Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.835
Cevap
106
Favori
165.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Serkaner7

Csc yi "Tur" olarak nasıl değiştirdiniz root yapmadan, detaylı anlatabilirmisiniz, ben beta 7 ye geçince csc btu oldu, root yapmadan tekrar csc yi tur yapmaya çalışıyorum.

Arkadaş gayet açık anlatmış sen onları anlamıyorsan ilk sayfada odin anlatımlarına falan bak biraz daha bilgi edin gene olmuyorsa boşver anlayan birisine baktırırsın.
  • Arkadaşım odinle yükleme konusunda bilgim var, diğer arkadaşın yöntemi ile de kurulum yaptım ve bende csc değişmedi, farklı bir yöntem kullanmış olabilir mi diye soruyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SamFirm 0.3.6 sürümü ilk sayfaya eklenmiştir.
  • arkadaşlar .zip uzantılı custom romu hafıza kartı olmadan bilgisayardan kurmanın bir yolu var mıdır ?
  • sammobile sitesinde betaf,rmware ler nereden indiriliyor firmware e tıkladıgımda hepsi 6.0.1 gosteriyor
  • Arkadaşlar SM-G935F modelinin firmware i silinmiş sanırım indirebilen var mı upload edip sevaba girmek istemezmiydiniz.
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkaner7

Arkadaşım odinle yükleme konusunda bilgim var, diğer arkadaşın yöntemi ile de kurulum yaptım ve bende csc değişmedi, farklı bir yöntem kullanmış olabilir mi diye soruyorum...

Arkadaşım bende csc değiştirmedim. sorduğum zaman geçmiş sayfalara bakın diyorlar. Bakıyorum zaten ama konular çok karışık detaylı değil. Adamın biri önce rom kurdum sonra csc flaşladım oldu diyor aynısı yapıyorum csc hala Arap Emirlikleri kalıyor. Bi yardımcı olmak bu kadar mı zor?

• quote:

Orijinalden alıntı: c0mic

sammobile sitesinde betaf,rmware ler nereden indiriliyor firmware e tıkladıgımda hepsi 6.0.1 gosteriyor

Oradan indiremezsin öyle bir sitede betayı dağıtmazlar.
  • Bugün itibari ile bir güncelleme geldi arkadaşlar.

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

• Hem vpn'le hem de vpn kullanmadan kontrol ediyorum ama bana henuz gelmedi guncelleme.
    Samsung bi de su durumu duzeltip guncellemeleri herkese ayni anda sunsa cok buyuk is basaracak.
  • Galaxy s7 edge ile nougat a cuma gunu gecebıldım..
    şimdilik bir sıkıntı yok
    sadece menulere ve ayarlara alısmak bıraz sure alacak gıbı.

Fakat csc olarak ne yaptıysam BTU dan baskasını secemedım
    language ekranında kapatıp wipe ları yaptım 2 kere fakat yıne de csc thr den btu ya dondu
    bunu TUR yapamazmıyım bu saatten sonra

ya da nerede yanlış yapıyorum

veya BTU olarak kalırsa sorun olur mu guncellemeler hıc mı gelmez?
  • @MühendisMurat hocam şimdi ben doğru mu anla mışım? Ben android 7 deyim şu telefonum s7 ve csc'm tur ama ben android 7 yi çok sevemedim bu yüzdende android 6 ya geri döneceğim. CSC mi değiştirmeden dönmek için şu adımları mı izlemeliyim:

Öncelikle telefonumun yedeğini almalıyım çünkü bu işlem telefondaki herşeyi silecek.
    Daha sonra buradakihttp://www.sammobile.com/firmwares/download/105196/G930FXXU1BPJE_G930FOJV1BPH4_TUR/ romu indireceğim ve odine gerekli dosyaları yükleyeceğim fakat önemli olan nokta home csc değil de diğer csc yi kullanmak değil mi? diğer cscyi csc yerine yerleştirdikten sonra telefona romu flaşlayacağım ve hoşgeldiniz ekranında telefonu recovery moduna alacağım ve wipe işlemlerini yapacağım. Daha sonra telefonu açtığımda phoneinfo programıyla baktığımda csc:tur yazacak doğru mudur?
    İyi Geceler.

• Önce bir geri dönmek var mı diye sorsaydın ?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Yok mu?

• Beta nougat'ta samsung tema store çalışıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaskoyaslay

Yok mu?

Ben yok diye biliyorum sor istersen S7 konusunda deneyen olmuş olabilir.
  • Hem eşimin S7'sinde, hem de benim A9 cihazımda parmak izi sıkıntısı yaşıyoruz. Parmak izini ekliyorum, cihaz ilk gün saliseler içinde tanıyor, 2. günden itibaren tanıma süresi uzamaya, bir kaç denemeden sonra tanımaya başlıyor... 3-5 gün sonra ise neredeyse %90 parmak izimi tanımaz oluyor. Bu sorunu sizler de yaşıyor musunuz, bir çözümü var mı? 2 cihazda da aynı sıkıntının olması ve sıkıntının biçimi nedeniyle ben bunun bir arıza olduğunu düşünmüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Gençler bu android 7 ile gelen yeni yapıda cihazı sessize alma özelliği yok mu edilmiş? Ben mi bulamıyorum?

Arkadaşlar Wipe yapmadan önce sorayım dedim tekrar. Bende mi yok sessize almak yoksa sizde de mi yok???????

• Arkadaşlar yükledim hiç sıkıntı yaşamadım hiç wipe işlemi de yapmadım direk kurdum veriler silinmeden sorun çıkmadı.

1- Kurulduğunda yapım numarası G935FXXU1ZPK4 olarak gözüküyor son sürümü bu mu şuanda?

2- CSC dosyası TUR olarak kurdum ama nereden bakacağız buna bulamadım?

3- Bir de klavye ile mesaj yazarken mesaj tahminleri çıkmıyor sizde de aynı problem mi var?
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.