Şimdi Ara

Samsung R560'cılar Kulübü -- Paylaşımlar, Puanlar --- OC skorları (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
4
Favori
212.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: quicksand

quote:

Orijinalden alıntı: Fe-cI

Nasıl yani? Harici olarak diyorsan HDMI dan bağlantı olsa çok iyi olur. Gerisinde illa kayıp olacaktır.

Model marka olarak sormuştum .. Fotoğrafla uğraşıyorum bizim makinede çok daha değişik gözüküyor o yüzden led düşünüyorum

Rastgele denk geldiğim bir yerde öğrendiğim bilgiye dayanarak bizim ekran tiplerini LED ekranla değiştirmek mümkün değilmiş. Sebep oldukça basit. LCD ekran inverter kulanıyor ve laptop yapılandırmamız buna göre şekillendirilmiş fakat LED lerde inverter olmuyor. Bu durumda LED ekranı aletin üstüne takman mümkün değil.

• @SaMueL 19.o7* - Benim şaşırdığım noktaysa sol ve sağ tuşların anakarta gömülü olmasıydı. İlk gördüğümde anlam veremedim bunlar ne yaw diye düşündüm bi an, sonra bi baktım touchpad in tuşları anakart üstünde. bence üstteki mekanizma tozlanma olmadıkça sorunsuz basacaktır bu tuşlara.
  • Herkese selam, ben de iki yıldır R-560 AS02TR kullanıcısıyım. Cihazdan çok memnunum, bugüne kadar tozlanma dışında hiçbir problem yaşamadım. Bu da her laptopta yaşanan bir sorun zaten.

Bu başlıkta emeği geçen herkese teşekkür ederim, laptop seçim aşamasında ve Win 7 yükseltmesi gibi birçok konuda çok yardımınız dokundu. Ben İngiltere'de master yapıyorum. Bölümüm gereği CAD ve CFD programları kullanıyorum. Simulasyon çalıştırırken 3 gb ram yetersiz kalıyor. Fe-cI ve gokhan_1717'nin yazdıklarını okuduktan sonra 6 gb ram'e yükseltme yapmaya karar verdim, o da yetersiz kalırsa 8 gb'a çıkmayı düşünüyorum. Bilgisayar konusunda çok bilgili olmadığımdan dolayı, doğru ram'i aldığımdan emin olmak için almayı düşündüğüm ürünü sizlerle paylaşmak istedim. Bilgisayarımla uyumlu olup olmadığı konusunda bilgilendirebilirseniz sevinirim.

http://www.amazon.co.uk/Corsair-Memory-1066MHZ-Unbuffered-SODIMM/dp/B001UOPXVG/ref=sr_1_11?s=computers&ie=UTF8&qid=1303667965&sr=1-11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirferdinand -- 24 Nisan 2011; 21:01:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sirferdinand

Herkese selam, ben de iki yıldır R-560 AS02TR kullanıcısıyım. Cihazdan çok memnunum, bugüne kadar tozlanma dışında hiçbir problem yaşamadım. Bu da her laptopta yaşanan bir sorun zaten.

Bu başlıkta emeği geçen herkese teşekkür ederim, laptop seçim aşamasında ve Win 7 yükseltmesi gibi birçok konuda çok yardımınız dokundu. Ben İngiltere'de master yapıyorum. Bölümüm gereği CAD ve CFD programları kullanıyorum. Simulasyon çalıştırırken 3 gb ram yetersiz kalıyor. Fe-cI ve gokhan_1717'nin yazdıklarını okuduktan sonra 6 gb ram'e yükseltme yapmaya karar verdim, o da yetersiz kalırsa 8 gb'a çıkmayı düşünüyorum. Bilgisayar konusunda çok bilgili olmadığımdan dolayı, doğru ram'i aldığımdan emin olmak için almayı düşündüğüm ürünü sizlerle paylaşmak istedim. Bilgisayarımla uyumlu olup olmadığı konusunda bilgilendirebilirseniz sevinirim.

http://www.amazon.co.uk/Corsair-Memory-1066MHZ-Unbuffered-SODIMM/dp/B001UOPXVG/ref=sr_1_11?s=computers&ie=UTF8&qid=1303667965&sr=1-11

8gb dyi destekliomu bizim pc yaf :S

• quote:

8gb dyi destekliomu bizim pc yaf :S

merhabalar,

bizim notebook lar 8gb destekliyor olması lazım, bir önceki sayfada gokhan_1717 nin bununla ilgili bir mesajı var.

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan_1717

r560 as03tr
    win7 x64
    2x4gb ddr3 sodimm 1066mhz
    64gb ssd
    oc 650-800-1550
    win7 nin hiçbir güncellemesini yapmadım
    antivirüsü açılışta kapattım
    bilinen birkaç win7 regedit ayarıyla
    prizle,pil takılı değil internet bağl. kapalı
    notebook soğutucu 3fan aktif
    puanlamayı bu şekilde aldım
    @Fe-cI aynen dediğin gibi readyboost olmadan farketmiyo

• merhaba arkadaşlar

bende r 560 a 02 kullanıcısıyım.
    pc ye hiç bir ekstra proğram yüklemedim.
    hala xp home edition ile kullanıyorum.
    geçen güne kadar kullanmaya devam ederken birden bilgisayar kapandı.
    ekran beyaz gri değişik renklere bürünüyor ve lekeler oluşuyor.
    recovery solution ile pc yi ilk konumuna getirdim.
    şu anda pc ile hiçbir işlem yapamıyorum, hatta açılmıyor.
    beyaz gri ekran açılıp öylece kalıyor.
    resetleyip zar zor açılsada yine ekranda lekeler çıkıyor ve pc kullanılamıyor.
    ne yapmam gerektiği konusunda beni yönlendirebilirseniz çok sevinirim.
  • edit: xp kullanıyorum yazmışım.
    kullandığım işlettim sistemi vista.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuzeronline

merhaba arkadaşlar

bende r 560 a 02 kullanıcısıyım.
    pc ye hiç bir ekstra proğram yüklemedim.
    hala xp home edition ile kullanıyorum.
    geçen güne kadar kullanmaya devam ederken birden bilgisayar kapandı.
    ekran beyaz gri değişik renklere bürünüyor ve lekeler oluşuyor.
    recovery solution ile pc yi ilk konumuna getirdim.
    şu anda pc ile hiçbir işlem yapamıyorum, hatta açılmıyor.
    beyaz gri ekran açılıp öylece kalıyor.
    resetleyip zar zor açılsada yine ekranda lekeler çıkıyor ve pc kullanılamıyor.
    ne yapmam gerektiği konusunda beni yönlendirebilirseniz çok sevinirim.

çözüm basit, win7 home premium 64bit yükle, yazık ediyorsun makineye
  • Samsung r560-as02tr kullanıcısıyım. İşlemciyi değiştirmek istiyorum. Bu mümkün müdür?
    Mümkünse hangi işlemci modeline kadar yükseltme yapabiliriz?
    İşlemcisini değiştiren varsa yanıtlayabilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nynmoard

Samsung r560-as02tr kullanıcısıyım. İşlemciyi değiştirmek istiyorum. Bu mümkün müdür?
    Mümkünse hangi işlemci modeline kadar yükseltme yapabiliriz?
    İşlemcisini değiştiren varsa yanıtlayabilirse sevinirim.

PM45 Chipsete sahipsin gerekirse intelin sayfasından da ulaşabilirsin. p8700 var bende memnunumda tabii aramızda değiştiren arkadaslar mutlaka vardır. Onlar yardımcı olurlar.
    uyumlu işlemciler ;

Intel® Core™2 Extreme Processor QX9300 (12M Cache, 2.53 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor T9800 (6M Cache, 2.93 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor T9900 (6M Cache, 3.06 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor P9500 (6M Cache, 2.53 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor P9600 (6M Cache, 2.66 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor P9700 (6M Cache, 2.80 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor T9400 (6M Cache, 2.53 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor T9550 (6M Cache, 2.66 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor T9600 (6M Cache, 2.80 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor P8800 (3M Cache, 2.66 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor P8400 (3M Cache, 2.26 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor P8600 (3M Cache, 2.40 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor P8700 (3M Cache, 2.53 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor P7570 (3M Cache, 2.26 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Duo Processor T6670 (2M Cache, 2.20 GHz, 800 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Extreme Processor X9100 (6M Cache, 3.06 GHz, 1066 MHz FSB)
    Intel® Core™2 Quad Processor Q9100 (12M Cache, 2.26 GHz, 1066 MHz FSB)

• Cevap için teşekkürler. Peki oyun performansı için hangisini önerirsiniz?
  • slm. klavyedeki sol ctrl tuşum kırıldı. çözüm önerileriniz nedir. eskişehirde tek tuş bulabileceğim bir yer var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ondeer26

slm. klavyedeki sol ctrl tuşum kırıldı. çözüm önerileriniz nedir. eskişehirde tek tuş bulabileceğim bir yer var mıdır?

tek zor bulursun en iyisi ayrı bir klavye al
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ondeer26

slm. klavyedeki sol ctrl tuşum kırıldı. çözüm önerileriniz nedir. eskişehirde tek tuş bulabileceğim bir yer var mıdır?

tek zor bulursun en iyisi ayrı bir klavye al

klavye fiyatları uçmuş durumda. hesaplı olan yer - site biliyormusun. orjinal 150-170 tl arası,yan sanayi 90 tl civarı
  • yok ayrı klavye logitech marka misal
  • bende varda r560 as02 satmak istiyorum bunun piyasası nedir acaba?kaçtan satmalıyım ?
  • En Güncel Windows 7 Sürücüleri Listesi(Anakart, Ses kartı ve touchpad sürücüleri yenilendi):
    https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B3lYJDiHaReWYWRlZDI4MzgtMzVjOS00YTY3LTk3ZWUtNzQzN2NkMGQ5MjIy&hl=en_US&authkey=COSNi_4H

Güncelleme: Sonraki sayfada daha güncel sürücüleri içeren yeni bir dosya eklenmiştir. Lütfen onu dikkate alınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fe-cI -- 30 Haziran 2011; 2:42:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fe-cI

En Güncel Windows 7 Sürücüleri Listesi(Anakart, Ses kartı ve touchpad sürücüleri yenilendi):
    https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B3lYJDiHaReWYWRlZDI4MzgtMzVjOS00YTY3LTk3ZWUtNzQzN2NkMGQ5MjIy&hl=en_US&authkey=COSNi_4H

Teşekkürler

Birde arkadaşlar birkaç sorum olacak. 500GB 7200rpm hard disk taktıracağım bilgisayarıma. Bu aralar donuyor, kapanıyor bilgisayar nadirende olsa. Harddiskte sanırım sorun. Isınma yok belki tozlanmıştır, açmışlarken onuda temizleteceğim. Hemde windows puanı çok düşüktü zaten diskin, 5,3. Diğerleri en az 5,9.
    Birde 1GB'lığı söküp 2GB DDR3 1066MHz ram takacağım.
    Bunlarda sıkıntı olmaz ama benim windows 7 orijinal. Acaba yeni hard diskime bunu kurduğum zaman "bu windows kopyası kullanılıyor" falan dermi? Yani hard diski değiştirmeden önce bu hard diskten deaktif etme işlemi gibi bir şey yapmalı mıyım? Yoksa yenisine de yüklersem sorunsuz olarak çalışmaya devam eder mi?

• bende varda r560 as02 satmak istiyorum bunun piyasası nedir acaba?kaçtan satmalıyım ?
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.