Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.339
Cevap
379
Favori
636.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapacağım hocam. 1 2 gün bekleticem sizi kusuruma bakmayın :) cuma akşamı detaylıca yazarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Q80 tv nin ekran ayarlariyla oynarken sacma sapan bir hale getirdim 😁 sdr ayarlarini sifirlayabiliyorum ancak hdr tarafinda bu ayar disable geliyor. Sdr tarafinda fabrika ayarina dondurmek hdr tarafinida sifirlar mi acaba?

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Hocam kuruldu mu televizyonunuz nasil memnun musunuz ?

• devilonur kullanıcısına yanıt
    Süper, eve gidince deneyeyim. Eğer vaktiniz olursa daha detaylı anlatabilir misiniz?
    Çok memnun olurum, Logitech'in kaba kumandası, Samsung akıllı kumandasının yanına hiç yakışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaFeRMaX

arkadaşlar dünya para gömdüğümüz samsung tv ler sanki lg nin gerisinde kalıyor. bariz gözle görülen şöyle bir durum var.
    https://www.youtube.com/watch?v=226kWMOVGGc

vidoaya bakın 4. dk dan itibaren mesela bire bir aynı görüntünün bi lg tarafında bide samsung trafında aynı anda gösterimi var.

lg bariz şehilde çok daha başarılı, samsung ise silik nerdeyse belli bile değil yıldızlar. videonun ilerleyen süresinde büyüteç ile ekrandaki aynı noktalara bakılıyor. burada yine pixellerde lg nin daha iyi bir kodlama yaptığı görülüyor.

birde bu video varhttps://www.youtube.com/watch?v=MVnU9tJkMnI
    burada 0:25 ile 1:30 arasına bakın, heleki 0:53-54-55 saniyelere bakın samsungda beyaz dairenin ertafında kocaman bi glowing war, lg ise temiz ve keskin görüntü

sizce videoda bir bir oynama var mı, yoksa samsung, lg karşısında gerçekten bu kadar başarısız mı kalıyor ?
    Bilgi için tşkler.
    Bu testlerden ziyade, Media mark da 4k filmi Q70 de ve LG Oledde denedim.
    Oled farklı bir boyut. Görüntülerde çok detay veriyor. Görüntü, geçişler, siyahlar herşeyi ile mükemmel. Buradaki herkesde bu aradaki durumun farkında.
    Oledleri sadece oyun ve film izleyeceksiniz alabilirsiniz.

Oled alipta, Logo yanığı ile karşılaşan kullanıcıların en az %90'nı bu konularda bilgisi olmayan kimselerdir.

Demem odur ki, nekadar kral görüntü versede, bu konular hakkinda bilgisi olanlar gidipte oled almaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SARIMSAKLI MAYONEZ

Arkadaşlar harırlayanlar bilir beni. Q70 ve xf9005 alıp sonra ikisini de satan qled sever bir insanım.

Maddi durumum el verdiği gibi tekrar tv arayışına girdim. 65q90 şu an Türkiye de hiçbir yerde yok kapalı kutu. Q900 ellerinde patladı bu sebeple q90 geri çektiler diye düşünüyorum. 15.5 k ye 65q80 aldım. Muhabbeti geçtiği için söylüyorum kutusu beyaz plastik kelepçeli geldi. Servis gelip kurduğunda istenilen sorular olursa cevaplarım.

Teşekkürler.
    Q70 ve xf9005 niçin satmissiniz, kullanımları konusunda artıları eksileri hakkında 70 ile 9005 alicaklar olursa hangisini almali görüşlerinizi paylasirmisiniz. Ben 55Q80 kullanicisiyim ama xg9005 i merak ediyordum. Fakat 80den çok memnunum.
    Bilgi paylasimi olarak yeni aldığınız modelinde sattiginiz tvler hakkında artisi eksisi hakkindada görüşlerinizi paylaşırsanız bizimde soranlar hakkında fikir sahibi olabiliriz

• TeknolojiErbabı T kullanıcısına yanıt
    Ambalaj bana ben ambalaja bakıyorum şimdilik 😀 Akşam servis gelecek kuracak. İnşallah bir sorun çıkmaz da keyifle kullanırız.
    YouTube veya herhangi bir site var mı banding, ekran temizliği, ölü pixel vd testleri eksiksiz yapabileceğim?

• Kurulum tamam testleri yaptık şükür bir sorun yok. Daha önce tv izlememişiz yahu 😉

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam sağ salim gelmiş güle güle kullanın youtube 4k videolar var ve netflixxde 4k içerikler mevcut .

• TeknolojiErbabı T kullanıcısına yanıt
    Başladım izlemeye harika gerçekten. Çok teşekkürler ☺️ 👌

• 17 bin lira para veriyoruz en son modeli alıyoruz. DTS desteklemiyor. Samsung un 7 yıl önceki modeli destekliyor 2019 modeli desteklemiyor. şimdi dışardan player takcaz artık.
  • Arkadaşlar q60r serisinde televizyon kendi kendine açılıyor arada, bu durumu yaşayan oldu mu daha önce?

• SinanAtayldz kullanıcısına yanıt
    Q70 de yaşıyordum. Sebebini evrensel kumandaya yormuştum. Digitürk bağlıydı mesela kumandaya. Önce digitürk kapatıp sonra tv kapatınca kendi kendine açılma hiç olmamıştı.

Şu an q80 kullanıyorum bu sorun hiç olmadı.

Tvniz güncel değilse güncelleyin. Belki düzeltilmiştir

• Televizyon otomatik güncelleniyor, bir tek tv box bağlı başka birşey yok, o da kapalı zaten genelde. Çok can sıkıcı bir durum

• A
    Arkadaşlar merhaba Auto motion plus ayarları bölümündeki bu led net hareketli ayarları bölümünü nasıl aktif ediyoruz?
    Ve bu bölümde sizin ayarlarınız nasıl genel olarak?

• Mağazalar 55q80r modeli yok sadece samsung bayilerinde görünüyor, genel olarak teknoloji marketlerinde 55q70r modeli satılıyor. Neden böyle bir durum var bilginiz var mı ?

Bugünlerde 55q70r modeli teknosada 7.200 tl civarı gidiyor, sanırım böyle giderse alacak gibiyim, bir yandan hala q80 de aklım kalıyor :)

• Samsung yılbaşına özel kampanyası var 10 bin üzeri alışverişlerde 1000 750 500 TL gibi hediye çekleri var Boyner Ikea gibi ve 65 Q90 ,cep telefonu hediyesi uzatılmış acaba iki kampanyaya dahil ederler mi ?

• hakanarslan30 H kullanıcısına yanıt
    Samsung 65q90 Ocak sonuna doğru gelir stoklarda kalmadı demişti

• Teknolojiye bak tv ye yansıtıp Clash Royal oynadım 😀

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Philips lg sonye göre daha çok arttı zamzung fiyatları, satışları düşmüş olmalı.

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.