Şimdi Ara

Samsung R522 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.404
Cevap
1
Favori
163.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 522 nin ne eksiği var 520 den anlamadım bir vista home basic mi yani etkileyen
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: drakin

evet bu lg hakkındaki düşüncelerniz neler acaba ?

Oyun için düşünülecekse Samsung r520/r522 ile kıyaslanamaz bile, ekran çözünürlüğü de 1680x1050 olduğu için bu ekran kartıyla yüksek çözünürlükte oyunlarda verim alınamayacaktır.

Oyun açısından fazla beklentisi olmayıp 17" model düşünenler alabilir tabii ki. 2 tane harddisk yuvası var üründe, 2 tane 500gb'lık takıp 1TB ile oldukça geniş alana sahip olunur.

3.6 kg olduğunu da gözünüzden kaçırmayın alırken, Samsung'a göre 1 kilodan daha ağır. Omzumda o kadar ağırlık taşıyacağıma masaüstü daha mantıklı gelir bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan -- 18 Haziran 2009; 17:41:27 >

• bu basic'in ne gibi kötü yanları var?
  • [Deleted by Admins]
  • Ya arkadaşlar tartışmaya ne gerek var kurun xp yi gitsin :))) diyorum ya herşeyini kurdum ve hiçbi eksiği kalmadı herşey çok güzel çalışıyor.
    Bütün oyunları Full Kalitede oynuyorum. ve hiç bir kasma kesinlikle yapmıyor. Kesinlikle tavsiyemdir. Samsung R522-XS04TR
  • [Deleted by Admins]
  • hoşgeldin aramıza bende önce r520 sipariş edip ürün kargodayken siparişi r522 ye çevirmiştim şimdi diyorum ki iyikide bu kararı vermişim hepimize hayırlı ugurlu olsun bu arada bana da bugün ulaştı
  • arkadaşlar bikaç resmin koysanız bilgisayarın çok makbule geçer ya
  • alet sonunda geldi. Verim için 64 bit şart. Fakat benim aklım hddnin boyutuna takılıyor toplasan 180 gb etmiyor bende görünen oysa 320 olması gerekiyor. Bunun nedeni nedir anlayamadım. illaki hemen format mı atmamız lazım bu alete.
  • [Deleted by Admins]
  • Ya arkadaşlar bu notebook da bluetooth var mıdır?? Bazı siteler var diyor bazıalrı yok diyor anlamadım nasıl iş...
  • dakika bir gol bir.. 3 kez mavi ekran!! bu işletim sisteminden nefret ediyorum şeytan diyor kur ubuntuyu boş ver oyunu falan bak keyfine.. töbe töbe..
  • Adaptörden cızırtı sesi geliyor kulağımı yaklaştırdığımda bu ses sizde de var mi? ilerde sorun çıkarmasın
  • Arkadaslar ben dün aldim sorun falan yok alet harika ama cpuzile baktığımda ramler hakkında 800 gibi birsey göremiyorum sadece 400 mhz yazıyor. Bu normal mıdır?

Samsung R522

Samsung R522

Ayrıca aletten dvd çıktı. samsung programları ve driver dvd'si. ama üzerinde Vista için olduğu yazıyor.. XP için kesin driver yok mudur bunda? Çünkü samsung'un sitesinde gözükmüyor bile r522 ki ordan indirebilelim.. bari r520'nin driverlarını indireyim dedim. çünkü işlemci ve harddisk dısındaki hersey aynı. onların da driver'ını kurmuyoruz zaten diyerek. türkçe sitede xp driverları bile yok.
    edit: tamamdır. samsung'un türkçe sitesinde xp driverları yok ama eğer ingiliz sitesine girerseniz r522'nin xp driverları var orada.. bizim aletten görebildiğim kadarı ile tek farkı ekran kartı ingiltere'deki modelin. alın download adresi de bu:
    http://www.samsung.com/uk/consumer/detail/support.do?group=itbusiness&type=notebookcomputers&subtype=rseries&model_nm=NP-R522&disp_nm=R522&language=&cate_type=all&dType=D&mType=DR&vType=&prd_ia_cd=05010400&model_cd=NP-R522-FA01UK&menu=download

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rolanddes -- 20 Haziran 2009; 9:02:40 >

• HP DV6 serisinden almayı düşünüyordum ama sanırım Samsung'un bu laptop'u fiyat/performans açısından daha iyi olacak. Alan arkadaşlar, özellikle oyun performansı, ısınma durumu, pil performansı vb. konulardan bahsederse çok makbule geçer.
  • daha oyun kurmadım alette maksimum 45 dereceyi gordum..
    xp ve kendi programlarımı kurduktan sonra tekrar malumat veririm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

HP DV6 serisinden almayı düşünüyordum ama sanırım Samsung'un bu laptop'u fiyat/performans açısından daha iyi olacak. Alan arkadaşlar, özellikle oyun performansı, ısınma durumu, pil performansı vb. konulardan bahsederse çok makbule geçer.

R520 için yazıyorum. herhalde R522de aynıdır

fazla para vermek istemiyorsan kesinlik tavsiye derim R520veyaR522
    oyun performansı sorunsuz..
    ısınma, elini koyunca hissediyorsun.. ama HP den çok daha az olduğu kesin...
    Pil yüksek performansta 2,5 saat rahat gidiyor...

ama parası neyse önemli değil dersen Kesinlikle LENOVO Y 550 öneririm..
    HP ninde HP DV6-1144ET
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=4714

• quote:

Orjinalden alıntı: rolanddes

daha oyun kurmadım alette maksimum 45 dereceyi gordum..
    xp ve kendi programlarımı kurduktan sonra tekrar malumat veririm..

YA ben XP kurdum ama ATİ driveri olmuyor neden acaba.. XP için hangi driverı kurmamız gerekiyor link verinde ben de indireyim..
  • ben hala bluetooth ile baglanamadım yoksa bu alette bluetooth yokmu ? bilen yada baglanan varsa bi cevaplayabilirmi lütfennnn :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.