Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aldım notlarımı çok teşekkür ediyorum açıklamalarınız için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana forum bunun için var hayırlı oldun tekrardan 👍

• TeknolojiErbabı T kullanıcısına yanıt
    bende sadece q7 series 75 yazıyor
    altında da tv yazılım sürümü

onun altında da kumanda sürümü var

onun altinda da açil kaynak lisansları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek ki q70-80-90 serileri farklı

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam orda q80 lerde yaziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

Yaklaşık 4 metre mesafeden 55q80 kullanıyorum. Çok memnunum.
    Ama şimdiki aklım olsa 65 inç bir tv almak isterdim.
    65q80 14.000 TL bütçeyi aşıyor ama 65q70 alınabilirdi sanki.
    Keşke 65 inç alsanız daha iyi olurmuş ben 2,5 metre mesafeden 55 inç izliyorum 1-2 gün büyük geldi daha sonra hemen alıştım
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Valla bende 65 almak istiyordum ancak bütçe kısıtlıyordu. Kalitesiz panel alıp büyük ekranda kusur görmek mi yoksa kaliteli panel alıp 55 inçe razı olmak mı derken ikinciyi tercih ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirsolmaz

Torrentten indirdiğim bazı dizilerde donma kareleşme sorunu oluyor uzantısı mkv bunun nedeni nedir
    Bende torrentten Mkv 1080 -4k film indiriyorum. X9s zidoo kullanıyorum. Bir filmde rast geldim. Zidoo sorunsuz oynatirken TV kendi Media player kasılma takılma yaptı aynı filmi.
    Birde sunuda bahsedeyim ki önemli bir sorun. 720-1080 filmlerde zidoo ile TV nin kendi Media player arasında görüntü kalitesi bariz farklı. TV'nin playeri ayar felan birşeyler yapıp görüntüde yapaylasmaya sebebiyet verirken zidoo mükemmel görüntü veriyor.
    Devamlı USB ile film izleyen birisi iseniz zidoo Media player tavsiye ederim.
    Zatı bu görüntü kalitesini fark ettikten sonra bir daha TVye takmadım USB belleği hep zidoda izledim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

Valla bende 65 almak istiyordum ancak bütçe kısıtlıyordu. Kalitesiz panel alıp büyük ekranda kusur görmek mi yoksa kaliteli panel alıp 55 inçe razı olmak mı derken ikinciyi tercih ettim.
    Şahsi görüşüm yanlış yaptığınız yönünde zamanla anlayacaksınız

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Yanlış yaptığımı bende düşünüyorum ancak olan oldu
    İleride bu televizyonu satıp daha büyük bir ekrana geçerim diye düşünüyorum.

• Lithium87 kullanıcısına yanıt
    Bencede sonrasında çıkacak sorunlar karşısında hiç baş agritmaya gerek yok. Küçük olsun kaliteli panel olsun :)

• alizel A kullanıcısına yanıt
    Bende o şekilde tercih ettim. Film ve oyun keyfi yeter q80'nin
  • Qledler sene sonu düşeceğine iyice artmış oyun için 55q70 düşünüyordum halbuki.

• quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Qledler sene sonu düşeceğine iyice artmış oyun için 55q70 düşünüyordum halbuki.
    Dövizde artışa geçti fiyatlar artarak bu seviyelerde devam eder
  • Merhaba arkadaşlar 55Q60RAT sahibiyim, televizyondan gayet memnunum ancak iki sorum olacak;
    1- bu tvlerde Türkçe komut güncellemesi ne zaman gelecek, bilgisi olan var mı?
    2- uzman ayarlarında hızlı hareketler bölümü nasıl olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinanAtayldz -- 25 Aralık 2019; 10:9:47 >
  • SinanAtayldz kullanıcısına yanıt
    Bende aynı televizyona sahibim türkçe bixby telefonlara dahi gelmedi tvye de biraz zor gelir düşüncesindeyim hocam.
    Ben motion ayarlarını ikisini de sona getirip 10 yaptım ama siz gözünüzün algısına göre deneme yanılma yöntemiyle yapsanız daha iyi olur kanımca.
  • Arkadaşlar benimde bir sorum olacak. Soundbar wofeer ikilisini alsam. Netflixte ses alamama gibi sorunlarla karşılaşırmıyım. Bu sorunu yaşayanları okumuştum. Kullananlar bilgilendirebilirse sevinirim.
  • hsanlukk H kullanıcısına yanıt
    Hocam ben en yükseğe aldığımda kamera geçişleri pürüzsüz oldu ancak futbol izlerken top kare kare gidiyor resmen, bir türlü ortasını bulamadım.

• hsanlukk H kullanıcısına yanıt
    55q60 Tv'de LG sk9y kullanıyorum ve ses alamama gibi bir durum olmadı. bağlantı kablosu sorunları yüzünden ses alınamaz yoksa neden ses gelmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPowerX -- 25 Aralık 2019; 10:43:43 >
  • SinanAtayldz kullanıcısına yanıt
    İnternet tarayıcısı üzerinden izliyorsanız yayın kaynaklı öyle oluyor hocam. Fakat kanal üzerinden izliyorsanız öyle olmaması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.