Şimdi Ara

Samsung NX100 / dslr farkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ...dslr 'ye geçmeye hazırlanıp bir çok kaynaktan fotoğrafcılık adına ön bilgi edindiğim şu dönemde ''Samsung NX100'' takıldı gözüme(fujinin x100 çok pahalı)

objektif değişiminede olanak sunan cihaz ın sensörüde çok iyi ''aps-c'' ne dersiniz ? dslr kullanım tadı verirmi yada kalitesi ?farkları nelerdir ..

şimdi fark ettim enstantene ayarı yokmu Samsung NX100 da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felix de vandetta -- 10 Şubat 2011; 10:06:08 >

• var.
  • peki kullanan kimse yokmu bumu şumu diye sormak istemem ama sony nex 3-samsung nx100-canon 550 üçünden bir tercih yapacağım veya uzun birsüre daha arıştıracağım
  • Olympus E-PL2 öneririm ufak istiyorsanız
    DSLR boyutunda birşey için 550D tabii ki
  • Samsung Nx10 kullanıyorum 1 aydır, nx100 ile aynı firmware kullanılıyor, o yüzden pek farkı yok diye biliyorum elektronik vizör haricinde, sensörü büyük ama giriş seviyesi bir dslr ile ancak yarışabilir düzeyde, Eğer boyut çok çok önemli değilse Pentax Kx veya canon 550d falan tavsiye ederim, samsung'un en büyük dezavantajı daha sonradan alabileceğiniz objektif ve lens çok sınırlı ve pahalı, 2. eli bulunmuyor.

Derseniz ki ben dslr taşıyamam, o zaman alınabilir, ben gayet memnunum nx10'la, arada gözüm binbir çeşit dslr objektiflerine kaymıyor değil tabi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.