Şimdi Ara

SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
22
Favori
145.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ateist At

Bu bilgisayar tamamen kalktı mı arkadaşlar?Bulabileceğim bir yer var mı?Açıkçası msi ge70e göre daha cazip geliyor.Hem tasarımı olsun hem ekran kartı olsun.675m 765mden de iyiymiş.

kalktıysa hem yazık hemde iyi olmuş,ama sanmıyorum.bunlara gtx680mx takılabiliyormuş ama fiyatlar hala çok yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 30 Kasım 2013; 14:46:15 >
  • SSD taktım cihaza, mavi HDD ışığını çok nadir görüyorum artık, allahım harika bir his.

Mouse'un 2 saniye takıla takıla sürüklenmesi bile geçti.

Elimde de artık 2 adet çıkıntı Hitachi 500GB HDD var. İsteyen ? ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

SSD taktım cihaza, mavi HDD ışığını çok nadir görüyorum artık, allahım harika bir his.

SSD'li hali ile ExpressCache'li hali arasında pek fark yok. Açılış hızı falan aynı sadece bütün programlar çok daha hızlı çalışıyor SSD ile diğer şeylerde o hızı bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramcetin

quote:

SSD taktım cihaza, mavi HDD ışığını çok nadir görüyorum artık, allahım harika bir his.

SSD'li hali ile ExpressCache'li hali arasında pek fark yok. Açılış hızı falan aynı sadece bütün programlar çok daha hızlı çalışıyor SSD ile diğer şeylerde o hızı bulamadım.

Benim için çok net bir fark var. Ben ExpressCache denen gerizekalı icatın zerre kadar işe yaradığını görmedim. Eğer 1'den 10'a bir skalaya oturtmam gerekirse, ExpressCache'siz 3, ExpressCache'li 5, SSD ile 9 alır hız.

• quote:

quote:

quote:

Benim için çok net bir fark var. Ben ExpressCache denen gerizekalı icatın zerre kadar işe yaradığını görmedim. Eğer 1'den 10'a bir skalaya oturtmam gerekirse, ExpressCache'siz 3, ExpressCache'li 5, SSD ile 9 alır hız.

Kaç sn açılıyor sizin pc

• quote:

quote:

Kesinlikle fark var ssd+8 gb ram ekledim açılmasında kapanmasında bariz fark var
    Eski i7 2630qm işlemci notebookuma da ssd takmıştım aynı şekilde fark etmişti
    Expresscache'li ssd olan hdd lerde 32/64 mb ön bellek sunuluyor ki bizdekilerde 32 mb.
    Satın aldığımız 2.5 inç ssdlerde ise 128mb ön bellek var yazma hızı 510 mb okuma 540 mb sizce bir olabilir mi ?

• Samsung 840 Evo 250 GB SSD kullanıyorum. Bilgisayarı 10 gün falan SSD'siz kullandım gayet hızlıydı. SSD taktım yine hızlı ben SSD takınca uçacak sanıyordum Programları açarken SSD fark yaratıyor. Fakat benim pc yine 15 sn açılıyor fark yok.
  • quote:

Samsung 840 Evo 250 GB SSD kullanıyorum. Bilgisayarı 10 gün falan SSD'siz kullandım gayet hızlıydı. SSD taktım yine hızlı ben SSD takınca uçacak sanıyordum Programları açarken SSD fark yaratıyor. Fakat benim pc yine 15 sn açılıyor fark yok.

13-14 sn yede açılıyor bendede ama ssd olmadan 18-19 saniyeyi buluyor. ki tepki süresi çok iyi program açarken
  • Ssd takan arkadaşlar expresscacheyi kapatıyorsunuz değil mi? Kapatmıyorsanız açılış dosyalarını yine expresscache tutuyor onun hızı neyse o seviyede açılıyor bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxsi

Ssd takan arkadaşlar expresscacheyi kapatıyorsunuz değil mi? Kapatmıyorsanız açılış dosyalarını yine expresscache tutuyor onun hızı neyse o seviyede açılıyor bilginiz olsun.

Hadiiii be yok hayır yapatmadım ben çalışsın boş boş durmasın diye kapatalım mı ssd yi
    Uuuu kaç aydır ssd boşa çalışıyor desene akşam eve gidince kapatıp deneyeyim
    Teşekkürler
  • Nihayet 1.5 sene sonra ekran kartı Driver 331.82 (experience 1.8 ile )yüklendi ,problem yaşayan arkadaşlar bilgi almak için başvurabilirler.yanlız anlamadığım çözünürlük neden 1536*864 ?? 1920*1080
    olması gerekmez miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 5 Aralık 2013; 15:04:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laparzi

quote:

Ssd takan arkadaşlar expresscacheyi kapatıyorsunuz değil mi? Kapatmıyorsanız açılış dosyalarını yine expresscache tutuyor onun hızı neyse o seviyede açılıyor bilginiz olsun.

Hadiiii be yok hayır yapatmadım ben çalışsın boş boş durmasın diye kapatalım mı ssd yi
    Uuuu kaç aydır ssd boşa çalışıyor desene akşam eve gidince kapatıp deneyeyim
    Teşekkürler

Kaldır kaldırma bende sonuç aynı birde sen dene bakalım
  • Bunu öğrendiğimiz iyi oldu,boşu boşuna 3-5 sn için diskleri değiştirmek mantıklı değil gibi görünüyor,diski 240 gb lere düşürmek boş alanı altın değerinde yapıyor 480 gb de pahalı ondan birtane de diğer diskin yerine ister.durduk yerde 3 bin lira masraf .birde express çaçe ile zaten yeterince hızlanmış.o 3.000 tll ile 880 gtx in çıkmasını bekleyip bilgisayarı yükseltmek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 5 Aralık 2013; 15:41:11 >
  • Kendinizmi düşürüdünüz normalde 1080p çözünürlük.
    SSd konusunu açmışsınız 880gtx ben cihazı satmayı düşünüyorum altaki cihazı 2.000 $ cıvarına alırım yurt dışından

http://www.razerzone.com/gaming-systems/razer-blade/

cihaz asus zenbook lar gibi oldukca ince içinde gtx765 var ki 128 bit olmasına rağmen bizim gtx675lerden %20 daha performanslı 256 ssd var içinde ve hiç hantal değil en güzelide bu

Intel Core i7-4702HQ Quad Core
    CPU: 2.2GHz (Base) / 3.2GHz (Turbo)
    8GB DDR3 (2x4GB 1600MHz)
    256 GB SSD (mSATA)
    NVIDIA GTX 765M (2GB GDDR5 VRAM

Fikirleri alalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halil Reis -- 5 Aralık 2013; 16:46:59 >

• illede 780 gtx yoksa 680mx aslında ben bunlarıda yetersiz gördüğüm için 880-885-890 gtx i düşlemekteyim.full hd ekranlardan yeterince yararlanamıyoruz.1440*900 den sonra ciddi bir performans ihtiyacı doğuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Nihayet 1.5 sene sonra ekran kartı Driver 331.82 (experience 1.8 ile )yüklendi ,problem yaşayan arkadaşlar bilgi almak için başvurabilirler.yanlız anlamadığım çözünürlük neden 1536*864 ?? 1920*1080
    olması gerekmez miydi?

Hocam bende de aynı durum söz konusu. Çözümünü bulabildiniz mi?

• Selam arkadaşlar, öncelikle burayı bulduğum için baya sevindim :D şubattan beri bende series 7 gamer sahibiyim ve gayet mutluyum ama biraz hünharca kullandığım için dün format attım hem silmek için içindekileri hemde windows 8.1 e yükseltmek için. ama şimdi bu series 7 gamer ın özel uygulamarını ( samsung modeshifter vs.) kullanamıyorum çünkü yüklü değiller bunları nerden bulabilirim bir fikri olan var mı ? yandaki ayarlama şeyini çevirince klavyedeki ışıklar falan yine değişiyor ancak animasyonlar olmuyor ( ki çok büyük problem değil) ve ekran parlaklığı fan hızı vs değişmiyor. bunları tekrar nerden indirebilirim veya yükleyebilirim ? teşekkürler ve son bir soru laptop un içinde 2x500 harddisk mi var yoksa bir adet 1tb mı var ? 2x500 ise birini 1tb ile değiştirmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpInel -- 7 Aralık 2013; 23:05:26 >
  • AlpInel A kullanıcısına yanıt
    http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201310/20131029090847050/SWUpdate_2.1.21.0.ZIP

Programı indir kur gerekli program ve sürücülerin hepsine ulaşabilirsin.
  • AlpInel A kullanıcısına yanıt
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 7 Aralık 2013; 23:07:31 >
  • quote:

http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201310/20131029090847050/SWUpdate_2.1.21.0.ZIP

Programı indir kur gerekli program ve sürücülerin hepsine ulaşabilirsin.

çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.