Şimdi Ara

Samsung R520 Derneği (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.411
Cevap
11
Favori
159.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamdır, düzelttim. Bunlar da benden olsun yazıp fotoğraf ekleyince aldınız sandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan -- 12 Haziran 2009; 13:46:29 >
  •  Samsung R520 Derneği

Samsung R520 Derneği
  • şuan şarjı bitsin diye uğraşıyorum pill 100de 100 dolu geliyor..

saat 13:00 da Fişten aldım şarjlı haliyle kullanıyorum Pes 2009 kurum en yüksek performasda kullanıyorum şuan yani pil için... saat 14:30 ve hala pil yarıda...
  • en uygun burda buldum.

http://www.sadecenotebook.com/?pid=2&uid=1898&u=Samsung%20R520%20FS01TR

almayı planlıyorum.daha uygun biyer yok heralde dimi.
  • yalnız arkadaşlar hoperler sesi baya baya yeterli hoşuma gitti açıkçası..

bimeskte LENOVO vardı Y 550 2000TL lik JBL varmış üstünde ondan aşağı değil hatta yüksek bile diyebilirim..

pes oynarken falan ses baya yüksek çıkıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gewa

en uygun burda buldum.

vallah ben 10 taksit 1245 aldım...

bence bu fiyat güzel.. ama taksitle alıcaksan çok vade farkı verme bence yani taksitli 1350 falan geçirme...

olmazsa bekle T6600 CPU olanı alırsın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: chiller

quote:

Orjinalden alıntı: gewa

en uygun burda buldum.

vallah ben 10 taksit 1245 aldım...

bence bu fiyat güzel.. ama taksitle alıcaksan çok vade farkı verme bence yani taksitli 1350 falan geçirme...

olmazsa bekle T6600 CPU olanı alırsın..

t6600 cpu olanın fiyatı Türkiye'ye gelmediğinden daha belli değil.gelse bile mutlaka daha pahalı olur.peşin 1200'e almayı düşünüyorum.
    siz sanırım hızlıal'dan aldınız.ben malesef yetişemedim işlerim dolayısıyla.orda stok bitti.benim almayı düşündüğüm yerdede malesef çanta yokmuş.keşke hızlıal daha fazla adet getirseydide bende alabilseydim.

• Arkadaşlar bilgisayarın şu anki tek kronik problemi dvdwriterın okuması.

Konu ile ilgili olarak Lite-on a mail attım çünkü samsung beni aslında dün arayacaktı ama aramadılar ve onların çözebileceğini sanmıyorum.

Lite-on benden firmware versiyonu ve bazı diğer bilgileri aldı muhtemelen yeni bir firmware yazacaklar ve bu sorun hallolacaktır.

Gelişme olduğunda buraya da yazacağım.
  • peki yazma hızında bir problem var mı diye sorsam çok abuk bir soru mu olur.yani yazma hızında bir problem yoksa sorunun yazılımsal olduğu dahada kesinleşmiş olur.
  • Umarım yazılımla hallolur da herkesin problemi kolayca çözülür. Şu an atakda bu problemin çözülmesi icin bekliyorum.. Bir de acer 6930g-644g32mn var rakip ama samsung daha çekici geliyor.
  • bende kararsız kaldım alsam mı problemin çözülmesini mi beklesem.çözümü ne kadar zaman alır acaba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: unpop

Umarım yazılımla hallolur da herkesin problemi kolayca çözülür. Şu an atakda bu problemin çözülmesi icin bekliyorum.. Bir de acer 6930g-644g32mn var rakip ama samsung daha çekici geliyor.

aynı modellere baktığımıza göre acer da veya samsung da bir ısınma problemi olabilir mi.bu konu hakkında bir bilginiz var mı acaba.bana samsung daha stabil olabilir gibi geliyor.
  • Oyun için düşünüyorsanız Acer performans olarak Samsung'a göre oldukça geride kalacaktır. GDDR3>GDDR2

HP'nin DV6 11xx serisi cihazlarında da HD4650 var ancak oyun puanından 5.6 alıyor, Samsung R520'nin saat hızı HP'den daha fazla ve 5.7 puan alıyor.

Acer'ın puanını bilmiyorum ancak HP'den de geri kaldığı kesin.
  • cihaz çok ii bişeymiş bu fiyata ben ce çok ii hayırlı olsun kardeş
  • Ya benim üründe dün akşam geldi ama açamadım bile
    Bu akşam açıp hemen Recovery alıcam ve ardından Win7 64bit RC 7100 kuracam testleri sonra veririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaKaN18

Oyun için düşünüyorsanız Acer performans olarak Samsung'a göre oldukça geride kalacaktır. GDDR3>GDDR2

HP'nin DV6 11xx serisi cihazlarında da HD4650 var ancak oyun puanından 5.6 alıyor, Samsung R520'nin saat hızı HP'den daha fazla ve 5.7 puan alıyor.

Acer'ın puanını bilmiyorum ancak HP'den de geri kaldığı kesin.

evet oyun için düşünüyorum.bu aralar bir notebook almayı düşünüyordum,bu fiyatlarda oyun oynayabileceğim bir modeli tercih etmek istiyorum.şimdilik en makul samsung gibi görünüyor.birde şu dvd rom problemi olmasaydı bugün alacaktım.şimdi biraz tereddütte kaldım.
  • Çok şık ve sade bir tasarımı var hayırlı olsun.Acaba LCD ekranın kalitesini yüksek çözünürlüklü bir film veya resim açıkken yine yüksek çözünürlüklü olarak fotograflayabilirmisiniz ?
  • 2. windowsu kurmak istiyorum XP yani.. ama bu orjinal Vista kalıcak..

nasıl yapmalıyım? C yi mi böleyim yoksa D yimi bölmeliyim..?
  • buarada boş bataryayı şarja koydum ve 1,5 saate doldu... 10-12 saat değil midir ilk şarjı olayı....
  • şansızlık tamda bugün sipariş vericektim stoklarda kalmamış umarım en kısa sürede stoklara girer :(
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.