Şimdi Ara

Akşam izlenemeyen 85 inç Samsung QLED Tv q70a Clouding 85q70a Teknosa - Aras - Samsung (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ne yazıkki hakkımı orada aramak zorunda kalacak gibiyim. Hala farklı mağazalarla çözüm üretmeye çalışıyorum.

• @popturceyn özel mesaj kapalı sanırım. hocam bir şekilde sesimi duyurma noktasına gelmeden önce işimi çözmek için değişim yapabileceğim ürün hakkında bilgi almaya çalıştım fakat kaydadeğer bir dönüş olmadı. Birde asıl sorun oledlerdeki fiyat farkı 83 için konuşursak 5-10 bin değil min 30 binden fazla o kadar fark da değmez diye düşünüyorum

• sonmatrix1 S kullanıcısına yanıt
    hocam bahsettiğiniz tv nin 65 incini görmüştüm magaza ortaminda ama 86 inc olunca ayni tv olur mu bilemiyorum.sonucta full array ips ,edge led va dan daha iyidir.gecen ayin son haftasinda 77c1 39 bine satildi magazalarda hatta buradan biri siparis verdi ama teshir yollamislar gibi bir sey vardi.83c1 yada 77c2 gercekten o paralara degmez.
    edit:iade alabilirseniz 77b1 o fiyatlara bulunanilir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popturceyn -- 11 Temmuz 2022; 22:17:3 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Antikaruh kullanıcısına yanıt

Hocam malum ölenler pahali, varmi va direkt led lokal dimming özellikli tv tavsiyeniz.75 85 inc civari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odesy kullanıcısına yanıt

Başka tavsiye varmi hocam 75 inc civarı f/p

• LaViTz kullanıcısına yanıt

malesef hem 75 inc ve üzeri olacak hem va panel olacak hem d-led olacak fiyat performans zor hocam bütçe var sorun olmaz derseniz maksat sinema ise va panel miniled tvler suan alınacak tvlerin başında geliyor

• odesy kullanıcısına yanıt

65 olarak varmi hocam.

• LaViTz kullanıcısına yanıt

Philips in 75pml9506 modeli var...

• Son durum ne hocam? Arkadaşta aldı 85 inç Samsung bulutlanma yüzünden değişim yapıldı yeni tv de aynı sorun var her yer bulut. Para iadesi talep etti bu sefer.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.