Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AVSEQ01.DAT , sadays Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
8.352
Cevap
161
Favori
414.915
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
Giriş
    54 Mesaj
    LÜTFEN BANA BİLGİSİ OLAN CEVAP YAZABİLİR Mİ?

Q80R kullanıcıları televizyonlarını güncellediler mi? Yazılım güncellemesi mevcut şu an. Güncellemenin içeriğini bilen var mı? Güncelleme sonrası televizyon nasıl çalışıyor?

Bir iki sayfa önce yine sormuştum görülmedi sanırım.

Dün tv güncellendi mesajını gördüm. Detayına bakmadım. Tek farkettegim yarim çıkan kanal numara ekranı düzelmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    falanfilanhahahaha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    210 Mesaj
    Arkadaslar selamlar. 3.3 - 3.4 metre izleme mesafesi olan salonumda 55Q80R ile 65Q60R modeli arasinda kaldim. Konu ile ilgili fikirlerinize acigim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.A.P.D -- 15 Aralık 2019; 10:27:20 >

Hocam usb ile mi bağlıyorsunuz? Bir çok sebebi olabilir ama benim olabileceğini bildiklerimi söyleyeyim.
    1- Eğer usb 2.0 ise veri aktarım hızı yetişmiyor olabilir.
    2- Kullandığınız disk bozuk olabilir, bazı yazılımlarla test edebilirsiniz.
    3- Torrent ten indirdiğiniz dosya tam inmemiş olabilir eğer inmemiş bölümler varsa Player lar o bölümleri sn lik bile olsa atlayarak iletir o ara karelenme olabilir. Veya başka bir medya oynatıcı programı kullanın.

|
    |
    emirsolmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj

Bende o mesafeden 55 inc kullaniyorum ama 65 de güzel olurdu ilk başta büyük gibi geliyor göze ama alışıyorsun özellik olarak soruyorsan tabikide Q80 boyut olarak istiyorsan 65 inc daha uygun fiyatlı başka modellerede yönelebilirsin

|
    |
    L.A.P.D kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    210 Mesaj

Hocam ikisininde fiyati ayni olsa ve baska bir seceneginiz olmasa hangisini secerdiniz?

|
    |
    TeknolojiErbabı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj

Ne için kullanacağınıza bağlı ne kadar kullanacağınıza üst yorumlarda arkadaş yazmış onu okursaniz karar verirsiniz

|
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Eğer ortamınız çok güneş alan bir yer değilse ve yanlardan seyretme durumu yoksa 65q60. Benim mesafe 4 metre 75 inch tam oluyor. Benim fikrim o mesafe için 55 biraz ufak kalır.

|
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj

Arkadaşa katılıyorum. 55 inci kullanıyorum ben de. İlk başta büyük geliyor. 3 gün sonra göz alışıyor. 65 olsa daha iyi olurdu. 3 metreden izliyoruz. İmkanınız varsa 65 inç alın derim.
    |
    |

Harici playler derken hocam ben TV yi açtığımda direk aydınlatma da çalışsın istiyorum hue köprü aparatı var dimi onu diosunuz

|
    |
    MiLaReSoL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    9 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TENTEN7

2. perde..... Vatan bilgisayarı bu gün aradım en sonunda bana bir kargo takip no verdiler. Hemen horoz lojistikle görüştüm..
    TV 3 aralıkta VATAN a gitmiş ama teslim almamışlar ve TV şuan Horoz L depolarında yatar halde bekliyormuş. Nasıl müthiş değil mi Ulan gavurun malımı O.. Para verdikte aldık. Bu vatan teslim almadığı ürünün eksikliğini nasıl kayıtlara girer anlayamadım TV 3 aralıkta teslim alınmadı gözüküyor VATAN sa 5 aralıkta yan köpükler yok iade kabul edilemez not almış.. Ortada bir sahtekarlık yok mu ?

Ve sonuç TV 17 gündür yok bende... VATAN dan sakına bir iade işine giriŞmeyin para verdiğiniz malın peşinde koşar kalırsınız.. rezillik...

Alıntıları Göster
    Vatan dan q70r almıstım 14 gün içinde iade sürecini başlattım tv yı kargo aldı 17 gün oldu tv ortada yok.. defalarca aradım bize ulasmadı denildi en son bu gün aradım üründe eksik varmış size geri gönderdik dediler. tv nin yan köpükleri yokmuş lütfen yan köpük nedir gercekten yan köpük varmı bana söylermisiniz. alt üst ve ekran köpükleri var başka ?? hadi yok diyelim 7000tl lik iade bir köpük yok diye gerimi gönderilir. lütfen yan köpük nedir..
    14 günlük cayma hakkı inanın yalan. karşı tarafın elindesiniz ...deselerki kumanda yok ispatlayamıyorsunuz. siz lütfen bir iade süreciniz olursa herseyi kayıt altına alın.. TV gezdi dolandı sonra bana geri gönderiliyor.. kargo takip numarasını istedim veremediler. kayıt aldılar..

bu linkte yan köpük nerde......https://www.youtube.com/watch?v=sBGRk0lEc0g

21. gün tv kargo inceleme derken bana geri geldi. kutuda hiç bir şey eksik değil. aradım vatan bilgisayarı dedim bu kutuda bir tek şey eksik değil neden bana geri gönderdiniz.
    Yan köpük yok Cümlesini kabul etmiyorum çünkü bu tv de yan köpük hiç olmadı ki tüm kutu açılışlarına baktım internetten öyle bir şey yok. beni 2 dakika beklemeye aldılar ve

ŞOOOOKKKKKK

Efendim üretici firmayla görüşmüşler evet tv de zaten yan köpük olmazmış ... hay ben sizi..... sonrası isterseniz tv yi geri gönderin ..... dediler..
    uzunca şikayetimi dile getirdim ve ben artık aynı kayığa binmem deseniz ki 3 katı para vereceğiz bu tvyi yinede size göndermem.. eve geldiğine sevindim tvnin dedim.
    Yan köpük yok diye yazan kimse çok kişinin hakkı var üzerinde ben hakkımı ona helal etmiyorum bu yaşadığım sizlere de ders olsun. VATAN BILGISAYAR ürün iadesi çook iğren berbat ve sakına bulaşmayın... size de yan köpük yok diyip sonra ürün size geri geldiğinde AAAAAAAA yan köpük zaten olmuyormuş isterseniz geri gönderin derler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TENTEN7 -- 17 Aralık 2019; 17:3:57 >

• Yarbay
    2074 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: falanfilanhahahaha

Arkadaşa katılıyorum. 55 inci kullanıyorum ben de. İlk başta büyük geliyor. 3 gün sonra göz alışıyor. 65 olsa daha iyi olurdu. 3 metreden izliyoruz. İmkanınız varsa 65 inç alın derim.
    Aynen ben de 2,5 metre mesafeden 55" kullanıyorum 3 gün sonra gözüm alıştı
    |
    |
    Tercihimi 55Q80 den yana kullandim. Nedenlerine gelirsek, isik parlamasi ve siyah kalitesi diyebilirim. Izleme mesafesi 3.25 civari. Yeterli olucaktir diye dusunuyorum.

• Yüzbaşı
    355 Mesaj

Köprüden hariç, hdmi synch diye bir aparat almak gerekiyor bildiğim kadarıyla. Görüntü oradan geçecek o da köprüye iletecek, renkler değişecek.. Sanırım mantık bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    latifargok48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: L.A.P.D

Tercihimi 55Q80 den yana kullandim. Nedenlerine gelirsek, isik parlamasi ve siyah kalitesi diyebilirim. Izleme mesafesi 3.25 civari. Yeterli olucaktir diye dusunuyorum.
    Hocam nerden kaç tl ye aldınız q80 i bende q70 almıştım iade sonrası q 80 almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eng1234 -- 18 Aralık 2019; 22:52:14 >
    |
    |
    75Q70 modelinin incelemesi Teknoseyir’de Levent Pekcan’ın nefis anlatımıyla yayınlanmış. Şu ana kadar izlediğim en güzel türkçe inceleme videosu. Televizyonu almayacaksanız bile Levent Pekcan’ın anlatımı için izlenir bu video

https://www.youtube.com/watch?v=8fULZKa4edY&feature=youtu.be

• Binbaşı
    1832 Mesaj

LP anlatırda izlenmez mi😀

|
    |
    Antikes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1832 Mesaj

Hocam neden iade ettiniz öğrenebilir miyim?

|
    |
    TENTEN7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    200 Mesaj
    Arkadaşlar gitti gidiyor da 65Q80 12.500 TL düşmüş fiyatı alınır acil bilgi verirmisiniz. Firma ismi ucuz-kolik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Aynı firmanın aynı modeli Hepsiburada fiyatı 14.699. Ben şahsen cesaret edemezdim o firmadan almaya. 2 bin birden düşmesi ve sadece gittigidiyor için yapması şüphe uyandırıyor 😀

|
    |
    hakanarslan30 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.