Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.333
Cevap
379
Favori
636.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam peki bu seviyede bu paralara tavsiye edeceğiniz tv varmı şuan philips 55pus6412 kullanıyorum bu zamana kadar getirdi ama hdr parlaklık seviyesi olsun banding blutlanma olsun hiç memnun değilim özellikle banding sorunu olmayan tv önerebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TamTurk kullanıcısına yanıt

Aşağıda rating sitesinde reflections bölümünde sıraladığım bir liste var.

yansıması 90 ve üzeri tv ler güzel görüntü veriyor. bu tv ler parlak panelli oluyor (kırmızı) zaten .

eğer tv alacaksanız cebinizdeki paraya göre yukarıya en yakın tv yi almanızı tavsiye ederim.

not: -oled,led,qled vb hepsi listede . bu yüzden soldaki modele göre bakın.

-bu liste avrupa için yapılmış. türkiye ye bazı modeller değişik panelle gelebiliyor. mesela samsung q80t.

-bir de rating her modeli incelemiyor. ismi yazmayan modelleri benzer modele göre kıyaslayın..

-listenin altında da modeller var. onları görmek için rating sitesine bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 14 Mayıs 2021; 11:17:43 >

• Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle herkese iyi bayramlar...
    İki gündür tv de resimdeki hatayı alıyorum normal tv yayını izlerken. Saat ayarını çeşitli şekillerde değiştirecek denedim ama sorun çözülmüyor. Ağ bağlantısını kapatırsam sorun düzeliyor. Benzer sorunla karşılaşan oldu mu ? Cihaz q95T

Edit: Yayın ayarları >uzman ayarlar>hbbTv ayarlarından hbbTv yi kapatılınca sorun çözülüyor.
    Umarım Samsung bu sorunu kısa zamanda çözer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz-83 -- 15 Mayıs 2021; 18:34:7 >

• Tv de indirim kalktimi acaba dediginiz fiyata gelmiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Erdal300 E kullanıcısına yanıt
    Evet, o geceye özel fiyattı maalesef

• 2 gündür televizyonda böyle bir sıkıntı yaşıyorum bütün ayarları sıfırladım yine de düzelmedi. Başka yaşayan veya sebebini bilen var mı acaba? Örneğin kanaldyi açıyorum 15 saniye sonra görüntü gidiyor bu görüntü geliyor. Seste sorun yok bu arada arkadan ses çalmaya devam ediyor valla kafayı yemek üzereyim bilen biri yardımcı olabilirse çok makbule geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengiz-83

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle herkese iyi bayramlar...
    İki gündür tv de resimdeki hatayı alıyorum normal tv yayını izlerken. Saat ayarını çeşitli şekillerde değiştirecek denedim ama sorun çözülmüyor. Ağ bağlantısını kapatırsam sorun düzeliyor. Benzer sorunla karşılaşan oldu mu ? Cihaz q95T

Edit: Yayın ayarları >uzman ayarlar>hbbTv ayarlarından hbbTv yi kapatılınca sorun çözülüyor.
    Umarım Samsung bu sorunu kısa zamanda çözer
    Ççzüm detaylarını burada bulabilirsiniz...

• cengiz-83 kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam çok sağolun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah razı olsun çözümü sunan arkadaşdan iki gündür tv çikeden çıkardı demekki samsung da genel bi sorun umarım çözerler tez zamanda

• Q95T deki fiyat politikasını anlayan bana da anlatsın. Sound Bar hediyeli 16400 lira idi sonra 20500 oldu şimdi 19500 olmuş. Ne yapmaya çalışıyorlar akıl almıyor...

• cengiz-83 kullanıcısına yanıt

Çok sağolun hocam, 50NU7400 kullanıyorum cuma gününden beri bende de aynı sıkıntı var. Ara sıra bu ekran çıkıyor kapatamıyordum. Konu başlığı açtım kimseden bir cevap alamamıştım. İnşallah en kısa sürede düzeltirler.

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kdr kacirdik o fiyati ama o fiyatada led tv almak ne kdr mantikli hic bilemiyorum

• Erdal300 E kullanıcısına yanıt
    Başka ne tv alabiliriz ki ? Oled derseniz o çok daha pahalı ve ömrü 2-3 sene..

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Orasi oyle tabi ama oled fiyatina ledler satilir oldu bu fiyatlar cok fazla tabi oled icinde fazla kisacasi biz guxel bisey alalim derken dunyalari veriyoruz

• Merhaba,

Bugün 55Q70T ile aranıza katılmış durumdayım. Öğlenleyin servis gelip kurulumu yaptı ölü piksel testlerini yaptık sorun yoktu. Hava aydınlık olduğu için bulutlanma testinden bir şey anlayamadık her şey sorunsuz gibiydi. Az önce etrafı karartıp bulutlanma testi yaptım ve maalesef bu tvde de var ve beni rahatsız ediyor açıkçası. Değişim istemem durumunda kabul edip değiştirseler bile aynı durumla karşılaşma ihtimalim çok fazla. 14 günlük cayma hakkım var iade edip sony xh9096 modeline mi yönelsem? Zira Direct full array-direct led tvlerde bulutlanma olasılığının daha az olduğu söyleniyor. Ne yapmalıyım sizce değerli fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler.

• aberkem kullanıcısına yanıt
    XH9096 varken düşünmeniz hata..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

Samsung 65Q95T 65" ta PIP özelliğini kullanan varmı o menünü üzerine geldiğimde bu fonksiyon desteklenmiyor diye mesaj çıkıyor halbuki aynı anda hem tv hem cep telefonu görüntüsünü gönderebiliyorum ekranı bölebiliyorum ancak hem uydu hemde, örneğin tivibu dan yayını ekranı bölüp seyredemiyorum bu konuda bilgisi olan varmı??

• Arkadaslar 10-15 gun icinde tv alacagim..kullanim amacim %85 oyun konsollari,%15 netflix tv yayinlari vs seklinde kullanicam..2 model arasinda kaldim..alacagim iki modelede 2+3 yil ekstra garanti yaptiracagim..

Samsung 55Q95T Qled
    Lg 55cx Oled

Bu iki tv den hangisini onerirsiniz??acikcasi 11-12k verip isik sizmasi,bilulutlanma,vertical banding gibi sorunlar urkutuyor beni..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 20 Mayıs 2021; 9:18:41 >
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Sony 55xh9505 düşünün bence hocam genel olarak daha sorunsuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Sony 55xh9505 düşünün bence hocam genel olarak daha sorunsuz.

Hocam yaptigim arstirmalarda q95t daha iyi gozukuyor ayrica input lag olarak yine samsung cok daha onde

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.