Şimdi Ara

Samsung R522-JS05TR T9600 4GB 500G > Yarın Alınacak, Fikirleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung R522-JS05TR T9600 2.8GHZ 4GB 500GB ürünü 1367TL 'ye önerir misiniz acaba?
    Şu an piyasada 1700TL nin altında hiç bir yer satmıyor. Eski seri bir model biliyorum ama özelliklerine göre fiyatı cazip gibi geliyor ne dersiniz?
    Yarın ödemeyi yapmam gerekiyor yoksa sipariş iptal edilecek. Ne dersiniz Alınır mı?

Ekleme:
    İlk defa bir disüstü bilgisayar alacağım.
    Genelde kullanım amacım; film izlemek, internet, ofis uygulamaları ve Oyun Oynamak
    En yeni oyunları oynayayım diye bir takıntım yoktur. En az 3-4 sene kullanayım isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmltnman -- 11 Ağustos 2010; 23:22:48 >

• İşlemci fena değil keza ekran kartı da öyle ama her ikisi de artık tercih edilmiyor. Dizüstü, diğer elektronik eşyalarda olduğu gibi para işi olduğu için karar vermek zor. Çok iyi oyun performası beklemek hayalcilik olur gerçeği söylemek gerekirse. Diğer işlerinize sorun yaratmayacaktır. Fakat o fiyata i5'li bir cihaz alabilirsiniz,

http://www.sadecenotebook.com/default.asp?pid=2&uid=2973

Bence tercihiniz bu yönde olmalı...
  • Öyleyse bu laptoptan vazgeçiyorum ve i5 lilerde iyi bir fırsat, kampanya çıkana kadar bekleyeyim.
    Yorumunuz için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.