Şimdi Ara

Samsung R522-FS03TR | Kullananlar Derneğimiz | Driver - İlk Şarj ve Pil Bilgisi - Ses ayarları vs. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.159
Cevap
6
Favori
125.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: el jacko

ses durumu bi garip arkadaşım ses sonuna kadar açıkken hoparlörlerden bariz tıslama sesi geliyo oyun dizi film vs izlerken pek dikkat çekmiyo ama hiç bi ses dosyası açık değilken sesi sonuna kadar açınca rahatsız edici boyutta tıslamayı duyabilirsin ürünün bi eksisi bu da malesef

Alla alla :S
  • Merhaba arkaşaşlar benim de bugun elime ulaştı laptop listeye eklerseniz sevinirim...
    İzlenimlerimi daha sonra aktaracagım suan sarj olmakla mesgul, ama 3W hoparlorden cok da kaliteli ses beklememek lazım yorumlarda epey bahsi geçmiş.
  • ben de eksenden aldım 1378 12 taksıt hala kargoya hazırlanmaktadır dıyor. bayram sonrasına kaldı kesın bu ıs
  • bilg.daki bikaç müziği dinledim. sesi sonuna kadar açtp sessiz haldeyken ve müzik çalarken durumuna baktım ve arkadaşların neden sesi bu kadar sorun yaptıgını anlayamadım.
    benim gördüğüm kadarıyla ses kalitesi oldukça iyi ve ses sondayken bile hiçbir sorun yok. gönül rahatlığıyla müzik dinleyebilir film izleyebilirsiniz...

ufak bi not: bil. kullanıcılarında isimde bi harf eksik düzeltebilirsen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _DisconnecteD_ -- 19 Eylül 2009; 18:00:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DisconnecteD_

bilg.daki bikaç müziği dinledim. sesi sonuna kadar açtp sessiz haldeyken ve müzik çalarken durumuna baktım ve arkadaşların neden sesi bu kadar sorun yaptıgını anlayamadım.
    benim gördüğüm kadarıyla ses kalitesi oldukça iyi ve ses sondayken bile hiçbir sorun yok. gönül rahatlığıyla müzik dinleyebilir film izleyebilirsiniz...

ufak bi not: bil. kullanıcılarında isimde bi harf eksik düzeltebilirsen sevinirim.

• hocam beni de ekle, bugün aldım bismillah :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrypticNS

hocam beni de ekle, bugün aldım bismillah :D

Ekledim
  • paylaşım ve yardımlaşma çok hoş..

benim sorum.. ortalama 2-3 internet sayfası açıken pcnin FAN I acaba kaç saniye yada dk da bi devreye giriyor.ve ne kadar süre çalışıyo .sizde merak edersiniz belki.sessiz olduğunu okudum ancak buna kafayı taktım..diğer laptobumdan da dolayı..ayrıca 620 ile bu model arasındayım kısmetse 1 haftaya alıyorum ..
  • genel izlenimlerim:
    alet çok iyi. zaten araştırmışsındır tam f/p laptopu. Klavyesinin tuşları başta gözüme büyük gelmişti ama kullanmaya başlayınca fark etmediğini anladım.
    Bir iki gariplik var. Birincisi bluetooth için açma kapama tuşu yok :) Windows üzerinden kapatıp açıyorsun.
    İkincisi ise dvd romun okuma hızı. nero ile recovery dvdlerinin kopyasını çıkartıyordum 5MB /sn yi bulmadı okuma hızı. Bunun bir ayarı vardı galiba, onu araştıracağım şimdi. Bunların dışında lcd sinin parlaklığı çok iyi. Samsung konuşturmuş kaliteyi lcd de. Ayrıca ses kötü diyenler de biraz abartı var sanırım.
    Başta biraz tizlik var ama efekt sorunu bu sanırım çünkü sesin geliş şeklinden belli. Ses zayıf değil tiz geliyor ona da windows 7 yükledikten sonra bakıcam ama tiz hali bile hiç rahatsız edici değil çünkü çok az bi fark var. Pil süresine gelince tam denemedim ama 2 saatten fazla gitti orta ekran parlaklığında dvd yazdırırken. Bazen pil saatine 4 saat 20dk bazen 1 saat 50 dk diyordu pile (10 dk ara vermeden) =)

Kısacası alet iyi, performansını zaten anlatmama gerek yok. testler mevcut, yeterince iyi performansı var..

sorum:
    arkadaşlar bu alet de dvd rom dan okuma hızına dikkat eden oldu mu?

ben nero ile recovery dvdsinin imajını alıyordum okuma hızı 5MB/sn yi geçmedi.

aynı şeyi yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrypticNS -- 20 Eylül 2009; 11:13:07 >

• Samsung un 1 tane hatasını veya eksiğini artık ne ise,bulduk galiba
    Ben 1-2 yerde de okudum bu yazma problemini...
  • dwd okuma hızı fn+f8 den speed mode at ve tekrar dene.

Ses bencede dinlenmeyecek kadar kötü değil ha bir toshiba, hp kadar iyi olmasada genede dinlenilebilir seviyede.
    pc den genel anlamda memnun olmama ramen çözemediğim 2 tane sorunum var

1) hazır bluetooth sorununa değinilmişken ag bağlantılarından devre dışı bırakmama ramen dosya gönderip alabiliyorum bi türlü tam olarak kapatamadım.

2. olarakta pc nin kısayol tuşlarını kullanınca pc yi kapatıp açınca gene eski haline geliyor. Örn; fn+f10 la touchpad ı kapattığımda ve pc yi kapatıp açtığımda touchpad geri açılıyor illa sistemden kapatmak lazım. sizdede öylemi bendemi problem var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart.001 -- 20 Eylül 2009; 12:53:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ce e Ne Ka

paylaşım ve yardımlaşma çok hoş..

benim sorum.. ortalama 2-3 internet sayfası açıken pcnin FAN I acaba kaç saniye yada dk da bi devreye giriyor.ve ne kadar süre çalışıyo .sizde merak edersiniz belki.sessiz olduğunu okudum ancak buna kafayı taktım..diğer laptobumdan da dolayı..ayrıca 620 ile bu model arasındayım kısmetse 1 haftaya alıyorum ..

benn 2 güne alıcam saçma bi soru değil umarım benim için önemli.. MUTLU BAYRAMLAR..

• dvd için imzamdaki programı kurun farkı göreceksinizbariz hızlanma sağlıyor program.
  • arkadaşlar iyi günler;

bugun inş... bu modeli alacam.. Ama aklımda bi soru takılıp kalıyor.. ben vista hayatta kullanmam.. aldığım gibi xp atacam.. gene de yuksek çözünürlükteki oyunları rahat biçimde oynatır mı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk-Claw -- 21 Eylül 2009; 11:20:52 >
  • arkadaslar bu dvd rw hizlandiricinin olduqu siteden eminmisiniz... sayfada BACKGROUNT ve DVELOPMENT gibi hatalar yapılmıs. samsung gıbı bır fırmanın en azından baslıklarda boyle hatalar yapmayacagını dusunuyorum
  • bu modeli aldım bugun şimdi crysisleri yukluyorum.. gayet harka bi lebtap tavsiye ederim FS03TR ayrıca gruba girmek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeburak

arkadaşlar iyi günler;

bugun inş... bu modeli alacam.. Ama aklımda bi soru takılıp kalıyor.. ben vista hayatta kullanmam.. aldığım gibi xp atacam.. gene de yuksek çözünürlükteki oyunları rahat biçimde oynatır mı???

xp geçmişte kaldı artık. yapacağın en iyi iş windows 7 ye yükseltmek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DisconnecteD_

quote:

Orijinalden alıntı: bladeburak

arkadaşlar iyi günler;

xp geçmişte kaldı artık. yapacağın en iyi iş windows 7 ye yükseltmek..

Tmm kardeş win7 yukseltecem şimdlik vistada dewam.. ayrıca lebtabı dün aldım... harka walla
  • hiç kimse nereden alınması gerektiğini konuşmamış? nereden almalıyız? peşine indirim yapan şöyle 1.250'ye bulabileceğimiz bir yer var mı yoksa tek seçenek hepsiburada mı? bir de SAMSUNG R522-XS08TR modelinden farkı nedir? sadece işlemci mi?
  • 1.250 ye hiç bir yerde bulamazsın bu cihazı. bu özelliklerden daha kötü toshiba hp bile bu cihaza 200 tl 300tl fark atıyo. yani bu özelliklere bu fiyata daha pahalı olması bile gerekiyo. şu anda fiyatı çok uygun bence. birde kdv indirimi var olduğu için fazla indirim aramayın anca bu indirim bittiğinde kdv %18 olduğunda indirimler girecektir artık ama çok fazla beklemeyin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.