Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mavi_06 , mavi_06 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.293
Cevap
375
Favori
630.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nerden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

nerden aldınız?
    internetten online vatan bilgisar 14 günlük cayma hakkımı kullandım.. dert sahibi oldum.
  • TENTEN7 T kullanıcısına yanıt
    bende q70 aldım vatandan bu bandingle alakalı video çektiniz mi bakabilir miyiz?
    7500e iyi almıssınız iademietmek istiyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

bende q70 aldım vatandan bu bandingle alakalı video çektiniz mi bakabilir miyiz?
    ben de video yok ama bu arkadaş gayet iyi resim çekmiş eklemiş. tabi ki yine vatan mağduru ve q70ra satın almış... bu bilerek insanlara kusurlu seri sorunlu ürün satmaktır ahlaksızlıktır.
    https://www.sikayetvar.com/samsung/samsung-55q70-kusurlu-sifir-televizyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TENTEN7 -- 10 Aralık 2019; 12:46:15 >
  • zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    Video şikayet var sitesine ekledim.
    Şikayet var sitesine girip vatan bilgisayar ayıplı mal değişimi yapmıyor başlıklı şikayette ve yine aynı sitede samsung 55q70 kusurlu sıfır televizyon başlığı altında şikayetlerimde video mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kimdi o arkadaş Samsung hatalı veya iade ütün satmaz onları açık arttırmayla belli yerlere satar dolayısıyla internetten gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz sıfır tv alırsınız diyen? İndirimi Samsung un kendisi yapmadığı sürece her zaman şüphe duymakta yarar var. Size de geçmiş olsun umarım daha fazla uzamadan çözülür sorununuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eee bendim de ne alaka Samsungla konunun ne alakası var sorunu çıkaran Vatan Bilgisayar

Ayrıca ben hatalı ürun satmaz demedim samsungun ortağı mıyım karını bana mi veriyor teşhir ya da iade ürün stmaz dedim yani kastettiğim outlet ürün

Üründe kronik sorun varsa elbette ürünü değiştirmek zorunda Samsung

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 10 Aralık 2019; 14:49:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErrorVerenHesapMakinası

Q60RAT nasıl cihaz? Sıradan bir 4K tvden her türlü iyi midir?
    Sıradan 4k derken hangi modele karşı mukayese ediyorsunuz.
    Q60 güzel TV. Bende onu alicaktim sonradan Q80 aldım.
    Fiyat segmentinde
    Samsung Q60
    Sony xf9005
    Philips pus7504
    Bu modellerde araştırma yapabilirsiniz.
    Bu bahsettiğim 55 ekran tvlerde ile 3-4 binlik tvlerden her şekilde daha iyi ona şüpheniz olmasın.
    Fakat bahsettiğim modellerden en guveniliri Q60 yoksa xf9005 ide deney bilirsiniz veya daha düşük fiyat olarak Pus7504'ü

• quote:

Orijinalden alıntı: TENTEN7

ben de video yok ama bu arkadaş gayet iyi resim çekmiş eklemiş. tabi ki yine vatan mağduru ve q70ra satın almış... bu bilerek insanlara kusurlu seri sorunlu ürün satmaktır ahlaksızlıktır.
    https://www.sikayetvar.com/samsung/samsung-55q70-kusurlu-sifir-televizyon

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun hocam, ben tv yi doğubank dan almıştım, şimdi bu konuyu okuyunca şükrediyorum ki tertemiz bir tv geldi, gerçekten çok sıkıntılı bir süreç, dünya kadar para ver, sonra da uğraş dur.

Bu firmalar neden böyle, neden zorla insanları kazıklamak, hak yemek için uğraşıyorlar.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Ben size söyleyeyim firmaların neden insanları kandırdıklarını!!!
    Birçok kullanıcı bunun sorun olduğunu bilmiyor
    Birçok kullanıcı bununla uğraşamam mahkemeye versem 1-2 yıl sürer diyor servis çağırıyor onlarda bu durum normal diyor konu kapanıyor!!!
    Halbuki üründe gerçekten sorun varsa mahkeme eninde sonunda kazanılıyor ve hak yerini buluyor.
    Firmalarda nasıl olsa mahkemeye veren sayısı 100 de 1 i geçmez deyip sürüyorlar sıkıntılı ürünleri piyasaya bu kadar basit.
    Senin cebinden benim cebimden binlerce lira çıkmış kimin umurunda durumu yani !!!

• Eng1234 E kullanıcısına yanıt
  • Herkese merhaba.

Q70R/Q60R/XF9005/PUS7304 arasında kaldım, bir türlü karar veremiyorum. Vertical banding olayına cidden takılan bir insanım. Bu modeller arasından hangisini (veya varsa diğer alternatifleri) önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eng1234

Ben size söyleyeyim firmaların neden insanları kandırdıklarını!!!
    Birçok kullanıcı bunun sorun olduğunu bilmiyor
    Birçok kullanıcı bununla uğraşamam mahkemeye versem 1-2 yıl sürer diyor servis çağırıyor onlarda bu durum normal diyor konu kapanıyor!!!
    Halbuki üründe gerçekten sorun varsa mahkeme eninde sonunda kazanılıyor ve hak yerini buluyor.
    Firmalarda nasıl olsa mahkemeye veren sayısı 100 de 1 i geçmez deyip sürüyorlar sıkıntılı ürünleri piyasaya bu kadar basit.
    Senin cebinden benim cebimden binlerce lira çıkmış kimin umurunda durumu yani !!!
    Hocam çok güzel açıklamışsiniz durumu.Bende n11 den Q80 aldim.Kutusu acilan urunu 14 gunde iade hakki olmasina ragmen iade almayiz dedi firma.3 kez ürün degisti.ölü piksel cikti.3.de de canli piksel vardi.Samsung 3 adede kadar normal dedi.Bende dün yolladim evraklari şirket avukatima .Hem saticiyi hem sansungu mahkemeye verdim.3 yilda surse ugrasilacagim.Millet ugrasamaz diye sansini deniyorlar.Ayipli mal satiyor servis raporu var.Hala canli piksel ölü piksel 3 olmali en az diyor.1 tanede olsa ayiplidir bu degistirmesi gerekiyor.10 yilda surse ugrasirim acelem yok.Herkes hakkini arasin.

• 2012 yılında almış olduğum Samsung 46 d8000 marka televizyonum, 2016 yılından itibaren sol tarafından dikey çizgiler belirmeye başladı.
    İlk zamanlar önemsemedim, 3-4 çizgi ve fazla da belli olmuyordu.
    Sonra, zamanla çizgiler artmaya ve ekrana yayılmaya başladı.
    Daha da belirgin oldular.
    Özellikle yeşil, kırmızı ve mavi renklerde çok belli oluyor.
    Bazen belirginlik azalıyor, bazen de çok artıyor.
    Samsung servisine derdimi anlattım; dedi panel değişecek.
    Kaç para?
    3500 lira.
    Dedim dalga geçiyorsunuz, 2012 yılının tv’si ve full hd eskimeye yüz tutan teknolojiye sahip tv’nin paneli bu kadar pahalı mı olur?
    En baba 46 inç full hd tv şu an 3000 tl bile değil.
    Maliyeti kaç para da bana 3500 lira çekiyorsunuz dedim.
    Ibıdık zıbıdık konuştu servis, bende çıktım.
    Samsunga mail attım, derdimi anlattım, servis bu kadar fiyat çekti vs..
    3 gün sonra Samsung Türkiye den bir hatun aradı, ona da anlattım durumu.
    İşte aldığınız tv, zamanının en iyisiydi falan demeye başladı.
    Bende dedim zamanının en iyisi olsa bile şu an full hd en iyi tv kaç para dedim?
    Bir şey diyemedi.
    Siz bu tv’nin panel maliyetinin 10 katına bunu satmaya çalışıyorsunuz dedim.
    Bana çözüm üretmeyip laf kalabalığı yapacaksanız kapatın dedim.
    Velhasıl kelam, bir daha samsung kesinlikle almam.
    Tv’yi kaldırdım depoya.
    Gittim 1 ay önce sony ag9 aldım.

• blueman7 kullanıcısına yanıt
    Bende n11'den q80 aldım. Geçmiş olsun umarım bir an önce hakkınızı geri alırsınız.
    Hangi satıcıdan almıştınız?
  • saredsa kullanıcısına yanıt
    hocam bende de z5500 var,akıllı kumanda kurulumdan sinema sistemi olarak tanıtıyorsunuz cihazı. önünüze marka seçenekleri gelecek. Arama kısmına logitech yazıp eklerseniz tv nin kumandasından ses yükseltme alçaltma ve tamamen sessize alma fonksiyonları aktif oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilonur -- 11 Aralık 2019; 4:5:24 >
  • Lithium87 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler sagolun.Simporttan almistim ben.Ama genel olarak butun saticilar tvlerde 14 gun iadede kutu acilinca geri almiyorlar servis raporu istiyorlar.Kutuyu acmadan icini nasil gorsun müşteri kanunu uygulamiyor cogu satici.Teknosada 30 gun kosulsuz iade vardi mesela kutu acik olsa bile.Q80 olsaydi ordan alirdim.Ucuz olacak diye ugrasmamak lazimmiş anladim.

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

2012 yılında almış olduğum Samsung 46 d8000 marka televizyonum, 2016 yılından itibaren sol tarafından dikey çizgiler belirmeye başladı.
    İlk zamanlar önemsemedim, 3-4 çizgi ve fazla da belli olmuyordu.
    Sonra, zamanla çizgiler artmaya ve ekrana yayılmaya başladı.
    Daha da belirgin oldular.
    Özellikle yeşil, kırmızı ve mavi renklerde çok belli oluyor.
    Bazen belirginlik azalıyor, bazen de çok artıyor.
    Samsung servisine derdimi anlattım; dedi panel değişecek.
    Kaç para?
    3500 lira.
    Dedim dalga geçiyorsunuz, 2012 yılının tv’si ve full hd eskimeye yüz tutan teknolojiye sahip tv’nin paneli bu kadar pahalı mı olur?
    En baba 46 inç full hd tv şu an 3000 tl bile değil.
    Maliyeti kaç para da bana 3500 lira çekiyorsunuz dedim.
    Ibıdık zıbıdık konuştu servis, bende çıktım.
    Samsunga mail attım, derdimi anlattım, servis bu kadar fiyat çekti vs..
    3 gün sonra Samsung Türkiye den bir hatun aradı, ona da anlattım durumu.
    İşte aldığınız tv, zamanının en iyisiydi falan demeye başladı.
    Bende dedim zamanının en iyisi olsa bile şu an full hd en iyi tv kaç para dedim?
    Bir şey diyemedi.
    Siz bu tv’nin panel maliyetinin 10 katına bunu satmaya çalışıyorsunuz dedim.
    Bana çözüm üretmeyip laf kalabalığı yapacaksanız kapatın dedim.
    Velhasıl kelam, bir daha samsung kesinlikle almam.
    Tv’yi kaldırdım depoya.
    Gittim 1 ay önce sony ag9 aldım.
    Hocam size bir numara vereyim arayın sorun panel var mı diye, bu adamlar zamanında panel ithalatı yapıyorlarmış, ben 40c650 paneli almıştım bu adamdan ve evi ağzına kadar panel doluydu. Biii şansını dene. Özelden atıyorum numarayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: osezginn

Herkese merhaba.

Q70R/Q60R/XF9005/PUS7304 arasında kaldım, bir türlü karar veremiyorum. Vertical banding olayına cidden takılan bir insanım. Bu modeller arasından hangisini (veya varsa diğer alternatifleri) önerirsiniz?
    Q70 alicaginiza Q80 tercih etmeniz daha iyi olur.
    Pus 7305 yerinede bence 7504 tercih edilmeli.
    Unutmayın Sony ve Philips android tabanlı. Açılıp kapanması kanal geçişleri ağır.
    Tizen çok seri android işini mi box bağlayarak cozebilirsiniz.
    Philips den çok şikayet okudum. Güven hissi vermiyor.
    Bence 9005 veya Q60 a bakın. 9005 ise Q70 kalitesinde bir TV andorid olması hariç.

Bende Q60 dan yola çıkıp bu bahsettiğiniz modellerin hepsini araştırıp Q80 aldım memnunum

Sunuda belirteyim samsungda olmayan DTS ve Dolby atmos Sony ve Philips de var.

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.