Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet o dediklerinizi desteklemiyor. onu da çok detaylı olmasada araştırdım. evimde zaten o kalitede ses sistemleri yok. sesi sadece atmos dolby vermesi yetmiyor. verdiğinde onu karşılayacak sistem lazım. sinemalardaki gibi evin farklı bölgelerine yerleştirebileceğiniz ve dts yi destekleyen ses sisteminiz varsa sorun olabilir. onu player larla aştıklarını söyleyenler var. ben tv nin kendi hoparlörünü kullanıyorum. daha sonraları belki bar alabilirim. bu sebepten dts ye takılmadım. kendi hoparlörüde beni tatmin etti. yeterli seviyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep61 -- 9 Kasım 2019; 12:17:13 >
  • Q70r alma niyetindeyim elimdeki hdd ye kayıtlı 4k filmlerin neredeyse tamamı dts ve dolby atmos ses kodekli ayrıca lg nin sk9y soundbar i da mevcut şimdi merak ettiğim usb den bağladığımda tv dts ve atmos u vermiyor anladığım peki soundbar dan sesi verir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dts olanları vermez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55Q60R için bir ayı aşkın bir süredir bekliyorum 11.11 i. Şu anda normal satan tüm dükkanların fiyatları yükselmiş durumda. Umarım hayal kırıklığı yaşamam ve beklediğime değer.

• recep61 kullanıcısına yanıt
    sahsen playerlara extra para veremem tüm ses formatlarını destekleyen soundbarlar var onlar tv ile birlikte eşleştirince bana yeter
  • khaos kullanıcısına yanıt
    vermez tv desteklemiyor
  • DrPowerX kullanıcısına yanıt
    Nasıl yaptınız? Ayrıntılı tarif edebilir misiniz?
  • falanfilanhahahaha F kullanıcısına yanıt
    Denetim merkezinin içinde ekran yansıtma var ya oradan. İos 12 ustu olmasi gerekiyor galiba ona dikkat edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPowerX -- 9 Kasım 2019; 16:21:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hulusi kullanıcısına yanıt
    Bende ayni modeli takip ediyorum hocam en iyi fiyat 12.999 TL ile Trendyolda ama oda faturayi sirkete kesmiyor ve taksit az biraz daha bekleyecegim

• Acaba altyazilarda parlama nasıl? O sorun giderilebiliyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blueman7 kullanıcısına yanıt
    Media Markt ve vatandan Samsung 65q90r + a80 cep telefonu için 16.750 TL fiyat aldım.
    Çok iyi fiyat. Telefon 4.000 TL 12750 TL ye geliyor q90r.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

sahsen playerlara extra para veremem tüm ses formatlarını destekleyen soundbarlar var onlar tv ile birlikte eşleştirince bana yeter
    Yetmez hayal kırıklığına uğramayın dts sesi alamazsınız hiçbir şekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

Media Markt ve vatandan Samsung 65q90r + a80 cep telefonu için 16.750 TL fiyat aldım.
    Çok iyi fiyat. Telefon 4.000 TL 12750 TL ye geliyor q90r.
    Hocam bende 55Q80r arıyorum güzel kampanya denk geldiniz mi?
  • hulusi kullanıcısına yanıt
    Guzel fiyat hocam telefon ihtiyaci olan icin iyi bir alisveris olur

• :S kullanıcısına yanıt
    Merhaba siz karar verdiniz mi. Ben de fiyat nedeniyle 82q60rat sipariş edeceğim pazartesi. Araştırmalarımda q70 ile aralarında 6 bin liralık fark olmasına değecek bir pratik kullanım farkı tespit edemedim.
    Mevcut Tv im 65 inch sony 9005 bunu odaya taşıyacağım. Artık gözümüze küçük geliyor iki yıl sonunda.

En iyi tv Nin aynı paraya alınabilecek en büyük tv olduğunu düşünüyorum. 100 hz ve Va panel olma kaydıyla.
    Bu koşullarda 82q60 fiyat performans en üst görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Alıntıları Göster
    Trendyol’daki fiyat şu an en iyisi. Oraya bir bakın derim.

• Önceden Teknosada 55Q60R modelini mağazadan al seçeneği ile sepete eklemiştim.Şimdi tekrar girdiğimde ürün indirimle 5.034 liraya denk geliyor ama bir yanlışlık mı var anlamadım. Başka bir ürünü bu şekilde sepete ekleyemedim. İşleme devam edip kredi kartı bilgilerimi de girmek istediğimde yine aynı fiyat karşıma çıkıyor. Bir hata olmuş diyip siparişimi iptal ederler mi? Almalı mıyım sizce, şu ana kadar ki en düşük fiyat olmuş oluyor.
  • Samsung 55Q80R şu anda 8.250'ye alınınabiliyor da efsane Cuma'da yine bu seviyelere düşer mi sizce arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Alıntıları Göster
    Q90r nin bu fiyatları görünce Q80r ye bakasım gelmedi :):)
    Şaka bir yana Q80 leri de sordum samsung shoplar 14.800 Tl civarında inmiyorlar en fazla 14.000 Tl olur dediler.
    Diğer Vatan, MM, Teknosa'da zaten satışı yok. Q80 ler samsung mağazalarına özelmiş.
    En uygun Trendyol Q80 / 13.000 TL
    Aslında q70 şuan tam f/p ürünü 9.999 TL MM, Vatan, Teknosa'da.
    Ama Q90 telefonla çok daha cazip hale geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulusi -- 9 Kasım 2019; 22:31:27 >

• Q80r sahipleri karanlık sahnelerde altyazılı içerikte local dimöing performansı nasıl ? Beklenmedik parlaklık değişiklikleri oluyor mu alryazı çıkınca ?

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.