Şimdi Ara

SAMSUNG R580 İNCELEME / KULLANICILAR KULÜBÜ (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.656
Cevap
17
Favori
336.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nz9

Teşekkürler bilgi için hocam. Bende sadece SSD kullanırım zaten bilgisayarın diğer bileşenleri güncel 40-60 GB lik oyunları desteklemediği için bir kaç program, film falan var şuanda da.. 240 GB Sandisk SSD ler hepsiburada da 199 liraya inmiş, fiyatlarının daha da düşeceğinden eminim ama şimdi alsam mı karar veremedim.

Ben şubat 2016 dahttp://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-ii-120gb-550mb-500mb-s-sata-3-ssd-sdssdhii-120g-g25-p-BD801661 bunu aldım. Fiyatı aldığım zaman 169 Tl idi. Şimdi düşmüş karar sizin :)

• Merhaba arkadaşlar, arkadaşım R580 alacak, i5 versiyonundan fiyatı 800TL'ymiş sizce çok mu ? Yoksa yerinde bir fiyat mı ? Temiz cihazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellolef

Merhaba arkadaşlar, arkadaşım R580 alacak, i5 versiyonundan fiyatı 800TL'ymiş sizce çok mu ? Yoksa yerinde bir fiyat mı ? Temiz cihazmış

Ekstradan Ram ve ssd desteği yoksa biraz fazla geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 senelik pc'de oyunlarda kapanma oluyordu win7proda şimdi win8.1 pro yükledim formatla işlemci macunlamıştık bir de deneyeceğiz daha fakat ssd kullansak kapanma sorununun önüne geçebilir miyiz bilgisi olan var mı js03tr model :)
  • Dostlar merhaba , 6 senelik J04TR kullanıcısıyım bu yaz bilgisayarıma birkaç güncelleme ve bakım yapmayı düşünüyorum ssd takımı ve ram yükseltmesi gibi sizce değer mi ?
    Ssd olarak 120 gb alıp caddy sanırım ismi o aparat ile cd girişini iptal edip orayada hdd takmayı planlıyorum toplamda 440 gb bir hafıza elde etmiş olucam.Ram konusunda faydası oluyor mu bilmiyorum 2x4 gb yapıp toplamda 8 gb ramin faydası olur mu ?
    Ayrıca ali expressten express card girişine 2 tane usb 3.0 port ekleyen bir apartta alıcam. (http://s.aliexpress.com/7fyaIBfE)
    6 yıldır hiç temizleme termal macun değişimi yapmadım , temizleme, farklı güncellemeler , caddy , cdromu koyacağım harici kutu ,ram ve sdd önerisi olarak fikirlerinizi bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: hissikabelvuku

Dostlar merhaba , 6 senelik J04TR kullanıcısıyım bu yaz bilgisayarıma birkaç güncelleme ve bakım yapmayı düşünüyorum ssd takımı ve ram yükseltmesi gibi sizce değer mi ?
    Ssd olarak 120 gb alıp caddy sanırım ismi o aparat ile cd girişini iptal edip orayada hdd takmayı planlıyorum toplamda 440 gb bir hafıza elde etmiş olucam.Ram konusunda faydası oluyor mu bilmiyorum 2x4 gb yapıp toplamda 8 gb ramin faydası olur mu ?
    Ayrıca ali expressten express card girişine 2 tane usb 3.0 port ekleyen bir apartta alıcam. (http://s.aliexpress.com/7fyaIBfE)
    6 yıldır hiç temizleme termal macun değişimi yapmadım , temizleme, farklı güncellemeler , caddy , cdromu koyacağım harici kutu ,ram ve sdd önerisi olarak fikirlerinizi bekliyorum...

Bilgisayarın açılma videolarını izleyin eliniz biraz yatkınsa açıp temizleyebilirsiniz. Ben hepsiburada dan zalman termal macun alıp sürdüm. Fanda tıkırtı vardı yeni fan aldım n11 den onu taktım. 2+2=4 gb ram vardı benimkinde hepsiburada dan 4 gb hi-level ram aldım toplam 6 gb ram oldu. Sandisk Ultra II 120GB 550MB-500MB/s Sata 3 SSD aldım. Hepsini taktım windows 10 kurdum. Bilgisayar eskisine göre acayip hızlandı olumlu etkisini gördüm. 8 saniyede açılıyor yani:) bilgisayarınızı seviyorsanız bu yükseltmeler mantıklı

• Beyler ben 5-6 senedir kullanıyorum pcyi fakat 1 senedir doğru düzgün performans alamıyorum eskiden format + macun değişikliğinden sonra bir kaç ay iyi performans alırdım şimdi olmuyor sürekli bakım istiyor oyun açmadan ısınıyor sadece internette gezerken bile bilgisayar kapanıyor tavsiye verebilir misiniz ? Bilgisayara masraf yapmaya değer mi yoksa yenisini mi almalıyım ?

• Thablion kullanıcısına yanıt
    Aynı kapanma sorunu bende de vardı. Bana sorarsan masrafa değmez. Geçen gün açtım fanı temizledim macunu yeniledim. Kapadım ekranda görüntü gelmedi. Fana ulaşmak için tüm parçaları sökmek gerekiyor neredeyse. Yeni bir laptop almanın vakti gelmiş.

• gokteke G kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyordum eyvallah hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ekler

quote:

Orijinalden alıntı: hellolef

Merhaba arkadaşlar, arkadaşım R580 alacak, i5 versiyonundan fiyatı 800TL'ymiş sizce çok mu ? Yoksa yerinde bir fiyat mı ? Temiz cihazmış

Ekstradan Ram ve ssd desteği yoksa biraz fazla geldi bana

Yoktu dostum normal stock, o da vazgeçti zaten
  • m4libu kullanıcısına yanıt
    bende internet sorun çıkardı internete yavaş bağlanıyor bazen kesiyo ...
    Qualcomm Atheros win 7 bunu kuruyorum siz direk mi kurdunuz yoksa 7 'den mi yükselttiniz ?
  • Arkadaşlar ram ve ssd upgrade yapmak istiyorum ama uyumlu model yok. Daha yüksek mHz li eklesem sorun olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • R580- JS02TR modeli laptop var bende, adaptörü bozuldu. Daha önce adaptörü bozulup, yeni adaptör alan oldu mu? Hangi siteden hangi ürünü tavsiye edersiniz?

• R580-JS03TR kullanıyorum. Bugün bir anda adaptör bozuldu. Üzerindeki Volt-Amper değerlerine göre birkaç adaptör buldum fakat ürünler yan sanayi. Önerisi olan var mı

• 6 yıldır kullandığım bu laptopumu düzgün açılıyor ancak sol tarafdaki usb girişleri, hdmi çıkışı, kart okuyucu gibi bölümler artık çalışmıyor. Bu anakart değiştirmeyi gerektirecek bir sorun mu yada basitçe halledilebilecek bişey mi, bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

• Arkadaşlar elimde laptoptan çıkan Samsung ramler var ikiside boşta duruyor satmayı düşünüyorum. Satanlar ne kadara sattılar ve ihtiyacı olan var mı biri yardımcı olursa sevinirim. Boş duracağına satayım bari.
  • Samsun R580 js04tr (+2x4GB Kingston RAM) var elimde satmak istediğim. Sizce piyasası nedir şuan temiz bakılmış, çiziksiz, monitor ve klavyeyle kullanılmış kasanın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aozn -- 6 Ekim 2016; 21:27:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aozn

Samsun R580 js04tr (+2x4GB Kingston RAM) var elimde satmak istediğim. Sizce piyasası nedir şuan temiz bakılmış, çiziksiz, monitor ve klavyeyle kullanılmış kasanın?

Hocam RAM'ler duruyor mu?
  • Endorfinli Melankolik kullanıcısına yanıt
    650'ye elden satıldı.
  • gokteke G kullanıcısına yanıt
    kardeşim bende 1 senedir sürekli kendini kapatma sorunu yaşıyorum bunun çözümü yokmudur.

Ana kart mı Dhh mi yoksa başa bir sorun mu anlayamadım 10 defa macun değiştirdim ama çözümü bilen bulan varsa lütfen bildirsin....
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.