Şimdi Ara

SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
22
Favori
145.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son sürücüleri yükledikten sonra bende de bi sorun çıkmaz oldu...
  • SW uptade gelen suruculerı mı yukledınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCCACA

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerözger

Windows 8.1 single language sorunsuz(kilitlenmeden) kullanan var mı ?

Sorunsuz kullanıyorum..

windowsa format atılmış gibimi oluyor eklentide yoksa sadece windows update ten normal bir güncelleme yüklemiş gibimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayoki

quote:

Orijinalden alıntı: MCCACA

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerözger

Windows 8.1 single language sorunsuz(kilitlenmeden) kullanan var mı ?

Sorunsuz kullanıyorum..

windowsa format atılmış gibimi oluyor eklentide yoksa sadece windows update ten normal bir güncelleme yüklemiş gibimi ?

sadece windows update ten normal bir güncelleme yüklemiş gibi.
  • Yeni BIOS mu geldi? Getirdikleri neler biliyor musunuz?

Bende son bir kaç grafik kartı sürücüsünde "çalışmayı durdurdu blabla" hatası alır oldum. Öyle çok sık değil ama oyunun göbeğindeyken oldu bir iki kez.

Bu arada bir servisle konuştum bu cihazın ekran kartını yükseltme şansımız olur mu diye, bir gün araştırdı, ertesi gün olası bir şey pek değil diye dönüş yaptı.

Aranızda var mı laptop'una böyle güzellik yapmış olan veya yapmayı düşünen ?
  • ilkerözger İ kullanıcısına yanıt
    sorunsuz kullanıyorum
  • Arkadaşlar benim pc az önce açtığımda şarj olmadığını fark ettim. Kapadım açtım bataryayı söktüm taktım ama yok aynı %80 kullanılabilir(Prize takılı şarj olmuyor) diyor. Neden olabilir böyle bir sorunla karşılaşan var mı?
    Ayrıca yine az önce pc de duraklamalar olmaya başladı 3 defa oldu böyle 3 sn duraklıyor kalıyor sonra devam ediyor. Önceden böyle birşey yoktu. Yeni yüklediğim ekran kartı driver'ından şüpheleniyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Yeni BIOS mu geldi? Getirdikleri neler biliyor musunuz?

Bende son bir kaç grafik kartı sürücüsünde "çalışmayı durdurdu blabla" hatası alır oldum. Öyle çok sık değil ama oyunun göbeğindeyken oldu bir iki kez.

Bu arada bir servisle konuştum bu cihazın ekran kartını yükseltme şansımız olur mu diye, bir gün araştırdı, ertesi gün olası bir şey pek değil diye dönüş yaptı.

Hangi ekran kartı sürücüsü yüklü bende 331.65 yüklü 3 sn takılmalar oluyor. üstelik oyunlarda değil normal kullanımda da oluyor.
  • bayramcetin kullanıcısına yanıt
    batarya tasarruf programı easy settingste görürsünüz orada ayarı var .takılmalar sürücü kaynaklı olabilir bunu önceki sürüme geri dönerek tets edebilirsiniz sorun ortadan kalkarsa bir sonraki gelecek sürücüyü bekleyin.
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    Settigs güç kısmından pil ömrü uzatıcıyı açmıştım. O yüzden şarj olmuyormuş :) sorun yok. Ekran kartına gelecek olursak SSD taktığım için Express Cache yazılımını kaldırmıştım SSD'yi etkiler diye onu yükleyip tekrar deneyeceğim. Ama büyük ihtimal yeni ekran kartı sürücüsünden kaynaklanıyor bu 3 sn lik takılmalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxsi

İşletim Sistemi
    Orijinal Windows® 7 Home Premium (64-bit) NP700G7C-S01TR
    Orijinal Windows® 8 Pro (64-bit) NP700G7C-S02TR

Ekran
    17,3" SuperBright 400 nit FHD LED Ekran ( 1920 x 1080)

Grafik
    NVIDIA® GeForce® GTX 675M Graphics
    2 GB GDDR5

Saklama
    1 TB S-ATA II Sabit Sürücü (7200 RPM, 500 GB x 2) ExpressCache 8 GB ile birlikte
    BluRay Sürücü

Multimedya
    HD Ses
    Dolby Ev Sinema Sistemi®
    4 W Stereo Hoparlör (2 W x 2)
    sub-Woofer
    2,0 megapiksel Web kamerası

İşlemci
    Intel® Core™ i7 İşlemci 3610QM (2,3 GHz, 6 MB L3 Önbellek) NP700G7C-S01TR
    Intel® Core™ i7 İşlemci 3630QM (2,4 GHz, 6 MB L3 Önbellek) NP700G7C-S02TR

Fiziksel Özellikler
    409,8 x 284,8 x 32,9 ~ 49,8 mm (16,1" x 11,2" x 1,29" ~ 1,96")
    3,81 kg (8,39 lbs)

Bellek
    1600 MHz'de 8 GB DDR3 Sistem Hafızası (4 GB x 2)
    4 DIMM Yuvası

Ana Yonga Seti
    Intel HM76

İyileştirilmiş Oyun Modu
    Oyun moduna geçerek kendinize avantaj yaratın. Durmak bilmeyen bir oyun aksiyonunda tam hızda çalışmasını sağlamak için CPU’yu turbo hızıyla soğutur. Windows tuşu ve dokunmatik klavye de kaza eseri gerçekleşebilecek kesintileri önlemek için Oyun modu ayarlarını kullanarak etkisizleştirilebilir; ana oyun tuşları kırmızıyla vurgulanmıştır, böylece daha az hatayla daha hızlı oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca özel masaüstü arka planı ve tema kontrollerini etkinleştirir.

Oyuncular için ısmarlama teklifler
    Yüksek kaliteli grafik kartının* baş döndürücü işleme gücü ile oyun deneyiminize süper şarj verin. Dört çekirdekli Intel işlemci de bitmek bilmeyen oyunlar için işletim gücünü dinamik olarak gerekli olduğu yere atar. Yenilikçi ExpressCache™ teknolojisi başlangıç, uygulama çalıştırma, Internet gezintisi ve bilgi erişim hızlarını ciddi ölçüde iyileştirir.

- NVIDIA® Geforce® GTX 675M (2D Model)

Optimize performans için hızlı erişim
    Basit bir Mod Erişimi en iyi performans için 4 farklı mod arasında hızlıca geçiş yapmanızı sağlar. Oyun modu oyun oynamayı kolaylaştırırken Dengeli mod genel kullanım için idealdir. Kitaplık modunda fan sesi azalır ve bütün gereksiz ışıklar ya da sesler kapatılır. Ve Yeşil modda, örneğin uzun yüklemeler sırasında güçten tasarruf sağlarsınız.

17,3'' tam HD SuperBright Plus ekran
    Harika bir görüntü ile 16 milyon renkte daha canlı ve net resimlerin keyfine varacaksınız. 400nit parlaklığı, normal laptop ekranlarından 2 kat daha fazladır, böylece hiçbir şeyi gözden kaçırmayacaksınız. Ve lambalar gibi ortam ışıklarını yansıtma etkisi çok daha azdır, oyununuzu gözleriniz yorulmadan daha uzun süre oynayabilirsiniz.

Mutlak oyun klavyesi
    Ergonomik u şekilli tuşları, 2.7 mm tuş vuruşu ve ayrı yön tuşlarını da içeren yüksek kalitede masaüstü yerleşimli bir oyun klavyesi sunar. Klavye aynı zamanda Denge modunda beyaz, Oyun modunda temel oyun tuşları kırmızı olmak üzere mavi ile arkadan aydınlatılır, yine Oyun modunda Windows tuşu etkisizleştirilir, böylece en iyi sonuçları almak için hızlı ve kesinlikli bir biçimde oyun oynayabilirsiniz.

Dolby® Ev Sinema Sistemi® v4 ile mükemmel ses
    Dolby® Ev Sinema Sistemi® v4 ile yüksek kaliteli sinematik surround sesin tadını çıkarın. Dahili hoparlörler üstünden daha az bozulmalı sub-woofer ile sesi çok daha yüksek çalmanızı sağlar. Böylece nerede oynarsanız oynayın surround sesin tam etkisine kendinizi kaptırabilir ve günümüz oyunlarının bütün ince detaylarının tadını çıkarabilirsiniz.

HOCAM EXPRESS CACHE VE WİFİ İLE İLGİLİ ANLATIMLARI NEDEN SİLDİNİZ. BANA ÇOK LAZIM ŞİMDİ BUNLAR LÜTFEN BANA MESAJLA ATARMISINIZ YADA YENİDEN BURAYA YÜKLEYEBİLİRSENİZ SEVİNİRİM

• quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Yeni BIOS mu geldi? Getirdikleri neler biliyor musunuz?

Ekran kartı fiyatları hala çok yüksek , mantıklı olan davranış beklemek, ayrıca böyle problemli bir cihazla uğraşmak hiçte akılcı bir davranış değil.
  • 3 sn takılmaları çözebilen var mı? Yeni ekran kartı sürücüsüsünden kaymaklanıyor.

Ben Windows 8.1'i yüklemeden Yeni ekran kartı 331.65 sürümüne geçmiştim. Acaba 8'den 8.1'e geçirsem bu sorun 3 sn lik takılmalar düzelir mi?
  • arkadaşlar bene bundan kullanıyorum fakat satmayı dusunmekteyım 1 yıllık makine ne kadar eder ıkıncı eli bu aralar?
  • Bendede bu cihaz var son 2 ayda 3 kere servise gitti HDD ve Anakart değişti en sonuncudada kablo onarımı yapmışlar neyse, bugun eve geldim ve Capslock Ctrl, Alt, Shift tuşları çalışmadığını gördüm. Şimdi para iadesi hakkına sahip oluyormuyum bilen varmı?
  • windows 8.1 e geçtikten sonra oyun modundayken sese göre yanıp sönen ekolayzır ledleri çalışmaz oldu (sesle power düğmesinin yanındaki yuvarlak ışıklar). Var mı çözümü bilen?
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: egomanx

windows 8.1 e geçtikten sonra oyun modundayken sese göre yanıp sönen ekolayzır ledleri çalışmaz oldu (sesle power düğmesinin yanındaki yuvarlak ışıklar). Var mı çözümü bilen?

Biz niye yüklemiyoruz ki Windows 8 i hatta ekr.kartı sürücülerini,böyle şeylerle karşılaşmamak için.ledlerin yanıp sönmesini sağlayan sürücüyü bekleyeceksiniz mecburen kimbilir belki bahardan önce çıkar.
  • 5 kez bu rezaleti tam anlamıyla yaşayacakmışsınız,presedur öyleymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

arkadaşlar bene bundan kullanıyorum fakat satmayı dusunmekteyım 1 yıllık makine ne kadar eder ıkıncı eli bu aralar?

Bundan başka bir cihazı almayı gerektirecek cihaz en az 2 katına patlar.Yoksa burdakilerin %80i şimdiye kadar çoktan değiştirmişti.
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.