Şimdi Ara

SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
22
Favori
145.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar klavye almam gerekiyor ama bulamadım nasıl yapabilirim nereden klavye bulabilirim
  • GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    Bana da lâzım klavye, dört beş tuş kırıldı. Araştırdım bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Bana da lâzım klavye, dört beş tuş kırıldı. Araştırdım bulamadım.

Ben nette aradım bulamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Netten de aradım bilgisayarcılardan da, yedek parçacılardan da. Var gözükenler son bir tanesini şu tarihte sattık, onu soran olmuyor diye iade ettik falan dedi.

Yurt dışı sitelerinde var aslında ama bilemiyorum temin edilebilir mi.
  • quote:

Netten de aradım bilgisayarcılardan da, yedek parçacılardan da. Var gözükenler son bir tanesini şu tarihte sattık, onu soran olmuyor diye iade ettik falan dedi.

Yurt dışı sitelerinde var aslında ama bilemiyorum temin edilebilir mi.

İngilizce klavye olacak o da sıkıntı. Samsung a sormak gerek 10 yıl parça getirmek zorundalar bir ürün satarken. Çok fiyat çekerler mi o sıkıntı

Muazzam bir fiyat vermişlerdi bundan iki yıl kadar önce. Ne kadar demişlerdi hatırlamıyorum ama çok yüksek bir miktardı.

İngilizce olması benim için sorun değil, sağlam olsun da fark etmez. Zaten Türkçe karakterlerde sorun yok benim. Enter ve üç dört tuş nanay.
  • quote:

Muazzam bir fiyat vermişlerdi bundan iki yıl kadar önce. Ne kadar demişlerdi hatırlamıyorum ama çok yüksek bir miktardı.

İngilizce olması benim için sorun değil, sağlam olsun da fark etmez. Zaten Türkçe karakterlerde sorun yok benim. Enter ve üç dört tuş nanay.

Sticker ile karakter olayı da çözülür aslında.

• Bu laptop şuanda ki laptop fiyatlarına göre satarsak kaç para eder yardımcı olursanız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brkyalcinkaya

Bu laptop şuanda ki laptop fiyatlarına göre satarsak kaç para eder yardımcı olursanız sevınırım

1500-2000 arası temizliğine göre

• ben cihazın ekran kartı hariç bütün parçalarını satıyorum. (EKRAN KARTI ARIZALI)

her hangi bir parçayla ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilirler (adaptör dahil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wretcher

ben cihazın ekran kartı hariç bütün parçalarını satıyorum. (EKRAN KARTI ARIZALI)

her hangi bir parçayla ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilirler (adaptör dahil)
    Klavyen temizse alabilirim
  • Wretcher W kullanıcısına yanıt
    Samsung NP700G7C-S02TR ve S01TR parçalarını yada bütün olarak satanlar bana cep numaramdan ulaşsınlar. Telefon numaram : 0535 950 32 44
  • İkinci elden bir adet aldım. umarım memnun kalırım =)
    16 gb ram ve 256 ssd ile aldım.
    işlemci full yükte 100 C lere çıkıyor ama macun olayına daha bakmadım.
    Aktif kullanan varsa işlemci sıcaklığını bildirebilir mi acaba ?
  • hatrix kullanıcısına yanıt
    ben kullandığım sürede 95 derece oluyordu fakat yukarısını görmedim, fan temizliği ve macun değişimi şart bence, hayırlı olsun.
  • saoluun hocam.
  • Bilgisayar oyun modu ve balance moddayken pixel sorunu var. Özellikle oyun ve videolarda ekranda karıncalanma oluyor. Şarj aletinden kaynaklanıyor olabilir mi ?
  • Klavye lazım batarya lazım ihtiyaç fazlası varsa alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarı söküp temizlemek istiyorum termal macun uygulamak istiyorum Nasıl yapacağım bilen biri var mı  SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • goktas086 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Youtube üzerinden modeli aratıp yükleme tarihi olarak sıralarsan rus bir arkadaş kasayı açarken video cekmiş onu görebilirsin. 1 aylık süreçte 3 kere cıkartıp taktım makineyi, bakımlarını yaptım ama ekran kartı problemi çözülmüyor heralde.

Bundan 1 yıl önce ekran kartı hata vermişti. 400 liraya tamir ettirmiştim ancak 4 ay sonra tekrar aynı hatayı verdi. Yine tamir ettirdiğim yere götürdüğümde tamir ettiler ama bu hatayı tekrarlama ihtimali yüksek demişlerdi. Saolsun laptopum adamları yalancı cıkartmadı 25 Mart civarı tekrar ekran kartı hata verdi.

Bu hali ile satmaya çalışıcam almak isteyen cıkarsa satacağım muhtemelen.
  • selamlar,uzun süredir batarya problemi yaşıyorum. orjinalleri çok pahalı. izmirde cell değişimi yapan yer bilen var mı ?

saygılar
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.