Şimdi Ara

SAMSUNG NX MİNİ Mini İnceleme (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
22
Favori
28.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ValarMorghulis

Toptanciya geri gidecekmis 17mm ler. Sisteme girmisler yanlislikla. Geri cekmisler. Faturalari bile kesilmis hatta. Dogru mudur degil midir bilmiyorum ama bilgi bu yonde o nedenle gorunmuyor sitede.

Bilgi icin tesekkurler Nasip değilmiş o zaman adaptör + 30mmye devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekstra bilgi gelirse gun icinde haber veririm size de

• quote:

Ekstra bilgi gelirse gun icinde haber veririm size de

Tekrardan teşekkürler.
  • Bimeksten gelecek hiçbir bilgiye guvenmem. Değil herhangi bir ürünü web sayfasından bilgi dahi almam ciddiyetsizlerden. Zamanında 17mm için sipariş aldılari sonra da stokta yokmuş diye iptal ettiler. Başkaları da yaşadı bu durumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Web sitelerinden,mağazalara alayı üçkağıtçı zaten a,b,c firması farketmiyor ben de güvenmiyorum. Selway mağazası bizim burada olduğu için kolay bilgi alıyorum o avantaj var. Bu gün 18.00 itibariyla samsung lenslerle uğraşıyorlarmış halen. Hatta birini de gönderdim mağazaya. Müspet bir durum olursa haber vereceğim. Hatta 2 tane aldırırım direk isteyenlere gönderirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Bimeks'te 17mm F/1.8 lens 240 lira. 1 tane 180 liraya vardı ve onu ben aldım. Outlet, çizikler var diyor ama muhtemelen sıfır durumda gelecek lensler. Ciddi çiziği varsa geri yollanabilir zaten. Cayma hakkımız var.

Gayet kaliteli ve diyaframı açık bir lens. OIS özelliğinin bulunması da büyük bir artı.

http://www.bimeks.com.tr/kategori.aspx?kid=1306&ou=1

Hocam özel mesaj attım fakat forumda bir sıkıntı var sanırım, göremiyorsunuz. Bir kontrol edebilir misiniz acaba?

• Mesaj gelmedi bana. Bir daha atar mısınız? Birkaç gün önce de aynısı oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Mesaj gelmedi bana. Bir daha atar mısınız? Birkaç gün önce de aynısı oldu.

Attım hocam
  • Cevapladım. Gelmezse yine atarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Web sitelerinden,mağazalara alayı üçkağıtçı zaten a,b,c firması farketmiyor ben de güvenmiyorum. Selway mağazası bizim burada olduğu için kolay bilgi alıyorum o avantaj var. Bu gün 18.00 itibariyla samsung lenslerle uğraşıyorlarmış halen. Hatta birini de gönderdim mağazaya. Müspet bir durum olursa haber vereceğim. Hatta 2 tane aldırırım direk isteyenlere gönderirim.

benim mini beyaz body siparişi iptal olmuş outletten ürünü yollanan varmı lens body vs?
  • Batistuta kullanıcısına yanıt
    Benim de iptal.

• Yanlislikla gondermedilerse sansli birilerine iptal etmeleri muhtemeldi maalesef. Magazadan toplamislar zaten ne var ne yok. Isin garibi toptanci neden pesine dustu bunlarin anlamis degilim. Kimse daha yuksek bedelle almaz lensinden govdesine bunlari. (Cizik durumuna gore ayirmislar vs hatta) Tuhaf.

• Merhabalar, bir adet 9-27 kitli kahverengi modeliyle ben de aranıza katıldım :). Ucuza kılıf veya çanta tavsiyesi verebilecek olan var mı? Aliexpress'te en ucuz 10 dolar seyirlerinde var, ki ne idüğü belirsiz bir mala o kadar vermek istemem. Şimdiden teşekkürler...
  • Hiç fotoğraf paylaşan yok, alan çeyiz sandığına mı koyuyor nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aczmendi

Merhabalar, bir adet 9-27 kitli kahverengi modeliyle ben de aranıza katıldım :). Ucuza kılıf veya çanta tavsiyesi verebilecek olan var mı? Aliexpress'te en ucuz 10 dolar seyirlerinde var, ki ne idüğü belirsiz bir mala o kadar vermek istemem. Şimdiden teşekkürler...

lowepro dashpoint 30 , vatanda mağazalarda bulunabiliyor , 20 liraya aldım nx3000 ve 30mm f2 için .
  • quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

quote:

Merhabalar, bir adet 9-27 kitli kahverengi modeliyle ben de aranıza katıldım :). Ucuza kılıf veya çanta tavsiyesi verebilecek olan var mı? Aliexpress'te en ucuz 10 dolar seyirlerinde var, ki ne idüğü belirsiz bir mala o kadar vermek istemem. Şimdiden teşekkürler...

lowepro dashpoint 30 , vatanda mağazalarda bulunabiliyor , 20 liraya aldım nx3000 ve 30mm f2 için .

Sağolun
  • quote:

quote:

quote:

Sağolun

dashpoint 20 tavsiye ederim, 30 büyük geliyor. dashpoint 20da bile yanına birde kılıfsız iphone 5 sığabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

quote:

quote:

quote:

Sağolun

dashpoint 20 tavsiye ederim, 30 büyük geliyor. dashpoint 20da bile yanına birde kılıfsız iphone 5 sığabiliyor.

Evet daha mantıklı olabilir , nx3000 biraz daha büyük nx mini'den

• herkese merhabalar ben de mini almak istiyorum. nereden alacağımı bilemedim, teknoso ve vatan bilgisayar gibi mağazalarda tükendi yazısı görüyorum. ne yapmam lazım yeşillendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 000e000

herkese merhabalar ben de mini almak istiyorum. nereden alacağımı bilemedim, teknoso ve vatan bilgisayar gibi mağazalarda tükendi yazısı görüyorum. ne yapmam lazım yeşillendirirseniz sevinirim.

http://www.ereyon.com.tr/urun/samsung-nx-mini-9-27mm-lens-fotograf-makinesi.aspx

50 lira puan veriyor yapıkredi cüzdan uygulamasına 530a gelir. 450-500e alanlar oldu ama 530 kötü bir fiyat değil

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.