Şimdi Ara

Samsung Odyssey G7 28' 4K UHD 7.492 TL AMZN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    B09QVLK14....

.... Niğdenin baş harfi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 9 Haziran 2022; 7:44:55 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Güzel fiyat.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Global indirim var galiba 7600 olmuş, en pahalı 8k olarak satılıyor, 7 altına sarkarsa sipariş geçeceğim.

• X Ray SF kullanıcısına yanıt

Aynen öyle oledler geliyor diye sanırım. giriş seviye oledler 8 Bin civarı olacak tabi onlar gelince kimse dönüp bunlara bakmayacak.

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt
    Oled mevzusunu yeni duydum, oyun amaçlı kullanıma seçenek ve vaatleri var mı hocam

• X Ray SF kullanıcısına yanıt
    Tabi ki de hocam olmaz olur mu

https://www.rtings.com/monitor/reviews/gigabyte/aorus-fo48u-oled

Yeni oled Samsung monitörler 800 dolardan çıkacak mesela g7 neo yanlış bakmadı isem , bu fiyata ihtiyacı olan bu monitör alıp memnun kalır :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.591 TL'ye bedava. Bu kurda kaçırmayın bence. Arkadaşın linkini attığı ürün monitör değil TV, Pc masasının üstüne koyamazsın çok yakın kalır. Oled monitörler çıkacak da yaygınlaşacak Türkiye'ye gelecek de fiyatı alınabilir seviyeye gelecek ve biz onu beklicez. Çıksın 2-3 yıl geçsin bir otursun fiyatları dengelensin sonrasında duruma bakılır belki olede geçilir.

• r3ally kullanıcısına yanıt
    Cok dogru su kurda samsung dunya geneli indirimi bizdekilere yarar. Eger ihtiyac varsa alinabilir yok ekran kartim kaldirmaz vs deniliyorsa LG'nin 27gl83a-b veya 27gn88a-b kampanyalari beklenebilir.

• Kullananlar yorum yapabilirmi_? Bu monitörde Siyah renkler ve ips glow ne durumda

• rainmanstern R kullanıcısına yanıt
    Valla incelemelerine cok daldim bu monitorun. Siyah basarisi diger ipslere oranla basarili gn950-b ve gp950-b Ancak renk konusunda LG'nin monitorleri daha basariliymis. Onun disinda Viktor's reality diye bir kanal var ona sordum bu g7 28" mi yoksa GN950-B mi diye her acidan LG'nin monitoru daha basarili dedi. Acikcasi bende gn950-b var iade etsem alsam mı vs diye dusunuyordum ancak vazgectim iadeden. Eger LG 7900 seviyesinde olsa LG derdim ama su anki fiyata gore Samsung derim. Bir de fiyatlarin artma ihtimali var diyorlar yeni vergilerden dolayı bir de kur var yani ohtiyac varsa alın deneyin baktiniz begenmediniz iade edin sonucta amazon satıcılı.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B09QVLK14N?tag=akakceprime-21

7492 tl

• Molla31 M kullanıcısına yanıt

Neo g8 ve neo g7 modelini bekliyorum ama zorla aldırtacak Amazon bana bu monitörü :)

• Ben sipariş verdim 100 tl daha düşmüş :) İndirim isteyeceğim kendilerinden yoksa iade edeceğim.

• TH3ROCK kullanıcısına yanıt
    🤣🤣🤣👍🏼

• tavsiye eder misiniz ? suan vatanda 9.500

• 27GP950 Türkiye gelmedi bir türlü?

• ContEmpor4ry kullanıcısına yanıt
    27gn950-b den tek farkı hdmi 2.1 onun disinda bir farki yok. Belki de o yuzden getirmiyorlar. Daha yeni oledleri satabilmek icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 12 Temmuz 2022; 7:45:12 >

son yorumun nedir hocam bu cihaz hakkında ?

• malkockose kullanıcısına yanıt
    Samsung guzel cihaz alinir mi alinir ama sadece amazondan cunku sıkıntı yaşadı mı başın ağrımaz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.