Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam, 55q70t. Sadece o kosede var bu durum. Delik var oradan siziyor gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beendownthere kullanıcısına yanıt
    edge led panelde maalesef bu tarz ışık problemleri olabiliyor, cihazda sıkıntı yok lakin en alt sağ tarafta ekran dışında gözüken ışık neyin nesi?
    Orada bir ışık sızması varsa işte bu sorundur, direkt değişim isteyin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • srdrpeker kullanıcısına yanıt
    Pazartesi kurdular hocam. Biraz once fark ettim, fotograflarda cok belirgin, ciplak gozle bakinca bu kadar belirgin degil belli belirsiz, zor fark ediliyor yani, fotograf cekince cok fark edilir. Maalesef internetten degil, vatandan aldim magazadan

Servise bi danışın gene de bu bildiğin defo..kargoda eve gelirken olacak bir şey değil..hakkınızı arayın hocam başvurun olumsuz derlerse her yere..insan kötü hissediyor LG ile ben de çok sorun yaşadım zor durum

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Tvyi satan satis danismanina mi soylemek gerekiyor hocam degisim istiyorum diye? Hay Allah ya hep de beni bulur, sorunsuz olsa sasardim..

Hocam cihazı internetten alsaydınız, 14 gün içinde defolu ürün diyerek iade isteyebilirdiniz..
    Mağazadan aldığınız için artık işiniz servisle..
    Samsung cihazlarda ilk 1 ayda sorun çıkması durumunda bire bir değişim yapmak zorundalar.. Servis gelsin, rapor tutsun, değişim isteyin, sakın tamire izin vermeyin..
    Sağ en alttaki ışık sızması normal değil..
    Q60r'de bir ara böyle bir sorun vardı, inşaAllah Q70t'de genel bir soruna dönüşmez..

Tamam hocam yarin servisi arayayim o zaman, tamire asla izin vermem zaten, insallah sorun cikartmazlar

• Gunduz isikli ortamda nasil gosterecegim adamlara bunu hocam bir de o var, gorunmez ki boyle? Geldikleri zaman fotograflari gostersem rapor icin yeterli olur mu acaba

hocam yüksek ihtimal bu tv yi değişmezler gerçekte fotodan biraz daha az görünüyordur muhtemelen
    Aynen, güzelce fotoğraflamayı yapın..
    Yeterli olacaktır 👍
    Kendileri görmek istiyorlarsa akşam gelsinler..

yanlış resme bakmışım..tv kurulurken siz yokmuydunuz hocam bu gündüzde görünecek bi durum
    Hocam Teknosa sitesinde iade için şöyle yazıyor “• İade edilmek istenen ürün, satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda ambalajı/paketi açılmamış olmalıdır. Ambalaj/paketi açılmış, kurulumu yapılmış ekran ve TV’ler, sim kart takılan, Wi-Fi bağlantısı, kullanıcı tanımlaması yapılan cep telefonları, notebook ve tabletler, iade alınamaz.”

Samsung cihazlar için özel bir durum mu var iade etme şansımız var mı teknısadan alsak herhangi bir sıkıntı durumunda iade veya değişim?

Hocam Teknosada mağazadan alsanız bile 1 Defaya mahsus memnuniyet değişimi adı altında değişim yapabiliyormuşsunuz..belki vatanda da böyle bir uygulama vardır orayı da arayın bir sorun..

• Haberler Kötü 1 Kullanıcı Q95T Paneli "Mikro fiber bez ve ekran temizleme solüsyonunu kullanarak temizledim" Diyor
    Sonuç Böyle Q95T Nin Ekranında Koca 1 Mavi Leke

"temiz bir mikro fiber beze püskürtülmüş temizleme solüsyonu İle silinmiş Q95t"

Q9Fn 2018
    Q9R 2019
    Q9T 2020

Samsung Un Bu Sorunu Olduğu Gibi Duruyor,Sakın Sprey ,Cam Sil, Su, Direk Panel Sıcakken Silmeyin,Mikrofiber Bezle Bile Leke Bırakma Riski Var, Alan Alacak Olan Arkadaşlar Dikkat Etsinler

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    Burada bir arkadaş da sorun olmadığını söylemişti.. İlginç 🤔
    Acaba bu durum, bahsettiğiniz gibi ekran soğumadan ve priz takılı iken mi oluyor?
    Çünkü tüm TV üreticileri ekranı silerken TV prize takılı olmasın diyor..
    Her ne olursa olsun böyle mavi bir ekran hoş değil lakin bu arkadaşınki oldukça bariz, değişim alır..

Bende de 55Q80R var. Kurulum yapılırken servistekiler bir temizleme kiti sattı, köpüklü olandan. Ama özellikle uyardılar mümkün mertebe silmeyin ya da köpük kullanmadan silin. Kullanacaksanızda çok çok az kullanın dediler.

Birkaç defa kullanmak zorunda kaldım ama dedikleri gibi çok çok az sıkarak kullandım, şu an için bir sorun yok. Ama sattıkları köpük gerçekten çok kuvvetli. Bilgisayarda kullandım ve inanılmaz temizliyor. Yani yoğun kullanımda ekrandaki kaplamaya zarar verebilir.
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam gunaydin, kurulurken fark etmedim, gunduz ortam aydinlik, ayrica simdi denedim, gunduz isikli ortamda bunu fark etmek imkansiz, dibine kadar girersem ancak belli belirsiz fark ediyorum, fotografta daha belirgin duruyor çıplak gozden.

Evet arkadaşlar anlaşılan o ki Samsung un üst segment tv lerinde 2015 den beri devam eden özelliklede Qled tv lerde olan mavi leke problemi 2020 modellerde de devam ediyor.

2017 ve 2019 model Q led leri kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim ki nasıl silerseniz silin bu mavi kekeden kaçış yok, burada kuvvetli solüsyonla sildim bir şey olmadı diyen arkadaşlar kesinlikle gün ışığında ekranlarına bakmıyorlar.Bu mavi lekeler zaten karanlıkta ve akşam fark edilmiyor.Ne zaman güneş iraya vurursa kabak gibi ortaya çıkıyor.

Ben sildim bir şey olmadı diyen arkadaşlara önerim gün ışığında baksınlar ekranlarına.

Bakın bu resimdeki tv Q95T, aynı tv yi ben mağaza da inceledim.Adam solüsyonu tv ye döküp sildi ve bir şey yok abi dedi.Tabi gün ışığı vurmayan mağaza ortamında göremiyorsunuz.Eminim o tv yi dışarı çıkarsak her yeri mavi dir.

Evet 65Q95 T almayı düşünüyordum ama sanırım bu kararımı tekrar gözden geçirmem gerekecek.

Hocam merhaba

Ayrıca şunu belirteyim bu durum ekran sıcak ken soğuk ken fark etmiyor, 3 gün çalışmamış cihazı bile temizleseniz oluyor bu lekeler.

Siz bu resmi yabancı bir siteden mi aldınız yoksa bizden biri mi, bu kişiye soru sorma şansımız var mı ?

Şimdi dikkatimi çekti resme dikkatli bakın arkadaşlar Güneş direk karşıdan temizlenen yere vurmuş ve mavi leke kabak gibi ortada.

• 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.