.4+4 toplam 8 gb rami taktım ve bir sorun yaşamadım.Şuan sorunsuz çalışıyor.Performans açısından bence bir sorun yok.

Artık sadece klavye değiştirmem gerekiyor.şuana hiçbir pc depocuda klavye yok ithalat yapılırsa gelecek diyorlar.bakalım nasip.

Değiştirdiğiniz parçaların linklerini paylaşabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.