Şimdi Ara

Samsung P2050N 20' nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lcd monitör almaya karar verdim ve dün biraz dolşatım mağazaları(bimeks,gol,mediamarkt vs..) baktığım ürünler içinde bu hoşuma gitti gold'da 296 lira kredi kartına vade farksız 12 taksit yapıyorlar sizce nasıl alınır mı ?

Ürün linki:

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=85130

• Ürün iyi mi kötü mü bilememde.
    Alırken girişlerinede bakmak lazım. DVI yada HDMI mevcut gözükmüyor. Sizin için ileride sorun olmazsa tabi. LCD alırken yerinde görüp almak daha mantıklı.
  • dvi yada hdmi çıkış yok sanırım bu fiyatada o seviyede bi monitör yok (bence tabi) taş çatlasın aylık dilimlerde bu fiyatı verebilirim öğrencilik malum
  • http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-2043bw-20-2043bw-genis-ekran-lcd-monitor/productdetails.aspx?I_ID=40268
    vatanda şöyle bir ürün var dvilı ama konrastı düşük sanırım sizin yazdığınız monitöre göre.
  • dvı yok analog bir monitör 20" dvı lı monitör bulman zor Samsung 2043BW var o 1680*1050 ve mat kasa ama ve görüntü kalitesi P2050N e göre çok daha kötü 2050N yüksek parlaklık kalitesi ve canlılığı ile diğer Samsung 20" lerden ayrılıyor ama gözünüde yormaması için parlaklığını ayarlıcaksın MagicBright dan text ( metin) modunda kullanabilirsin güzel monitör duvarada asılıyor 16:9 hd formatında 1600*900 çözünürlüğü var 5 ms tepki süresi sapmaları 15-20 lerde herhangi bir sorun yaratmıyor 2 ms lg ve acer dan iyidir bana göre.
  • P2050N'de dvi girişi yok ama P2050'de var. Ürün ismini yanlış yazmadılarsa Nova'da stokta görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmt

P2050N'de dvi girişi yok ama P2050'de var. Ürün ismini yanlış yazmadılarsa Nova'da stokta görünüyor.

Allah Allah bende bu P2050 de DVI girişi yok sandım halbuki ama tekrar bakmak lazım özelliklerine bilgi için sağolasınız.
    Benim merak ettiğim şey şu;
    P2050N ve P2050 bu iki seri arasında fark nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.