Şimdi Ara

Samsung pişmanlıktır. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nedendir bilmiyorum ama hayatım boyunca kimin telefonu durduk yere arıza yapsa telefon Samsung çıkıyor, gercekten insanlara üzülüyorum bu arkadaşım gibi kac kişinin hikayesini dinledim ben ve anladım ki samsung telefondan anlamıyor abi samsung gitsin televizyon yapsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur_77 O kullanıcısına yanıt
    Samsung Kore merkeze durumu izah et. Sana sifir yeni cihaz vermeleri gerekirdi.

Degisim talebini belitmene ragmen senden habersiz onarim yapmislarsa ( ki yine yapamamislar daha da bozmuslar ) teslim almayacaktin yani teslim imzasini atmayacaktin. Iste o zaman teknik servis tipis tipis degisim icin islemleri baslatacakti .
  • Bence hiçbiri teleservice den daha berbat olamaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    aynen öyle. yurtıdışı s3 aldım. 3 sene sorunsuz kullandım bir tek kilit tuşu bozuldu o da kronik.
    şimdi yurtdışı s6 edge var. hiçbir şeyi yok maaşallah.

bu ikisinden önce her telefonumda büyük sorunlar yaşadım, hepsi tr garantiliydi. kvk, teleservice, genpa hepsine gitmişimdir :D sony ericsson zamanında tüketici hakem heyetine bile gittik. 3 kere 0 ı ile değişti telefon. daha neler neler :)
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    talebimi ilettikten sonra zaten cihazı 1 2 hafta almadım sürekli aradım servise gittim. Maalesef ki sonuç alamadım hiç bir şekilde kimsenin umurunda değildi benim cihazı almış olmam veya olmamam. Dedikleri tek laf şuydu 6 ay sonra cihaz imha olur bilginize lafıydı. Ayrıca Teknik servis her yaptığı hareketi samsung'a bildirmiyor hala 2 servis kayıtım gözüküyor şaka gibi :)
  • onur_77 O kullanıcısına yanıt
    Tuketici mahkemesine basvur .

Sonucta degisim talebin varken istegin disinda onarim yapilip teslim edilme dayatilmaktadir diyeceksin.

Kore ye de durumu izah et e-mail ile. Tum evraklarin dijital kopyasini ekleyerek mail at.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Başvuruda bulundum tüm belgeleri ilettim belgelerin üzerinde taleplerim de yazıyor. Mail atmıştım buraya yazdığımın bir kopyasını ve linki, bugün geri arama kaydı oluşturmuşlar sonuç çıkmaz ise dediğinizi yapacağım.
  • Attığım mail'e cevap

Merhaba, Ben Samsung Müşteri Danışmanınız Yasin.

Onur Bey, karşılaştığınız bu durumu anlıyorum. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.

Yaşamış olduğunuz durum ile ilgili Samsung Electronics Türkiye olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Konu ile ilgili şikayetiniz yetkili birimlerimize iletilmiştir. Yetkili birimlerimiz tarafından gerekli incelemeler başlatılmış olup, en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Samsung Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederim.

Uzaktan erişim ile hayatınızı kolaylaştırmak ister misiniz? Akıllı telefon ve televizyonlarınıza bağlanmamız için 444 77 11‘ i arayınız detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayınız.
  • Tekrar merhaba arkadaşlar bugün telefonu bayiden aldım. Aslında bu sefer kesinlikle yapıldığını umuyordum lakin yine hayal kırıklığına uğradım. Bu seferde şebeke problemi yaşıyorum. Arayanlar ulaşamıyor sadece dışarıda çekiyor, internete zar zor giriyor çıldırmak üzereyim artık bu kadar da iş bilmezlik olur mu kamera problemi ekran problemi için gönderiyorum hiçbir parça değişmesi yok ama ne hikmetse şebeke problemi çıkıyor. Sanırım bunlar tüketiciyi nasıl yıldırırız, nasıl rezil ederiz, nasıl doğduğuna pişman ederiz onun derdindeler başka hiçbir şey değil. Ek olarak il hakem heyetine gittim artık telefonu servise gönderme bir bir buçuk ay sonra kararı çıkartacağız seni arayıp telefonu inceleyeceğiz dedi. Ne yapabilirim bu konu ile ilgili lütfen yardımcı olun?

[simage]
     Samsung pişmanlıktır.
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur_77 -- 24 Şubat 2016; 16:44:58 >

•  Samsung pişmanlıktır.

Samsung pişmanlıktır.

Samsung pişmanlıktır.

Samsung pişmanlıktır.

Samsung pişmanlıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur_77 -- 24 Şubat 2016; 16:50:27 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.