Şimdi Ara

SAMSUNG R580 İNCELEME / KULLANICILAR KULÜBÜ (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.657
Cevap
17
Favori
336.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimkinden fandan sesler geliyor ona rağmen sorunsuz çalışıyor , sadece yüksek çözünürlüklü filmlerde ısınma oluyor . içini açsam bozulsa ortada kalıcaz, başka pc yok aslında bir ssd bir temizlik güzel olurdu
  • Bugün pcyi açtığımda Phoenix Failsafe Enter Key diye bir ekran çıktı karşıma. F4 ve F8 e de izin vermiyor. Ne yapabilirim ?
  • Arkadaşlar elimde bu modelin js01tr modeli var. Anladığım kadarıyla bad sector sıkıntısı var. Sizce yeni hdd taktirip belki bir de ram yükselterek kullanmak mi daha avantajlı olur yoksa satmak mi hala kullanan var mı bu cihazı yada almak isteyen varsa beklerim
  • yener94 Y kullanıcısına yanıt
    Yapmayın hocam hala hdd ile mi kullanıyorsunuz laptopu. Alın bir ssd bakın keyfinize. Pişman olursunuz neden daha önce almadım diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Hocam eski bir model olduğu için masraf yapıp yapmama arasında kararsızım ya ram de taktırmayi düşünüyorum yoksa :)
    RAM takviyesi yapmayın faydası pek yok ama ssd mutlaka yapın çok faydası var hocam
    Bizzat ben denedim kullandım çok memnun kaldım
    Hem satarken ssd çıkarıp öyle satarsınız.

Hocam doğru diyorsunuz ya yeni laptop lar gereksiz pahalı bence zaten oyun da oynamıyorum takviye edicem kullanıcam
    Valla hocam bunun biraz daha iyi özellikli olan i5 işlemcili bir laptop almaya kalksan en az 2000 tl. Onda da ssd yok.

Valla doğru hocam ya teşekkür ederim size ben iyice bi temizlik falan yapıp kullanayım en iyisi
  • r580 anakart ve ya cihazı satan kimse var mı ? :)
  • Ekran chipi bozuk bataryası yok hdd si eski diğer şeyleri sağlam ne kadar versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtax kullanıcısına yanıt
    Amazondan masaüstü topladığım için artık işime yaramıyor evde. Ya satıcam yada aliexpressten ram ssd alıp biraz upgrade edicem bende. 2010 yılında bestbuy izmirden almıştım. Hala WOW oynuyorum şaşılacak şekilde sorunsuz. Yeni laptop alsam i5 işlemcili 2000tl en az. Aliexpresste i5 işlemci 20$ 240gb ssd 50$. Almak isteyen arkadaşlara duyurulur. Sorunsuz R580 - JS03TR modeli. Fiyatta öyle uçuk birşey istemicem.

Son olarak i3 modeli elimdeki. Upgrade yapmak istersem bu işlemci uygun mudur? Meraktan soruyorum bizim makinelere i7 işlemci takılabilir mı?
    http://s.aliexpress.com/nuaA7niA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cilekci -- 14 Şubat 2017; 8:11:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekci

Amazondan masaüstü topladığım için artık işime yaramıyor evde. Ya satıcam yada aliexpressten ram ssd alıp biraz upgrade edicem bende. 2010 yılında bestbuy izmirden almıştım. Hala WOW oynuyorum şaşılacak şekilde sorunsuz. Yeni laptop alsam i5 işlemcili 2000tl en az. Aliexpresste i5 işlemci 20$ 240gb ssd 50$. Almak isteyen arkadaşlara duyurulur. Sorunsuz R580 - JS03TR modeli. Fiyatta öyle uçuk birşey istemicem.

Son olarak i3 modeli elimdeki. Upgrade yapmak istersem bu işlemci uygun mudur? Meraktan soruyorum bizim makinelere i7 işlemci takılabilir mı?
    http://s.aliexpress.com/nuaA7niA

Ben ssd aldım sandisk 120gb , ram 6gb, işlemci i5 zaten hızı gayet iyi günlük işlerimi görüyor. Zaten oyun olarak da sadece cs go oynuyorum. İşlemci konusunda i7 yapılıp 8 gb ram olsa acaba hızı güzel olur mu?

• Merhaba arkadaşlar, bendeki versiyon js02tr. Ram ini arttirmak isityorum ayrıca ssd de almayı düşünüyorum. Uyumlu ram modelleri nelerdir? En fazla ne kadar yükseltebilirim? Şimdiden teşekkürler.

• cilekci kullanıcısına yanıt
    Ne kadar?

• msboughrea kullanıcısına yanıt
    hocam benim eski laptop bu modellerdendi. daha önce ram artışı yaptım. aşağıdaki ürünü almıştım. hiç problem olmamıştı. max. 8 gb ram destekliyor herhalde.

https://store.donanimhaber.com/90/8a/3e/908a3e56eef958c730f6e8b3fcdfff88.JPG

ilk önce SSD alın deneyin. ram yetmezse alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aozn

650'ye elden satıldı.

Hocam nereye sattınız? Piyasa şu an kaçtan gider modeli neydi sizin?
  • ExEcuTor61 kullanıcısına yanıt
    İnternetten satışa çıkardım. Çok kısa sürede bir çok soran oldu. Elden biriyle anlaştım. Benimki js04tr modeliydi. 2010 fatura tarihliydi. Kılcal çizikler hariç hiçbir kusuru yoktu. Çok temiz bakmıştım. 4+4 GB RAM takılıydı üzerinde. Taktığım SSD'yi çıkarıp sattım.
  • aozn kullanıcısına yanıt
    Hdd bozulmuştu ben ssd ile kullanıyordum. İçindeki ssd yi alıp o şekilde Js01TR modelini elden 500 tl ye sattım. Klavyede iki tuş kırıktı, batarya 20 dk gidiyordu 6gb ram vardı.
    Teşekkürler hocam dediginiz gibi ssd de almak istiyorum ancak güzel bi ssd için biraz beklemem gerekiyor, malum fiyatlar. Attığınız fotoda ram'in cl değerini göremedim bu arada kaç biliyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.