Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun dostum güle güle kullan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • An itibariyle teknosadan 65q95t alarak aranıza katılmış bulunuyorum, inşaallah pişman olmam...

q70t sounbar hediyesi ile birlikte 16.650 ye geldi...

• ne yiğitler varmış bu forumda hepinize bol şans diliyorum arkadaşlar umarım sorunsuz panele denk gelirsiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GotSome

ne yiğitler varmış bu forumda hepinize bol şans diliyorum arkadaşlar umarım sorunsuz panele denk gelirsiniz :)

Sorunsuz panel yok az sorunlu var :) Neye bakacağız nedir sorunlar sahibi olanlar haberdar ederler ise bizde kurulumda bakarız..

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim1

An itibariyle teknosadan 65q95t alarak aranıza katılmış bulunuyorum, inşaallah pişman olmam...

q70t sounbar hediyesi ile birlikte 16.650 ye geldi...

Sonumuz hayrola :)

• sarpuli kullanıcısına yanıt

inşallah,

hayırlı olsun dileklerimle ...

• Arkadaşlar benim q95t kuruldu, sırasıyla ölü piksel - banding - dse testi yaptım. Ölü piksel yok, dikey bant ve kirli ekran efekti olarak da çok rahatsız edici birşey görmedim, Sony KD-55XD8505 den geçiş yaptım, şuan için söyleyeceğim tek şey ben daha önce tv izlememişim, arada efsane bir görüntü farkı var.

• TV 20.500 e yükselmiş, bu nasıl fiyat politikasıdır ben anlamadım. 20.500 asla etmez etmemeli...

Kredi kartı limiti sorunu yüzünden sabaha bırakmak zorunda kaldım sabah ta alamadık. Sanırım kısmet değilmiş bana...

Alanlara hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 11 Mayıs 2021; 14:0:9 >

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wiseeman

Arkadaşlar benim q95t kuruldu, sırasıyla ölü piksel - banding - dse testi yaptım. Ölü piksel yok, dikey bant ve kirli ekran efekti olarak da çok rahatsız edici birşey görmedim, Sony KD-55XD8505 den geçiş yaptım, şuan için söyleyeceğim tek şey ben daha önce tv izlememişim, arada efsane bir görüntü farkı var.

hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın inşaallah ...

• hakim1 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler size de hayırlı olsun güle güle kullanın hocam

• Arkadaşlar bende de bu sorun oluyordu birkaç kez denedim sorun neyden acaba diye servis bir sorun görünmüyor dedi ben şu şekilde bir yöntem denedim bir daha da kendiliğinden açılmadı siz de bir dsnsyin isterseniz.bluetoot ile tlf baglantisi kurunca herhalde etkileşime girip tvyi uyandırıyor.tvdeki Bluetooth cihazlarının hepsini silip bosalttiktan sonra deneme yaptıktan sonra bir daha acilma olmadı.benim de TV 49q60r

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de 49q60r var bende de aynı problem oldu ve servis kesinlikle birşey yok dedi Tv'de.ben farklı bir yöntem denedim ve o şekilde deneme yaptım ve onu yaptıktan sonra bir daha kendiliğinden açılma yaşamadım.tlfnu Bluetooth ile tlfna bağladigimizda otomatik arama moduna mi geçiyor bilmiyorum ama.bir şekilde tvyi uyandırıyor ben TV'nin ayarlardan bütün Bluetooth cihazlarını silip boşalttım hiç açılma yaşamadım sonra tekrar deneyeyim dedim Bluetoothla bağladım belli bir süre sonra yine kendi kendine açılma yaşadım.size tavsiyem sistemindeki Bluetooth aygıtlarını komple silip belli bir süre gözlemleyin

• TremoR666 kullanıcısına yanıt

Bende de 49q60r var bende de aynı problem oldu ve servis kesinlikle birşey yok dedi Tv'de.ben farklı bir yöntem denedim ve o şekilde deneme yaptım ve onu yaptıktan sonra bir daha kendiliğinden açılma yaşamadım.tlfnu Bluetooth ile tlfna bağladigimizda otomatik arama moduna mi geçiyor bilmiyorum ama.bir şekilde tvyi uyandırıyor ben TV'nin ayarlardan bütün Bluetooth cihazlarını silip boşalttım hiç açılma yaşamadım sonra tekrar deneyeyim dedim Bluetoothla bağladım belli bir süre sonra yine kendi kendine açılma yaşadım.size tavsiyem sistemindeki Bluetooth aygıtlarını komple silip belli bir süre gözlemleyin

• Samsung 65q95t Qled TV aldım bin pişman oldum. TV üç kez değişim oldu yeni gelen TV de de ölü pikseller, çercevede boya deformasyonları ve ekranda düşey siyah belli belirsiz şeritler var. Zaten yurtdışı forumlar da okuduğum kadarıyla bu paneller sorunlu ve tüketiciler yaşadıkları bu sorunlar nedeniyle iade ediyorlar TV leri. 1 ölü piksel bile ayıplı ürün ama SAMSUNG kanun tanımıyor. Tüketici Mahkemesine gideceğim. QLED paneller sorunlu arkadaşlar. Paranızı çöpe atmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: hmtnl

Samsung 65q95t Qled TV aldım bin pişman oldum. TV üç kez değişim oldu yeni gelen TV de de ölü pikseller, çercevede boya deformasyonları ve ekranda düşey siyah belli belirsiz şeritler var. Zaten yurtdışı forumlar da okuduğum kadarıyla bu paneller sorunlu ve tüketiciler yaşadıkları bu sorunlar nedeniyle iade ediyorlar TV leri. 1 ölü piksel bile ayıplı ürün ama SAMSUNG kanun tanımıyor. Tüketici Mahkemesine gideceğim. QLED paneller sorunlu arkadaşlar. Paranızı çöpe atmayın.

Geçtiğimiz günlerde 1 adet Samsung 65q95t Qled TV almıştım efs outlet centerdan yazmıştım,

2007 den beri pioneer kuro seyreden biri olarak, Samsung 65q95t Qled TV mükemmel diyebilirim. tek kelimeyle inanılmaz.

elektronik işi biraz şans sanırım.

• Heimdall.. kullanıcısına yanıt

yaklaşık 15gündür kullanıyorum çok memnunum, film, dizi, uydudan normal yayınlar yada iptvde gerçekten çok iyi ses kaliteside bence tatminkar, ses seviyesi 6-7 lerde nadir 13-14 e çıkarıyorum son derece anlaşılır ses düzeyi var. soundbarla birlikte sanırım kaymaklı kadayif olur. :-), pioneer kuro siyahını tanıyan biri olarak bence siyahlarda çok iyi.

gençler ps4 te kullanıyorlar arada açılır açılmaz kendisi game moduna geçiyor oradada tek gelimeyle görsel şölen.

• sipru S kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam bilgiler icin gule gule kullanin 😊
  • Selamlar herkese 55q60t almayı düşünüyorum önerir misiniz dikkat etmem gereken bişey var mı?
  • Arkadaşlar 65q70t tavsiye edermisiniz film ps5 gibi aktivite için

• 
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.