Şimdi Ara

Samsung R522-FS03TR | Kullananlar Derneğimiz | Driver - İlk Şarj ve Pil Bilgisi - Ses ayarları vs. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.159
Cevap
6
Favori
125.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neo_Cyclone

Merhaba arkadaslar,kısmetse laptop ogleden sonra elime gececek,ilk sarj durumu hakkında bilgi verebilir misiniz,laptop'un pili bos mu geliyor hemen sarja mi takayim,ilk kez laptop sahibi olacagim icin bu konu hakkımda bilgim yok,yardimci olursaniz sevinirim.

Konuyu okursan anlarsın. İlk başta pili kullanma çıkar pili pilsiz gez bilgisayarda. Sonra gece yatarken tak sarja sabah kadar sarj olsun 10-12 saat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

quote:

Merhaba arkadaslar,kısmetse laptop ogleden sonra elime gececek,ilk sarj durumu hakkında bilgi verebilir misiniz,laptop'un pili bos mu geliyor hemen sarja mi takayim,ilk kez laptop sahibi olacagim icin bu konu hakkımda bilgim yok,yardimci olursaniz sevinirim.

Konuyu okursan anlarsın. İlk başta pili kullanma çıkar pili pilsiz gez bilgisayarda. Sonra gece yatarken tak sarja sabah kadar sarj olsun 10-12 saat

Teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

quote:

Teşekkür ederim.

Sorun değil. İstersen şöylede yapabilirsin ilk şarj bitmesine yakın ( tam bitirmeden ) sarja takıp kapalıyken 10-12 saat sarjda dursun

• Arkadaşlar win7 ye ücretsiz geçiş için bi gelişme var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulo61gun

Arkadaşlar win7 ye ücretsiz geçiş için bi gelişme var mı?

BÜYÜK İHTİMAL GEÇİŞ OLMAYACAK....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemliboy

quote:

Orijinalden alıntı: CrypticNS

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemliboy

Arkadaşlar size iki sorum var.Birincisi, windows 7 de samsung recovery programını çalıştırabilen var mı?Ben recover yapmak istedigimde harflerin yerine soru işaretleri geliyor.Ancak vista kurup öyle çalıştırabiliyorum programı sorunsuz.

İkinci sorum web kameram çalışmıyor artık.Aygıt yöneticisinde de gözükmüyor.Sistemi ilk aldıgım güne yükledim ama hala çalışmıyor.Fikri olan var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

ben de ikiside sorunsuz arkadaşım, webcam için vista sürücülerini yükle. Recovery'i de windows üzerinden yapmak zorunda değilsin. açılırken f4 e bas ondan sonra yedekleme yap dvd ne yazdırabilirsin zira o program zaten seni açılıştaki yere yönlendirecek.

Hmm evet recovery başlangıçta da yapılabiliyordu unutmuşum.Ama webcam hala sorunlu ne denediysem deneyeyim olmadı.İlk aldıgım hale yükledim pc yi,donanım ekle kaldırda driver gözüküyor ama kamera çalışmıyor.Başka bir önerin var mı?

internetteki driver i indirmeyi dene, ilk kurulumdaki de çalışmadığına göre onda bi sorun olabilir. bu da olmazsa webcam bozuk olabilir...

• arkadaşlar bende bugün itibariyle samsung R522 FS03TR laptop almış bulunmaktayım..fakat kullananlara bir sorum olacak...şimdilik kablolu internet kullanıcam fakat yanda dvd sürücüsünün yanında kabloyu takmak için kapaklı bi bölme var..kullanım kılavuzunda lastik kapağı açın diyor kapağın lastikle alaksı yok esnek bişey değil ve ben kapağı açamadım bi fikri olan var mı nasıl açabilirim??
  • beni de listeye yazın arkadaşlar şu saat itibariyle fs03 sahibi oldum şimdi ilk kurulumu faln hallettim bu yedek alma olayını nasıl yapıcam biri acil yardım edebilir mi
  • yedek alma derken dvd ye mi almayı yoksa hdd de bi recovery bölümü oluşturmayı mı soruyorsun ?
  • dvd ye hocam
  • arkadaşlar bende bugün itibariyle samsung R522 FS03TR laptop almış bulunmaktayım..fakat kullananlara bir sorum olacak...şimdilik kablolu internet kullanıcam fakat yanda dvd sürücüsünün yanında kabloyu takmak için kapaklı bi bölme var..kullanım kılavuzunda lastik kapağı açın diyor kapağın lastikle alaksı yok esnek bişey değil ve ben kapağı açamadım bi fikri olan var mı nasıl açabilirim?? ..
    ya lütfen cvp çok acil açamıyorum kapağı sinirden kırıcam yani o derece :(
  • başlat>tüm programlar>samsung>recovery solution III var ona tıkla yedekleme detam yedekleme de ordaki bölümleri istediğin gibi ayarla yanlız hani başta kendisi hdd ye yedek alıyo yha o yedeğe geri dönüp onu dvd ye yedeklemeni öneririm ama sana kalmış....
  • çok sağol hocam o dediğini yapmaya gerek yok heralde çünkü daha bu akşam aldım hiç bi ayarına dokunmadım sadece yedeklemeyi öğrenmek için buraya girdim.. hocam bi de tam yedeklemeyi mi seçicezo ekranda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganjaman -- 24 Eylül 2009; 22:28:06 >
  • evet tam yedeklemeyi seçeceksiniz
  • eyvallah hocam çok sağol.. çok lazım bişey mi bu yoksa yapmasam da olur mu
  • Ben yapmadım nede olsa hdd de var lazım oldukça ordan geri yüklüyorum. tercih meselesi bana göre...
  • doğru söylüyosun hocam eyvallah
  • ısınma problemi var mı ?
  • Isınma ? duyamamış olayım 7 saattir dizimin üstünde ve hiç ısınmadı desem inanır mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royal Archer
    Ben yapmadım nede olsa hdd de var lazım oldukça ordan geri yüklüyorum. tercih meselesi bana göre...

Hocam bu konuda aklima takilan bir soru var,laptopta gomulu olan recovery yeni bir sistem kurulumunda disk bolumleme ekraninda gozukuyor mu?Gozukuyorsa neden dvd'ye yedek aliyoruz recovery partition olan kisma gelebilecek herhangi bir zarar yada silinme ihtimalinden mi?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.